Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

pogoda sie robi wiec trzeba isc cos podlubac w aucie......moze tak dolnego grilla od esy dociac wkoncu :whistling:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

Witam :siema:

Już piątek i weekendzik za chwilę :decayed:

Mam takie pytanko - czy takie przetwornice Zestaw HID slim+ canbus 35W H7 5000k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

dadzą radę i podejdą do naszych lamp bez dużego rezania ?

ja mam takie u siebie w zwykłych lampach i dają radę tyle ze barwę 6k wszystko pasuje bez żadnego rezania a przetwornice slim fajnie wchodzą w miejsce pod lampą że są ładnie schowane

Super - dzięki za info :thankyou2:

W takim razie powoli można zacząć zbierać graty :decayed:

5k bardzo ladnie swieci :decayed:

6 to juz ciut za niebieskie

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:

pogoda sie robi wiec trzeba isc cos podlubac w aucie......moze tak dolnego grilla od esy dociac wkoncu :whistling:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

Witam :siema:

Już piątek i weekendzik za chwilę :decayed:

Mam takie pytanko - czy takie przetwornice Zestaw HID slim+ canbus 35W H7 5000k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

dadzą radę i podejdą do naszych lamp bez dużego rezania ?

ja mam takie u siebie w zwykłych lampach i dają radę tyle ze barwę 6k wszystko pasuje bez żadnego rezania a przetwornice slim fajnie wchodzą w miejsce pod lampą że są ładnie schowane

Super - dzięki za info :thankyou2:

W takim razie powoli można zacząć zbierać graty :decayed:

5k bardzo ladnie swieci :decayed:

6 to juz ciut za niebieskie

Właśnie dlatego chcę wziąć 5k - dłuugo się zastanawiałem 5 czy 6 k :decayed:

Opublikowano

pasowałoby wrócić do modzenia... :naughty:

dokładkę sline na przód ma ktoś na stanie do pogonienia? :whistling::wink:

Opublikowano

Fanta a jaka dokladke? Zwykla czy s-line?:decayed:

Opublikowano
Fanta a jaka dokladke? Zwykla czy s-line?:decayed:

sline'a :wink::wink:

Opublikowano

Powiem Ci ze ciezki temat z dokladkami:kwasny: ja kupilem swoja uzywke za 400zl. Na getem.pl sa nowki troche ponad 500zl :kwasny:

Opublikowano
Powiem Ci ze ciezki temat z dokladkami:kwasny: ja kupilem swoja uzywke za 400zl. Na getem.pl sa nowki troche ponad 500zl :kwasny:

wczoraj ogladalem swoje auto w drodze prowadząc inną śliczną b6ke i jednak dokladki slina brakuje na przodzie.. mialem pojsc w inna strone i nie rezac juz nic w swojej ale ta choroba jest nieuleczalna i nawrocila sie :kox: bedą nowe hebelki, sprzegielko i dwumas no i chce tą dokladeczke

Opublikowano

A ja z kolei strasznie choruje na calegy pakiet w s-line :decayed: tylko kurde troche siana potrzeba :kwasny: bo do tego malowanie a ja mam w dodatku odpryski od kamieni i chce caly przod pomalowac :decayed: no niestety tak jak mowisz choroba nie uleczalna i postepuje :decayed:

Opublikowano
A ja z kolei strasznie choruje na calegy pakiet w s-line :decayed: tylko kurde troche siana potrzeba :kwasny: bo do tego malowanie a ja mam w dodatku odpryski od kamieni i chce caly przod pomalowac :decayed: no niestety tak jak mowisz choroba nie uleczalna i postepuje :decayed:

teraz wlasnie kwestia mechaniczna a pozniej detaling bo tak samo jak u Ciebie przod obity od kamieni.. :facepalm:

Opublikowano
Witam :siema:

Już piątek i weekendzik za chwilę :decayed:

Mam takie pytanko - czy takie przetwornice Zestaw HID slim+ canbus 35W H7 5000k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

dadzą radę i podejdą do naszych lamp bez dużego rezania ?

ja mam takie u siebie w zwykłych lampach i dają radę tyle ze barwę 6k wszystko pasuje bez żadnego rezania a przetwornice slim fajnie wchodzą w miejsce pod lampą że są ładnie schowane

Super - dzięki za info :thankyou2:

W takim razie powoli można zacząć zbierać graty :decayed:

poszukaj w lepszej kasie bo ponad 3stowki to troche sporo jak za taki zestaw ja za taki rok temu dalem jakoś okolo 200zl

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

:bry:

pogoda sie robi wiec trzeba isc cos podlubac w aucie......moze tak dolnego grilla od esy dociac wkoncu :whistling:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

Witam :siema:

Już piątek i weekendzik za chwilę :decayed:

Mam takie pytanko - czy takie przetwornice Zestaw HID slim+ canbus 35W H7 5000k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

dadzą radę i podejdą do naszych lamp bez dużego rezania ?

ja mam takie u siebie w zwykłych lampach i dają radę tyle ze barwę 6k wszystko pasuje bez żadnego rezania a przetwornice slim fajnie wchodzą w miejsce pod lampą że są ładnie schowane

