Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy, prośba o wycenę. Nowe tarcze przód i tył MIKODA pod zestaw 320/288, tyle że swoje odleżały w garażu. Są proste, ale gdzie niegdzie z nalotem rudego. Jaka ewentualna cena za komplet wg. Was?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
na vaga sie wybieram

okej, do zobaczenia :)

Opublikowano

To druga nad 3ml mysle:-)

Wyslane z RNSA

Opublikowano

domin a co to za rozwiązanie ?? :shock3:

Opublikowano

Jak ty to podlaczyles do ori wzmaka? Pod jedno gniazdo wyjsciowe ze wzmaka podlaczyles dwa suby?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Koledzy, prośba o wycenę. Nowe tarcze przód i tył MIKODA pod zestaw 320/288, tyle że swoje odleżały w garażu. Są proste, ale gdzie niegdzie z nalotem rudego. Jaka ewentualna cena za komplet wg. Was?

kiedyś ci drogę zajadę żebyś zauważył:decayed: i rano i o 15 się dziś mijaliśmy :whistling:

domin sprawdzaj czy wejdzie do mojego tak jak mówiłeś

Opublikowano

Przetestowane do Wladiego wlazlo:-) a podlaczenie proste pod wzmaka:-)

Wyslane z RNSA

Opublikowano

Pod wzmaka bose, ale zamiast tego głośnika w nadkolu?

Opublikowano
Przetestowane do Wladiego wlazlo:-) a podlaczenie proste pod wzmaka:-)

Wyslane z RNSA

:naughty: no i git ogarnę to:decayed:

Opublikowano
Przetestowane do Wladiego wlazlo:-) a podlaczenie proste pod wzmaka:-)

Wyslane z RNSA

Potwierdzam napitala że masakra już się przymierzam :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Domin ale podlaczyles to cos pod ta sama wiazke co ori sub? Tzn ze wzmaka z jednego zrodla podlaczyles dwa suby? a i moglbys zerknac na pw wyslalem wiadomosc z zapytaniem, z gory dzieki.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Przetestowane do Wladiego wlazlo:-) a podlaczenie proste pod wzmaka:-)

Wyslane z RNSA

Potwierdzam napitala że masakra już się przymierzam :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

pierwsza byłam :decayed:

Opublikowano

Dawaj opis bo mi się podoba :PP

Opublikowano
Dawaj opis bo mi się podoba :PP

opis jest taki ze na zapasie trzeba mieć fele minimum 17 lub 18 :decayed: podłączenie pod wzmaka tam gdzie wtyczka od suba:naughty:

Opublikowano

a co ty tam wcisnąłeś do środka tweetera :kox:

Opublikowano
Pod wzmaka bose, ale zamiast tego głośnika w nadkolu?

Pewnie podlaczyl tak samo jak ja Tube z A6 pod jeden wzmak dwa głośniki daje radę :decayed:

Opublikowano
Koledzy, prośba o wycenę. Nowe tarcze przód i tył MIKODA pod zestaw 320/288, tyle że swoje odleżały w garażu. Są proste, ale gdzie niegdzie z nalotem rudego. Jaka ewentualna cena za komplet wg. Was?

kiedyś ci drogę zajadę żebyś zauważył:decayed: i rano i o 15 się dziś mijaliśmy :whistling:

domin sprawdzaj czy wejdzie do mojego tak jak mówiłeś

Na slepote tylko okulary, najlepiej denka od butelek. Kurde.....no nie widzialem. A w którym miejscu może zatrybie...?

Opublikowano

rano światła na samej górze spacerowej a później to pod wiaduktem kolo maka w oliwie

ja na zielonym jestem w środy i soboty:wink:

Opublikowano

Niunia bylas, czy mesiem? Smigasz az z Bytowa na zielony?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.