Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: z rańca
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Alocha:decayed: Artu jak tam zdrówko:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Alocha:decayed: Artu jak tam zdrówko:wink:

no dziś w końcu spałem chociaż 4h bo tak to 3 na makas więc chyab jest trochę lepiej :wink: -także dziękuje :hi:

Opublikowano

Siemka, Artek wracasz do żywych:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
:hi: wszystim.
Opublikowano

Elo :hi:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

:hi::hi::hi::hi:

dzisiaj powinien przyjść zderzak z esy :kox::kox::kox::kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

i nowa zabawka w domu od dzisiaj będzie C29215874_1.jpg

Opublikowano
Siemka, Artek wracasz do żywych:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

pomalutku wracam :wink:

Opublikowano
:hi::hi::hi::hi:

dzisiaj powinien przyjść zderzak z esy :kox::kox::kox::kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

i nowa zabawka w domu od dzisiaj będzie http://img02-otomoto.sogastatic.pl/C29215874_1.jpg

Autko dla żony czy jak :decayed: ps no i jak tam się podnosi maskę wkońcu :wink:

jak wogóle chłopaki jest z tymi a2 bo się zastanawiam dla własnej żony :naughty:

Opublikowano

U mnie w rodzinie taki jezdzi od 4 lat.

Nic kompletnie sie nie stalo przez ten czas.

A maskę się ściąga:wink::wink:

Opublikowano
:hi: Zdrowiej kolego zdrowiej :wink:
Opublikowano
:hi::hi::hi::hi:

dzisiaj powinien przyjść zderzak z esy :kox::kox::kox::kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

i nowa zabawka w domu od dzisiaj będzie http://img02-otomoto.sogastatic.pl/C29215874_1.jpg

Autko dla żony czy jak :decayed: ps no i jak tam się podnosi maskę wkońcu :wink:

jak wogóle chłopaki jest z tymi a2 bo się zastanawiam dla własnej żony :naughty:

Normalnie do góry :wink:

Opublikowano
:hi::hi::hi::hi:

dzisiaj powinien przyjść zderzak z esy :kox::kox::kox::kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

i nowa zabawka w domu od dzisiaj będzie http://img02-otomoto.sogastatic.pl/C29215874_1.jpg

Autko dla żony czy jak :decayed: ps no i jak tam się podnosi maskę wkońcu :wink:

jak wogóle chłopaki jest z tymi a2 bo się zastanawiam dla własnej żony :naughty:

Normalnie do góry :wink:

auto właśnie odebrane- małe zwinne nie jak czarnuch :doh::doh::doh::doh: maska jest jakby na dwie śruby odkręcasz i zdejmujesz całą. auto oczywiście dla Żony-jasny wnętrze itp :decayed::decayed: zobaczymy jak się będzie sprawowało- trzeba elektrykę na tył wrzucić i jakiś tempomat bo straszny golas. zaraz go na moja trasę zabiore- zobaczymy ile czy zmieszczę się w 5.5L :polew:
Opublikowano
:hi::hi::hi::hi:

dzisiaj powinien przyjść zderzak z esy :kox::kox::kox::kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

i nowa zabawka w domu od dzisiaj będzie http://img02-otomoto.sogastatic.pl/C29215874_1.jpg

Autko dla żony czy jak :decayed: ps no i jak tam się podnosi maskę wkońcu :wink:

jak wogóle chłopaki jest z tymi a2 bo się zastanawiam dla własnej żony :naughty:

Normalnie do góry :wink:

auto właśnie odebrane- małe zwinne nie jak czarnuch :doh::doh::doh::doh: maska jest jakby na dwie śruby odkręcasz i zdejmujesz całą. auto oczywiście dla Żony-jasny wnętrze itp :decayed::decayed: zobaczymy jak się będzie sprawowało- trzeba elektrykę na tył wrzucić i jakiś tempomat bo straszny golas. zaraz go na moja trasę zabiore- zobaczymy ile czy zmieszczę się w 5.5L :polew:

Ja w sobotę do takiej A2 RNSa i BT montowałem :decayed:

Opublikowano
:hi::hi::hi::hi:

dzisiaj powinien przyjść zderzak z esy :kox::kox::kox::kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

i nowa zabawka w domu od dzisiaj będzie http://img02-otomoto.sogastatic.pl/C29215874_1.jpg

Autko dla żony czy jak :decayed: ps no i jak tam się podnosi maskę wkońcu :wink:

jak wogóle chłopaki jest z tymi a2 bo się zastanawiam dla własnej żony :naughty:

Normalnie do góry :wink:

auto właśnie odebrane- małe zwinne nie jak czarnuch :doh::doh::doh::doh: maska jest jakby na dwie śruby odkręcasz i zdejmujesz całą. auto oczywiście dla Żony-jasny wnętrze itp :decayed::decayed: zobaczymy jak się będzie sprawowało- trzeba elektrykę na tył wrzucić i jakiś tempomat bo straszny golas. zaraz go na moja trasę zabiore- zobaczymy ile czy zmieszczę się w 5.5L :polew:

Ja w sobotę do takiej A2 RNSa i BT montowałem :decayed:

bt też będzie :banan:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Jakie hamulce sa w B7 w silniku 3.2 FSI?

320/288 mm czy 312/255 mm?

Czujnik hamulca jest taki sam w B7 co w B6?

Opublikowano

Siemano pytki, dawno mnie tu nie było :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.