Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry ;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Witam:hi:

Opublikowano

Siema Elita :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
41witos.gif
Opublikowano

siemanko:hi:

Opublikowano

Pozdro 600 :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

witam panowie

słuchajcie zamawiał ktoś kiedyś coś z tej firmy?

Xenonmarket

albo od tego uzytkownika

Informacje o Użytkowniku -autolight-

Opublikowano
witam panowie

słuchajcie zamawiał ktoś kiedyś coś z tej firmy?

Xenonmarket

albo od tego uzytkownika

Informacje o Użytkowniku -autolight-

Trzeba mu jechać wp***dolić?

Opublikowano

czekam na jakikolwiek kontakt i nic zaden numer nie odbiera a koles zly towar wyslal

trzeba bedzie chyba kierowcow do zamoscia wyslac

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

dzis powinny kolejny element do wnetrza przyjsc...tylko listonosza cos nie widac :whistling:

Opublikowano

:siema:

ja od rana u tlumikarza. Niebawem srodkowy tlumik do wymiany.

Opublikowano
Mysle o zmianie u siebie mce na to z b7

zaraz jest fajne lustro z czujnikiem z b6 bedzie problem z Podlaczeniem bo w b7 czujnik swiatla jest razem z czujnikiem deszczu czego w tym lustrze z b6 nie na

beda sie gryzc?

kuźwa, Andr3i, albo Ty jesteś nawalony, albo ja ... o co comone??

co ma się gryźć? co jest zaraz??

Chodzi o to ze w b7 hest czujnik deszczu/swiatla w jednym a w b6 tylko swiatla

czy nie bedzie jakiegos bledu

wole zapytac zanim kupie lustro od b6:decayed: i bede zakladal modol od b7

będzie błąd...

jak zakodujesz brak cz.deszczu to tak samo jakbyś nie miał cz. zmierzchu....

a czemu Ty chcesz lustro od b6 kupić??

Opublikowano

i o taka wlasnie odp mi chodzilo czyli nie ma sie co w nie pakowac (lustro) tylko szukac drugi raz:facepalm: czujnika pod lustro do b7

podziekowal:hi:

a lustro to od b6 moze bedzie w dobrej kasie na ebayu, poki co licytacja trwa

Opublikowano

Musisz rezać lustro z B7 i czujnik deszczu/światła innego wyjścia nie ma.

Opublikowano
Musisz rezać lustro z B7 i czujnik deszczu/światła innego wyjścia nie ma.

albo szybe od b7:decayed:

Opublikowano
Musisz rezać lustro z B7 i czujnik deszczu/światła innego wyjścia nie ma.

albo szybe od b7:decayed:

narazie mam przerobione na maly uchwyt ale o szybie juz dawno myslalem

musze tylko troche kase ogarnac bo poki co to nie ma tygodnia zebym czegos nie dokupil

sporo gratow lezy i czeka na montaz

narazie bede sie skupial na mce z b7

czujni kdeszczu mialem z zelem to opylilem bo u mnie i tak by nie dzialal czujnik deszczu a potem wpadl mce z b7 w spoko kasie wiec zal bylo nie wziasc :decayed:

Opublikowano
http://a4-klub.pl/kupie-23/lampka-oswietlenia-tablicy-led-281257/

może ktoś ma na zbyciu :wink:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

ZIMA BIEŻNIKOWANE 225/45R17 PROFIL FIGHTER KRAKÓW (3405936524) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

za 600zł komplet nówek ? Co myślicie ? Pewnie jakieś chinole to są ale może warto by było a 2 sezony by przelatał :decayed:

dobry żarcik :grin: na zimę kolego to oponka tylko z górnej półki i nowa! uwierz mi na słowo :wink::decayed:

wierze :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.