Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: Trzeba zjeść obiadek i iść zobaczyć na zlot amerykańskich motocykli i samochodów :wink:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
90zł za MCE z nr 8E0907279B to dobra cena?

Chyba tak ale jak bedziesz chcial zrobic CLH lub lustro z czujnikiem swiatla to bedzie lipa

nawet wlacznika z funkcja auto nie dasz do tego

Opublikowano
podaj kod błędu i będzie prościej:wink:

hmm..niemam vaga jedynie wyskakuja bledy trakcji ukladu hamulcowego

Opublikowano

Ja niedlugo bede mial swoj MCE F na zbyciu

Opublikowano

Nie wiem. Z tego co pamiętam (usuwałem wiadomości) pisał że lepiej brać D4S, bo lepsza dostępność i są tańsze? Czy coś takiego :facepalm:

Już wolę wydać te 300 zł za te 2 palniki oryginalne i mieć spokój..

Kurde, odstrasza mnie barwa tych palników - 4800k :/

D2S jest ich wiecej i cena jest lepsza. Ile płaciłeś za 2 przetwornice?

Możesz zawsze zamówic Chińczyka z allegro to zaoszczedzisz :)

Czemu odstrasza barwa 48K?

150 za komplet + wpasowanie tego do dekielków od przetwornic.

Na Chinczykach się już przejechałem :facepalm:

A 4800 odstrasza bo to bardziej niebieskie niż białe światło i chyba gorzej świeci niż 4300 :eusathink:

Opublikowano

Nie wiem. Z tego co pamiętam (usuwałem wiadomości) pisał że lepiej brać D4S, bo lepsza dostępność i są tańsze? Czy coś takiego :facepalm:

Już wolę wydać te 300 zł za te 2 palniki oryginalne i mieć spokój..

Kurde, odstrasza mnie barwa tych palników - 4800k :/

D2S jest ich wiecej i cena jest lepsza. Ile płaciłeś za 2 przetwornice?

Możesz zawsze zamówic Chińczyka z allegro to zaoszczedzisz :)

Czemu odstrasza barwa 48K?

150 za komplet + wpasowanie tego do dekielków od przetwornic.

Na Chinczykach się już przejechałem :facepalm:

A 4800 odstrasza bo to bardziej niebieskie niż białe światło i chyba gorzej świeci niż 4300 :eusathink:

Łoda fffaak?! :shock3::doh: a używałeś 4,8? Ja na 5K ganiałem i za***iście widziałem, była delikatnie niebieska poświata, ale w deszczu normalnie było. 6k już w deszczu przeszkadza, nie wspominam, że to już niebieskie jest, wiadomo, że 4,3k best, ale 4,8 nie jest wcale takie złe.

Opublikowano

Nie no piszę tylko to co przeczytałem/usłyszałem :wink:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

:polew::polew::polew::polew: no ale nie mówcie s-linem jeździ:polew:

Zdążyłem obejrzeć, ale po kliknięciu na drugą stronę :"Taki post lub temat nie istnieje lub został usunięty przed administratora lub moderatora forum."

Ktoś ma ból d*py :grin:

Opublikowano

Szybko ktoś zadziałał ale koleś pojechał grubo:polew:

Opublikowano
Szybko ktoś zadziałał ale koleś pojechał grubo:polew:

Ciekawe, czy od nas :polew:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

btw. ale ta soczewka z B8 ma fajne odcięcie i ta niebieska poświata :decayed:

chyba żeby lepiej lewe pobocze oświetlać, bo tak jakby "otula" samochód jadący z naprzeciwka nie oślepiając go a dając i tak dużo światła na pobocze :wink:

Opublikowano

:bry:wszystkim:wink: ale glowa boli:decayed:a tu trza na poprawiny

Opublikowano

Nie wiem. Z tego co pamiętam (usuwałem wiadomości) pisał że lepiej brać D4S, bo lepsza dostępność i są tańsze? Czy coś takiego :facepalm:

Już wolę wydać te 300 zł za te 2 palniki oryginalne i mieć spokój..

Kurde, odstrasza mnie barwa tych palników - 4800k :/

D2S jest ich wiecej i cena jest lepsza. Ile płaciłeś za 2 przetwornice?

Możesz zawsze zamówic Chińczyka z allegro to zaoszczedzisz :)

Czemu odstrasza barwa 48K?

150 za komplet + wpasowanie tego do dekielków od przetwornic.

Na Chinczykach się już przejechałem :facepalm:

A 4800 odstrasza bo to bardziej niebieskie niż białe światło i chyba gorzej świeci niż 4300 :eusathink:

5k swieci bardzo ladnie to i 4,8 powinno byc ok

w nocy nigdy nie narzekalem

Opublikowano

Dokładnie, 5k ma chyba Osram CBI i wszyscy zachwalają jak świeci.

gShack_Org-OsramCoolBlueIntenseVSOEM-01.jpg

Opublikowano

Udanych poprawin Tomek, wczoraj bylo super ;) mam ramke prowadzaca do sprysku do S4 B6 noweczka nierozpakowana, moze ktos potrzebuje oddam za dooobre piwo :)

Opublikowano
:bry:wszystkim:wink: ale glowa boli:decayed:a tu trza na poprawiny

baw sie dobrze i nie zaluj sobie niczego :decayed:

Opublikowano

Kurde muszę wymienić chyba przeguby albo półosie, bo przy 140km/h mam wrażenie jakby koła były kwadratowe a felgi wyważone itd. :facepalm:

i btw. jak mam już słabe amorki (tył 39 i 41%) to może być tak, że przy większych prędkościach muszę "walczyć" z samochodem żeby jechał prosto, czy to zbieżność?

Co do palników to jednak wezmę te 4800 :whistling:

Opublikowano

:hi:all

Patent się świetny bo otwierasz samochód (pilotem) i już masz oświetlony teren przed drzwiami a u nas dopiero jak otworzysz drzwi. Mam zdemontowane lusterka od B6 to bym musiał podejść do SuperB i przymierzyć na oko :eusathink:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Wkoncu po tygodniu odzyskalem dostep do internetu :facepalm:

Pany pytanie , kto z Was posiada dobry i sprawny pompowtrysk o oznaczeniu BA na sprzedaz i za ile ? Moze komus z Was zostal jakis jak ktos zmienial na bardziej wydajne wtryski itp. Potrzebuje zakupic kolejny wtrysk gdyz ten , ktory kpilem dokladnie 18ego Czerwca i zalozylem do silniczka to dwa dni temu wysral sie i 30 dniowa gwarancja na niego tez juz uplynela :facepalm: a mial miec niby przejechane 150 tys km a juz siadl a Moje pozostale 3 po przejechaniu 480 tys. km. dalej hulaja.

Prosze o wszelkie informacje , jak cos to moge kupic nawet dwie pompki tak na zas.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.