Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tak uzywki ale nie z 2005:whistling:

---------- Post dopisany at 03:37 ---------- Poprzedni post napisany at 03:36 ----------

z tym że nie wiem czy pojeżdżę tym dłużej niż pół roku :) i teraz dylemat

TYM? :whistling: sprzedajesz samochód czy kola zmieniasz?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No uzywki nie starsze niz 5-6 lat u mnie wchodzily w gre ale 8 to juz grubo :wink: poszukaj cos innego lepiej

Opublikowano

Bry

Toście mnie zaskoczyli 3-4 rano a tu ruch :kox:

Opublikowano
:hi:Siema siema , jak Tomku sprawa z ślubem wygląda :naughty:?

No trzeba wszystko dopiąć na ostatni guzik.a co piszesz się na kolumnę??

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
Pytanie,

mam okazje kupić nowe opony 205/45/18 goodyear eagle nct 5 86 W, ale rok produkcji 2005r. Pakować się w to ?

Jak nówki i odpowiednio składowane to spoko, najlepiej jak sprawdzisz stan gumy. Ale ja bym zrezygnował że względu na rozmiar, za wysokie :wink:

Opublikowano

:hi:

Panowie i Panie osłony tarcz 288 pasują do tarcz 320?

Opublikowano

Dzięki Hammer. Wydaje się że będą za małe i chciałem się upewnić :wink: szukałem w różnych tematach ale jakoś nie zauważyłem żeby było gdzieś jasno napisane że tak.

Opublikowano
:siema: no ja tez tak "pacze" a tu wiadomości o 3-4 rano :shock3::decayed:
Opublikowano
Pytanie,

mam okazje kupić nowe opony 205/45/18 goodyear eagle nct 5 86 W, ale rok produkcji 2005r. Pakować się w to ?

Jak nówki i odpowiednio składowane to spoko, najlepiej jak sprawdzisz stan gumy. Ale ja bym zrezygnował że względu na rozmiar, za wysokie :wink:

Podobne do 225/40/18 a chcę wywalić koła na zewnątrz no i będzie ładniej wyglądać..

Okej, to jak jak myślałem. nie będę się babrać w te 2005r. W razie by ktoś chciał. . GOODYEAR Eagle NCT 5 RSC 205/45 R18 2szt (3366158163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
:siema: no ja tez tak "pacze" a tu wiadomości o 3-4 rano :shock3::decayed:

Ja spać nie mogłem całą noc siedziałem na necie po 4 dopiero poszedłem spać. :facepalm:

Opublikowano

a ja wróciłem z imprezy i trzeba było odpalić kompa i zobaczyć co tam na forum :decayed: choroba :grin:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

aloha Panowie :hi:

Opublikowano

p3kh.jpg

:whistling:

Opublikowano
pod prunt? dobre :decayed: ale chyba zrobiłeś to zapalniczką

---------- ----------

panowie czy ringi w zegarach a4 b6 są demontowalne???,naszła mnie chęć sieknięcia ich na czarno :whistling:

Opublikowano
pod prunt? dobre :decayed: ale chyba zrobiłeś to zapalniczką

---------- ----------

panowie czy ringi w zegarach a4 b6 są demontowalne???,naszła mnie chęć sieknięcia ich na czarno :whistling:

Chyba są przyklejone :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.