Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jutro wyjeżdżam do Władysławowa na urlop i żeby nie bylo tak pięknie dobrze ze zauważyłem jak wyglądają moje 6 miesięczne opony które kupilem za ponad 2 tys , po odebraniu samochodu z warsztatu gdzie wymienili mi klocki i tarcze........... pirelli p zero rosso :/ nie wiem w co oni zaj** albo po czym jechali żeby do takiego stanu doprowadzić moje opony sztuk 2 .... opony praktycznie pachną nowoscia i juz nadają sie na śmietnik, musiałem na szybkiego kupić 2 nowe za jedyne 980zl w norauto pirelli p zero nero GT :/ i tak o to przed wyjazdem jestem do tylu tysiaka

lewa strona

http://images37.fotosik.pl/2113/62011277d5358d61m.jpg

http://images44.fotosik.pl/746/4e24480cc679a2fcm.jpg

http://images45.fotosik.pl/1871/04d83b37970709c8m.jpg

http://images37.fotosik.pl/2113/b49b3dce788eac6bm.jpg

http://images47.fotosik.pl/1871/d6ce2f558b8d8f84m.jpg

prawa :/

http://images43.fotosik.pl/1885/3f2788274de5fc67m.jpg

http://images43.fotosik.pl/1885/9164942bfa18fe67m.jpg

http://images40.fotosik.pl/2097/098f80283529de2em.jpg

jak by mysza zaczęła wpier** kawal opony...

To oni felgi też tak poniszczyli?

nie felgi juz take byly, jedynie w miejscach zniszczeń opon na rantach felgi jest swieze obdarcie

Opublikowano
jutro wyjeżdżam do Władysławowa na urlop i żeby nie bylo tak pięknie dobrze ze zauważyłem jak wyglądają moje 6 miesięczne opony które kupilem za ponad 2 tys , po odebraniu samochodu z warsztatu gdzie wymienili mi klocki i tarcze........... pirelli p zero rosso :/ nie wiem w co oni zaj** albo po czym jechali żeby do takiego stanu doprowadzić moje opony sztuk 2 .... opony praktycznie pachną nowoscia i juz nadają sie na śmietnik, musiałem na szybkiego kupić 2 nowe za jedyne 980zl w norauto pirelli p zero nero GT :/ i tak o to przed wyjazdem jestem do tylu tysiaka

lewa strona

http://images37.fotosik.pl/2113/62011277d5358d61m.jpg

http://images44.fotosik.pl/746/4e24480cc679a2fcm.jpg

http://images45.fotosik.pl/1871/04d83b37970709c8m.jpg

http://images37.fotosik.pl/2113/b49b3dce788eac6bm.jpg

http://images47.fotosik.pl/1871/d6ce2f558b8d8f84m.jpg

prawa :/

http://images43.fotosik.pl/1885/3f2788274de5fc67m.jpg

http://images43.fotosik.pl/1885/9164942bfa18fe67m.jpg

http://images40.fotosik.pl/2097/098f80283529de2em.jpg

jak by mysza zaczęła wpier** kawal opony...

To oni felgi też tak poniszczyli?

nie felgi juz take byly, jedynie w miejscach zniszczeń opon na rantach felgi jest swieze obdarcie

Właśnie widzę :kwasny: Nie pojechałeś do nich sprawę wyjaśnić? Ja bym ich chyba zlinczował :kwasny:

Opublikowano

panowie jest gdzieś na forum opisane jak wymienić oringa w lampie przedniej,chodzi o śrube regulacji wysokości

Opublikowano
panowie jest gdzieś na forum opisane jak wymienić oringa w lampie przedniej,chodzi o śrube regulacji wysokości

A co chcesz wiedzieć? Żadnej filozofi tutaj nie ma. Odkręcasz tą śrubkę przy pokrywce, wyciągasz trzpień i wymieniasz oring.

Opublikowano
jutro wyjeżdżam do Władysławowa na urlop i żeby nie bylo tak pięknie dobrze ze zauważyłem jak wyglądają moje 6 miesięczne opony które kupilem za ponad 2 tys , po odebraniu samochodu z warsztatu gdzie wymienili mi klocki i tarcze........... pirelli p zero rosso :/ nie wiem w co oni zaj** albo po czym jechali żeby do takiego stanu doprowadzić moje opony sztuk 2 .... opony praktycznie pachną nowoscia i juz nadają sie na śmietnik, musiałem na szybkiego kupić 2 nowe za jedyne 980zl w norauto pirelli p zero nero GT :/ i tak o to przed wyjazdem jestem do tylu tysiaka

lewa strona

http://images37.fotosik.pl/2113/62011277d5358d61m.jpg

http://images44.fotosik.pl/746/4e24480cc679a2fcm.jpg

http://images45.fotosik.pl/1871/04d83b37970709c8m.jpg

http://images37.fotosik.pl/2113/b49b3dce788eac6bm.jpg

http://images47.fotosik.pl/1871/d6ce2f558b8d8f84m.jpg

prawa :/

http://images43.fotosik.pl/1885/3f2788274de5fc67m.jpg

http://images43.fotosik.pl/1885/9164942bfa18fe67m.jpg

http://images40.fotosik.pl/2097/098f80283529de2em.jpg

jak by mysza zaczęła wpier** kawal opony...

