Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hi:

Wkoncu po tygodniu odzyskalem dostep do internetu :facepalm:

Pany pytanie , kto z Was posiada dobry i sprawny pompowtrysk o oznaczeniu BA na sprzedaz i za ile ? Moze komus z Was zostal jakis jak ktos zmienial na bardziej wydajne wtryski itp. Potrzebuje zakupic kolejny wtrysk gdyz ten , ktory kpilem dokladnie 18ego Czerwca i zalozylem do silniczka to dwa dni temu wysral sie i 30 dniowa gwarancja na niego tez juz uplynela :facepalm: a mial miec niby przejechane 150 tys km a juz siadl a Moje pozostale 3 po przejechaniu 480 tys. km. dalej hulaja.

Prosze o wszelkie informacje , jak cos to moge kupic nawet dwie pompki tak na zas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:all

Patent się świetny bo otwierasz samochód (pilotem) i już masz oświetlony teren przed drzwiami a u nas dopiero jak otworzysz drzwi. Mam zdemontowane lusterka od B6 to bym musiał podejść do SuperB i przymierzyć na oko :eusathink:

poprosiłbym :decayed: tylko oko żeby w miarę proste było :wink::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i uj jestem juz mezem i powiem wam jedyne co moge powiedziec to glowa boli:decayed:

własnie miałam pytać jak żyjesz :wink:

nieskromnie powiem ze ledwo wsumie za duzo alkoholu ale ciul dalem rade a co do szczegulow to ja si eogarnie fotograf to mam nadzieje ze wzuce na forum bo bylo fajnieeeeee:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i uj jestem juz mezem i powiem wam jedyne co moge powiedziec to glowa boli:decayed:

własnie miałam pytać jak żyjesz :wink:

nieskromnie powiem ze ledwo wsumie za duzo alkoholu ale ciul dalem rade a co do szczegulow to ja si eogarnie fotograf to mam nadzieje ze wzuce na forum bo bylo fajnieeeeee:decayed:

ty to i tak szybko do siebie widzę dochodzisz bo mój to dopiero we wtorek po weselu :whistling: no to czekam na foty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to i tak czuje sie jak kupa ale staram sie:decayed:

:wink:

na kaszubach to masz pulter, wesele, poprawiny, poprawiny poprawin i............... zależy jak rodzina się trzyma :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to i tak czuje sie jak kupa ale staram sie:decayed:

:wink:

na kaszubach to masz pulter, wesele, poprawiny, poprawiny poprawin i............... zależy jak rodzina się trzyma :polew::polew::polew::polew:

Łoda fffaak ys dys? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to i tak czuje sie jak kupa ale staram sie:decayed:

na kaszubach to masz pulter, wesee, poprawiny, poprawiny poprawin i............... zależy jak rodzina się trzyma :polew::polew::polew::polew:

tu tez jest podobnie i juz ledwo widze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikaszi, nie widziałeś gdzieś tam w UK czujników do samopoziomowania i sterownika w dobrej monecie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikaszi, nie widziałeś gdzieś tam w UK czujników do samopoziomowania i sterownika w dobrej monecie? :naughty:

takie tajle to się ciągnie z pl tutaj i na jebaju sprzedaje dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikaszi, nie widziałeś gdzieś tam w UK czujników do samopoziomowania i sterownika w dobrej monecie? :naughty:

takie tajle to się ciągnie z pl tutaj i na jebaju sprzedaje dalej...

Prawda :grin: w Polandowie mozna szybciej dostac w dobrej kasie bo na Ebay-u to troche sobie cenia za takie rzeczy , Ja sam szukam takich czujnikow dla siebie i jak narazie na Ebay-u lipa starszna :facepalm: ciezko dostac do B6 a jak sie znajdzie to w takiej kasie , ze lepiej chyba jest pujsc do Dealera i kupic nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jak jechałem jako 4-5 w konwoju to nakrecilem 2 krotkie filmiki przejazdu audiczek z choragiewkami z logo forum, ale ze w aucie bylem sam wiec ciezko bylo nagrywac trzymajac w jednej rece cegłe S3 a w drugiek kiere, bo skupiajac sie na fonie autko mi zjezdzalo ;P no i ciezko mi bylo nagrywac tych co jechali za mna :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

wróciłem z urlopu pisać PW co komu i na kiedy ...

...chodzi o naklejki...a ja napisze za ile :decayed:

Wladi ja również dziękuje skończyłem z nimi o 5:10 :kox::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilo koksu na wczoraj xD

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

wróciłem z urlopu pisać PW co komu i na kiedy ...

...chodzi o naklejki...a ja napisze za ile :decayed:

Wladi ja również dziękuje skończyłem z nimi o 5:10 :kox::polew::polew::polew:

i denerwujcie mnie dalej pijcie beze mnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...