Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jozek, chcesz bieżnikowane opony założyć? weź chłopie nie bieduj, B6 jeździsz :doh:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Łooo matko jak to świeci :shock3:

HVuHkpll.jpg

Tylko coś dziwne odcięcie jest..

imgur: the simple image sharer

imgur: the simple image sharer

Jakby jakieś przecięte na pół, nie wiem jak to opisać... Źle wyregulowane lampy?

Opublikowano

No jak świeci, dobrze świeci :decayed:

Opublikowano

Hammer, przegiąłeś z tym filmikiem, zaraz piszę do admina...

żeby obejrzał... :decayed::decayed::grin:

Opublikowano

biksy muszą dobrze świecić :)

Opublikowano
No jak świeci, dobrze świeci :decayed:

No, ale przecież to dziwne odcięcie innym wali po gębach :eusathink:

jzwrAcLl.jpg

9PCHl3ll.jpg

Opublikowano

Mam nadzieję że w tym roku u mnie też wpadną bixy :-) elegancko to świeci :-D

Opublikowano

no przeca pobocze Ci łoświetla...

Opublikowano
No jak świeci, dobrze świeci :decayed:

No, ale przecież to dziwne odcięcie innym wali po gębach :eusathink:

http://i.imgur.com/jzwrAcLl.jpg

http://i.imgur.com/9PCHl3ll.jpg

soczewki z angola :decayed:

Ty kuźwa sam angol jesteś... jak masz kiere po lewej to po prawej masz pobocze...

ja pije a Wy nayabani jesteście :decayed:

Opublikowano
No jak świeci, dobrze świeci :decayed:

No, ale przecież to dziwne odcięcie innym wali po gębach :eusathink:

http://i.imgur.com/jzwrAcLl.jpg

http://i.imgur.com/9PCHl3ll.jpg

soczewki z angola :decayed:

Ty kuźwa sam angol jesteś... jak masz kiere po lewej to po prawej masz pobocze...

ja pije a Wy nayabani jesteście :decayed:

Toś też sie najeboł :polew: jak masz fajere po lewej to z prawej strony powinno Ci do góry bardziej oświetlać, a u niego prawie że równo, ale jednak lewa strona wyżej wali :whistling:

Opublikowano
Mysle o zmianie u siebie mce na to z b7

zaraz jest fajne lustro z czujnikiem z b6 bedzie problem z Podlaczeniem bo w b7 czujnik swiatla jest razem z czujnikiem deszczu czego w tym lustrze z b6 nie na

beda sie gryzc?

kuźwa, Andr3i, albo Ty jesteś nawalony, albo ja ... o co comone??

co ma się gryźć? co jest zaraz??

Chodzi o to ze w b7 hest czujnik deszczu/swiatla w jednym a w b6 tylko swiatla

czy nie bedzie jakiegos bledu

wole zapytac zanim kupie lustro od b6:decayed: i bede zakladal modol od b7

Opublikowano

mam MCE-F wiec tylko troche przekladania, pare lutow i bedzie cacy

chodzi mi ogolnie o to ze bede chcial robic DRL w dlugichi i aby w bixach tylko soczewa po galach jeb...:decayed:

Opublikowano
http://a4-klub.pl/kupie-23/lampka-oswietlenia-tablicy-led-281257/

może ktoś ma na zbyciu :wink:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

ZIMA BIEŻNIKOWANE 225/45R17 PROFIL FIGHTER KRAKÓW (3405936524) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

za 600zł komplet nówek ? Co myślicie ? Pewnie jakieś chinole to są ale może warto by było a 2 sezony by przelatał :decayed:

dobry żarcik :grin: na zimę kolego to oponka tylko z górnej półki i nowa! uwierz mi na słowo :wink::decayed:

Opublikowano
Hammer, przegiąłeś z tym filmikiem, zaraz piszę do admina...

żeby obejrzał... :decayed::decayed::grin:

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Witam :siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.