To oni felgi też tak poniszczyli?

nie felgi juz take byly, jedynie w miejscach zniszczeń opon na rantach felgi jest swieze obdarcie

no to nad czym ty się kur....czę zastanawiasz.. tam powinna się już ziemia zapadać pod twoimi krokami :wink:

Opublikowano
panowie jest gdzieś na forum opisane jak wymienić oringa w lampie przedniej,chodzi o śrube regulacji wysokości

A co chcesz wiedzieć? Żadnej filozofi tutaj nie ma. Odkręcasz tą śrubkę przy pokrywce, wyciągasz trzpień i wymieniasz oring.

i to jest konkretna odpowiedź :hi:
Opublikowano
dywaniki welurowe Audi A4 B6 /B7 PFI lux-poliamid (3339406679) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Audi A4 B6 dywaniki z haftem PFI lux-poliamid (3339066019) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pany które lepsiejsze?? trochę szkoda że to sport-line a nie s-line... i zajedzie pewno wiochą..

ale najważniejsze JAKI KOLOR pasuje do soul???

no i czy takie czy lepsze ori??

no i kurcze miałem gdizes zapisane numery na ori ale zapomniałem gdzie.. ma ktoś ??

:hi:

Antracyt

Te są lepsze od ori.

dziękuję :D

teraz tylko czy sport-line czy zwyklaki :whistling:

Opublikowano
dywaniki welurowe Audi A4 B6 /B7 PFI lux-poliamid (3339406679) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Audi A4 B6 dywaniki z haftem PFI lux-poliamid (3339066019) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pany które lepsiejsze?? trochę szkoda że to sport-line a nie s-line... i zajedzie pewno wiochą..

ale najważniejsze JAKI KOLOR pasuje do soul???

no i czy takie czy lepsze ori??

no i kurcze miałem gdizes zapisane numery na ori ale zapomniałem gdzie.. ma ktoś ??

:hi:

Antracyt

Te są lepsze od ori.

dziękuję :D

teraz tylko czy sport-line czy zwyklaki :whistling:

jak chcesz napisz do nich lub call i zrobią ci S Line :naughty:

---------- ---------

S LINE AUDI A4 01-07 DYWANIKI WELUROWE PODGUMOWANE (3316708297) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nawet są gotowe :whistling:

Opublikowano

no fakt, insza firma :whistling:

Opublikowano

Czyli zamiast ori brać te antracytowe dywaniki? Dobrze wiedzieć, no dywanik kierowcy ściorany mam.

Opublikowano

Te sa swietne lepsze niz ori sam wzialem z tej aukcji http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b6-b7-pfi-lux-poliamid-i3292186867.html

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Ponawiam pytanie: Ktos bral z Was adapterek do przekladki klimatronika z b6/b7 od Stichy? Bo nie wiem gdzie wlozyc pin od jednego kabelka, drugi brazowy to wiem ze do masy auta. Za info z gory dzieki Panowie

Opublikowano
Te sa swietne lepsze niz ori sam wzialem z tej aukcji dywaniki welurowe Audi A4 B6 B7 PFI lux-poliamid (3292186867) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Ponawiam pytanie: Ktos bral z Was adapterek do przekladki klimatronika z b6/b7 od Stichy? Bo nie wiem gdzie wlozyc pin od jednego kabelka, drugi brazowy to wiem ze do masy auta. Za info z gory dzieki Panowie

Audi%20A4-B6-B7%20Rear%20Demist%20Modification.jpg

podgrzewanatylnaszyba.jpg

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-panel-klimatyzacji-b7-b6-rozwiazanie-grzana-tylna-szyba-154338/

Opublikowano

Cycki!

bfrj10.gif

Opublikowano

Aż boję się zapytać jak to znalazłeś :decayed:

Wymodziłeś coś z tym włącznikiem z C6, czy bryndza?

Opublikowano

może ktoś mi powiedzieć jaka pompa wspomagania wychodziła w oryginale ewentualnie dobry zamiennik w a4 b6 BKE 1.9 z 2004r bo moja jest na wykończeniu i ewentualnie co wybrać oryginalną używkę, regenerowaną, czy nową?

Opublikowano
Aż boję się zapytać jak to znalazłeś :decayed:

Wymodziłeś coś z tym włącznikiem z C6, czy bryndza?

Nie ruszałem. Nie mam kiedy ;]

Opublikowano
panowie jest gdzieś na forum opisane jak wymienić oringa w lampie przedniej,chodzi o śrube regulacji wysokości

Wymieniasz na grubszy +smar.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.