Super - dzięki za info :thankyou2:

W takim razie powoli można zacząć zbierać graty :decayed:

5k bardzo ladnie swieci :decayed:

6 to juz ciut za niebieskie

Właśnie dlatego chcę wziąć 5k - dłuugo się zastanawiałem 5 czy 6 k :decayed:

jak tak to jak się wysrają to pewnie nastepny bedzie 5k ale pewnie nie prędko bo po roku czasu jedna przetwornice musialem wymienic i kupilem drugi zestaw tez 6k

Opublikowano
A ja z kolei strasznie choruje na calegy pakiet w s-line :decayed: tylko kurde troche siana potrzeba :kwasny: bo do tego malowanie a ja mam w dodatku odpryski od kamieni i chce caly przod pomalowac :decayed: no niestety tak jak mowisz choroba nie uleczalna i postepuje :decayed:

teraz wlasnie kwestia mechaniczna a pozniej detaling bo tak samo jak u Ciebie przod obity od kamieni.. :facepalm:

jasna sprawa, mechanika ważniejsza :wink: dla mnie ważny był też środek auta i mam w miare ogarnięty, tylko jeszcze kierownica inna ale to za jakiś dłuższy czas :decayed:

Opublikowano

Panowie jakie sa odleglosci emblematow s line listew zewnetrznych (na drzwiach) i na ktorej kratce od grilla ma sie znajdowac emblemat sline na grill ?

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Niezły twardziel z tego tirowca :decayed:

Patryś, daj znać, czy udało się przeszczepić pokrętło. http://www.a4-freunde.com/wiki/pdf/tt-lichtschalter.pdf tu masz coś co może pomóc :wink:

Opublikowano
Panowie jakie sa odleglosci emblematow s line listew zewnetrznych (na drzwiach) i na ktorej kratce od grilla ma sie znajdowac emblemat sline na grill ?

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

odleglosci dokaldniej to nie znam ale zrob wg zdjecia i bedzie jak ori

a znaczek sline w grill tak samo jak q

IMG_9245.jpg

IMG_9266.jpg

Opublikowano

ja jutro mam zamiar wyrezać skrzynię hck bo moja trochę wyje i nie wiem czy dwumas i sprzęgło niezawita nowe ,w razie co zestaw leży w sklepie

Opublikowano

skrzynia HCK pasuje P&P od 2003roku

Opublikowano

Niema ktoś na zbyciu maskownicy głośnika lewy tył swing od b6?

Opublikowano
skrzynia HCK pasuje P&P od 2003roku

tak wiem i dlatego mam wybierak biegów i łapy mocowania do HCK bo właśnie to jest inne

Opublikowano

skrzynie do 2003r mają impulsator a skrzynie HCK go nie ma bo mierzy prędkość z ABSu

Opublikowano
Witam :siema:

Już piątek i weekendzik za chwilę :decayed:

Mam takie pytanko - czy takie przetwornice Zestaw HID slim+ canbus 35W H7 5000k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

dadzą radę i podejdą do naszych lamp bez dużego rezania ?

ja mam takie u siebie w zwykłych lampach i dają radę tyle ze barwę 6k wszystko pasuje bez żadnego rezania a przetwornice slim fajnie wchodzą w miejsce pod lampą że są ładnie schowane

Super - dzięki za info :thankyou2:

W takim razie powoli można zacząć zbierać graty :decayed:

poszukaj w lepszej kasie bo ponad 3stowki to troche sporo jak za taki zestaw ja za taki rok temu dalem jakoś okolo 200zl

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

:bry:

pogoda sie robi wiec trzeba isc cos podlubac w aucie......moze tak dolnego grilla od esy dociac wkoncu :whistling:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

Witam :siema:

Już piątek i weekendzik za chwilę :decayed:

Mam takie pytanko - czy takie przetwornice Zestaw HID slim+ canbus 35W H7 5000k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

dadzą radę i podejdą do naszych lamp bez dużego rezania ?

ja mam takie u siebie w zwykłych lampach i dają radę tyle ze barwę 6k wszystko pasuje bez żadnego rezania a przetwornice slim fajnie wchodzą w miejsce pod lampą że są ładnie schowane

Super - dzięki za info :thankyou2:

W takim razie powoli można zacząć zbierać graty :decayed:

5k bardzo ladnie swieci :decayed:

6 to juz ciut za niebieskie

Właśnie dlatego chcę wziąć 5k - dłuugo się zastanawiałem 5 czy 6 k :decayed:

jak tak to jak się wysrają to pewnie nastepny bedzie 5k ale pewnie nie prędko bo po roku czasu jedna przetwornice musialem wymienic i kupilem drugi zestaw tez 6k

Jak patrzyłem na forum to chwalą sobie firmę motoHid - więc generalnie wolę kupić od sprawdzonego sprzedawcy, żeby nie było problemów z wymianą, reklamacją, etc :wink:

Chyba że masz / znasz inne źródło godne polecenia w niższych cenach :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.