Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale że kompletun z kabelunem blenda i kamerunią :naughty: no to na co czekać :decayed:

tylko ja wolę jakieś złociszony przelać bo nie mam funcioracha :decayed:

Opublikowano

ostatnio brak czasu na rezanie przy furce

dorobisz się żony i co najmniej dwójki dzieci to zrozumiesz o co kaman:decayed::wink:

Opublikowano

no cóż żonę już mam (znaczy marudera anty audi) bo przecież rezanie to zło konieczne :decayed:

nie mam jeszcze bobasów więc mam audi :decayed::decayed::decayed:

no to co na pw napisz co i jak :wink: a tym razem uciekawszym bo rano wstać trzeba :decayed: i Arturo o nalepkę ścigać b6d :decayed:

Opublikowano
ostatnio brak czasu na rezanie przy furce

dorobisz się żony i co najmniej dwójki dzieci to zrozumiesz o co kaman:decayed::wink:

co, zaczęła fochy strzelać że więcej czasu spędzasz na rezaniu niż z dzieciakami?? :decayed::acute:

Opublikowano
no cóż żonę już mam (znaczy marudera anty audi) bo przecież rezanie to zło konieczne :decayed:

nie mam jeszcze bobasów więc mam audi :decayed::decayed::decayed:

no to co na pw napisz co i jak :wink: a tym razem uciekawszym bo rano wstać trzeba :decayed: i Arturo o nalepkę ścigać b6d :decayed:

i skąd ja to znam :grin:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

ostatnio brak czasu na rezanie przy furce

dorobisz się żony i co najmniej dwójki dzieci to zrozumiesz o co kaman:decayed::wink:

co, zaczęła fochy strzelać że więcej czasu spędzasz na rezaniu niż z dzieciakami?? :decayed::acute:

nawet nie to że z dzieciakami ale że jej poświęcam za mało czasu :decayed::wink:

Opublikowano

no baa wszyscy znamy :decayed: no co ty tam tyle czasu siedzisz w tym garażu no i znów coś już dokładać no chodź już na ten obiad bo znów zimny i po co ja się staram i go robię itd itp... a ile to kosztowało no ba przecież że 50 zł zwariowałeś ile ja bym rzeczy za to miała, i teraz słynne powiedzenie "Boże pamiętaj dopilnować by w razie mojej śmierci, moja żona nie sprzedała modów za tyle za ile jej mówiłem że kupiłem" :kox::kox:

Opublikowano
no baa wszyscy znamy :decayed: no co ty tam tyle czasu siedzisz w tym garażu no i znów coś już dokładać no chodź już na ten obiad bo znów zimny i po co ja się staram i go robię itd itp... a ile to kosztowało no ba przecież że 50 zł zwariowałeś ile ja bym rzeczy za to miała, i teraz słynne powiedzenie "Boże pamiętaj dopilnować by w razie mojej śmierci, moja żona nie sprzedała modów za tyle za ile jej mówiłem że kupiłem" :kox::kox:

:grin::grin::grin:

normalnie z ust mi to wyjąłeś

Opublikowano

ahh te kobiety bez nich ciężko ale z nimi to już całkiem przerypane :decayed:

trzymajcie się uciekam coś wyrezać we śnie :decayed::decayed:

Opublikowano

Audi S4, manual, benzyna (kombi) (3348514954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

białych RECARO z białą alcantarą jeszcze nie widziałem, po za tym fajny kolor :decayed:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

no baa wszyscy znamy :decayed: no co ty tam tyle czasu siedzisz w tym garażu no i znów coś już dokładać no chodź już na ten obiad bo znów zimny i po co ja się staram i go robię itd itp... a ile to kosztowało no ba przecież że 50 zł zwariowałeś ile ja bym rzeczy za to miała, i teraz słynne powiedzenie "Boże pamiętaj dopilnować by w razie mojej śmierci, moja żona nie sprzedała modów za tyle za ile jej mówiłem że kupiłem" :kox::kox:

+1 :decayed:

Opublikowano
Audi S4, manual, benzyna (kombi) (3348514954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

białych RECARO z białą alcantarą jeszcze nie widziałem, po za tym fajny kolor :decayed:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

no baa wszyscy znamy :decayed: no co ty tam tyle czasu siedzisz w tym garażu no i znów coś już dokładać no chodź już na ten obiad bo znów zimny i po co ja się staram i go robię itd itp... a ile to kosztowało no ba przecież że 50 zł zwariowałeś ile ja bym rzeczy za to miała, i teraz słynne powiedzenie "Boże pamiętaj dopilnować by w razie mojej śmierci, moja żona nie sprzedała modów za tyle za ile jej mówiłem że kupiłem" :kox::kox:

+1 :decayed:

ogólnie fotele :kox: no ifurka tez niczego sobie :kox:

Opublikowano
Audi S4, manual, benzyna (kombi) (3348514954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

białych RECARO z białą alcantarą jeszcze nie widziałem, po za tym fajny kolor :decayed:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

+1 :decayed:

ogólnie fotele :kox: no ifurka tez niczego sobie :kox:

112000 przebiegu??? :shock3::eusathink:

Opublikowano

trochę mało :decayed:

Opublikowano
Audi S4, manual, benzyna (kombi) (3348514954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

białych RECARO z białą alcantarą jeszcze nie widziałem, po za tym fajny kolor :decayed:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

+1 :decayed:

ogólnie fotele :kox: no ifurka tez niczego sobie :kox:

112000 przebiegu??? :shock3::eusathink:

Józek zmienia? Ale widzę, że przy kolorze zostaje :decayed:

Opublikowano

Nie ja nie :wink: może kiedyś zmienię ale kolor recaro :decayed:

Opublikowano
no baa wszyscy znamy :decayed: no co ty tam tyle czasu siedzisz w tym garażu no i znów coś już dokładać no chodź już na ten obiad bo znów zimny i po co ja się staram i go robię itd itp... a ile to kosztowało no ba przecież że 50 zł zwariowałeś ile ja bym rzeczy za to miała, i teraz słynne powiedzenie "Boże pamiętaj dopilnować by w razie mojej śmierci, moja żona nie sprzedała modów za tyle za ile jej mówiłem że kupiłem" :kox::kox:

Zupelnie tak samo jak i u mnie za kazdym razem jak cos kupie i kobieta zobaczy:grin:

Na przyklad wczoraj otwiera schowek a tam zmieniarka :kox:

I oczywiscie ile za to i kiedy kupiles:decayed:

przeciez obiecales ze nic juz nie kupisz:grin:

odp bardzo prosta

bylo w zestawie z nawigacja :whistling::whistling:

Opublikowano

Dobrze ze ja zony nie mam :grin:

Siema Elyta :hi:

Opublikowano

:siema: z rańca

:decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.