Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:

wróciłem z urlopu pisać PW co komu i na kiedy ...

...chodzi o naklejki...a ja napisze za ile :decayed:

Wladi ja również dziękuje skończyłem z nimi o 5:10 :kox::polew::polew::polew:

i denerwujcie mnie dalej pijcie beze mnie :facepalm:

Marcin a ty myśłisz, że jak się dwóch ludzi spotka to już musi pić...ja jestem nadal chory i nie pije...Wladi Ci potwierdzi...

ale obiecuje Ci, że jak wyzdrowieje to się napijemy w większym towarzystwie :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: tez sie dolacze go chlania:grin:
Opublikowano

siemanko:hi:ale baniak nawala:facepalm:

Opublikowano

A ja zaraz do roboty i tak do 20:00 :/

Opublikowano

Ale miałem weekend:decayed: W sobote domówka na 60 osób od 20 do 6 rano:decayed: Normalnie project X:decayed: Biba jak z ameykańskiego filmu:kox:

Opublikowano

41witos.gif

--------------------

usmiech.gif

Opublikowano

Szukam boczkow s line z roletkami do sedana.

Ma ktos?

Mam dosyc kaczora donalda i muchy miki na szybach z tylu :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Jak ja mialem ten podpis to Ty o istnieniu forum nie wiedziales, nic nie kopiuje tylko zmienilem kolor sobie na czerwony:whistling:

ciekawe że ta sama czcionka i ten sam kolor.. ale kopiowanie w modzie :decayed::jerk:

Opublikowano
Jak ja mialem ten podpis to Ty o istnieniu forum nie wiedziales, nic nie kopiuje tylko zmienilem kolor sobie na czerwony:whistling:

ciekawe że ta sama czcionka i ten sam kolor.. ale kopiowanie w modzie :decayed::jerk:

zmieniłem sobie tylko czerwień, bo faktycznie ładnie to wygląda :kox:

Opublikowano
Jak ja mialem ten podpis to Ty o istnieniu forum nie wiedziales, nic nie kopiuje tylko zmienilem kolor sobie na czerwony:whistling:

ciekawe że ta sama czcionka i ten sam kolor.. ale kopiowanie w modzie :decayed::jerk:

zmieniłem sobie tylko czerwień, bo faktycznie ładnie to wygląda :kox:

a jak tam urlopik?? :naughty:

Opublikowano
Szukam boczkow s line z roletkami do sedana.

Ma ktos?

Mam dosyc kaczora donalda i muchy miki na szybach z tylu :grin::grin::grin::grin:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/boczki-tylne-roletkami-281109/

To jest Avant, poza tym korbotronic :_)

Opublikowano

panowie i panie :decayed: mam maly problem ze swiatlami przeciwmgielnymi przod i tyl po zmiane na wlacznik auto

nigdy ich nie wlaczalem ale ostatnio zauwazylem ze jak mam wlaczone mijania i chcialbym dodatkow p-m to mijania gasna

zas same p-m odpalaja sie

podlaczalem przy okazji llustro fotochrom z b7 ale nie mam jeszcze czujnika zmierzchu/deszczu

czy to moze byc przyczyna czy moze cos pokrecilem w instalacji z kabelkami:kwasny:

Opublikowano

:siema: Rezacze

kurwaaa pojechałem z klockami a wróciłem z diagnozą-przekładnia kierownicy do wymiany+drążek. :doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh:

Opublikowano
:siema: Rezacze

kurwaaa pojechałem z klockami a wróciłem z diagnozą-przekładnia kierownicy do wymiany+drążek. :doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh:

Łatwo się wyjmuje przekładnia jak coś:decayed:

Opublikowano
:siema: Rezacze

kurwaaa pojechałem z klockami a wróciłem z diagnozą-przekładnia kierownicy do wymiany+drążek. :doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh:

Łatwo się wyjmuje przekładnia jak coś:decayed:

to ja ściągnę koła a Ty dalej :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Da rade zamontowac fele z rozstawem 5x114,3 do 5x112 jakims sposobem?

Plywajace sruby lub cos w tym stylu?

Opublikowano
:siema: Rezacze

kurwaaa pojechałem z klockami a wróciłem z diagnozą-przekładnia kierownicy do wymiany+drążek. :doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh:

Łatwo się wyjmuje przekładnia jak coś:decayed:

to ja ściągnę koła a Ty dalej :decayed::decayed::decayed::decayed:

Jak przyjedziesz do mnie na podnoścnik z czteropakiem to jestem chętny:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.