Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wojtek_A4 stówka :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wojtek_A4 stówka :wink:

...oooo, najlepszego Wojtku :thumbup1:

Opublikowano
Frostyyy dzięki za małe spotkanko i pogadanki :decayed:

Dokładnie! Miło było poznać :banan:

Najlepszego Wojtku :wink:

Opublikowano
wie ktoś na ile mm wystaje piasta na tyle a4 b6 avanta ?

Jaki minimalny dystans ( z centrowaniem ) mogę dać tam ?

To zależy od ET i szerokości felgi a nie piasty :whistling:

nie chodzi mi o to jaki mam dystans zapodać żeby nie szurało, ale zeby dostać dystans który będzie przylegał do piasty oraz będzie miał pierścień centrujący. Ta piasta ma coś ok 16mm bo zapodałem ostatnio 15mm dystans i nie przylegał do piasty

Pewnie kupiłeś to g*wno z allegro :whistling: ja mam dystanse 12mm H&R z pierścieniem i idealnie siedzą.

kupiłem już dwa komplety i oba d*pa. Miały też kołnierz i nie dochodziły do felgi.. masakra

No ale jak ma być pierscien centrujący przy dystansie np 15mm jak piasta ma 16mm ? to jest fizycznie niemozliwe

Jak niemożliwe jak ja mam 15 HRa i jest możliwe

Opublikowano

wojtek 100:hi:

Opublikowano

Wojtek sto lat

Opublikowano

Wojtas stówka leci :thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

UU dzięki za pamięć.

W sumie to nawet zapomniałem...:grin::grin::wink:

Opublikowano

:siema:

Wojtek - 100lat!! :drinks:

Opublikowano

:hi: wszystkim

Najlepszego i 100 lat Wojtku :beer:

Opublikowano

:hi:

Wojtek, najlepszsgo:kox:

Opublikowano

Jozek mozesz załatwić jeszcze naklejkę don`t ....my car...może być nawet plik w corelu to sobie wyplotuje?

Opublikowano

Mam jeszcze w domu ;) wiec jedna moze byc Twoja :wink:

Opublikowano
wie ktoś na ile mm wystaje piasta na tyle a4 b6 avanta ?

Jaki minimalny dystans ( z centrowaniem ) mogę dać tam ?

To zależy od ET i szerokości felgi a nie piasty :whistling:

nie chodzi mi o to jaki mam dystans zapodać żeby nie szurało, ale zeby dostać dystans który będzie przylegał do piasty oraz będzie miał pierścień centrujący. Ta piasta ma coś ok 16mm bo zapodałem ostatnio 15mm dystans i nie przylegał do piasty

Pewnie kupiłeś to g*wno z allegro :whistling: ja mam dystanse 12mm H&R z pierścieniem i idealnie siedzą.

kupiłem już dwa komplety i oba d*pa. Miały też kołnierz i nie dochodziły do felgi.. masakra

No ale jak ma być pierscien centrujący przy dystansie np 15mm jak piasta ma 16mm ? to jest fizycznie niemozliwe

Jak niemożliwe jak ja mam 15 HRa i jest możliwe

No ale to wtedy jak to jest zrobione ? Piasta wystaje 16mm, dystans 15mm czyli centrowania nie ma ? Nie czaje tego

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

Wojtek stówa !

Opublikowano
Mam jeszcze w domu ;) wiec jedna moze byc Twoja :wink:

no to ja jedna biorę i jest podstawa zeby sie spotkać :decayed: (reszta PW)

Opublikowano
jest tu ktos moze kto ma zamontowana u siebie dokladke od cupry?

pablo_ua4 :wink:

qpv.th.jpg

Opublikowano
jest tu ktos moze kto ma zamontowana u siebie dokladke od cupry?

pablo_ua4 :wink:

http://imageshack.us/a/img855/5764/qpv.th.jpg

Już kupiona.jutro jadę do kraju i wstawiam wszystko to po powrocie będę mógł się wreszcie pochwalić swoją padaczka

Opublikowano

100 lat 100000 lat niech żyje żyje nam :wink:

no to co wypaśnego b8 życzę :decayed:

Opublikowano

Witojcie, zastanawiam się czy jak pojadę do ASO Audi to czy jest możliwość darmowego wydruku historii auta , co było kiedy wymieniana przez cały okres serwisowania

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.