Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

te co ja wkleilem to sa chyba ori z B8 i czy beda pasowaly do B6 ?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

pany ile można łyknąć za idealną gałkę s line z mieszkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany ile można łyknąć za idealną gałkę s line z mieszkiem ?

średnio koło 200

ewentualnie nówkę z A3 tylko trzega mieszek naciągnąć

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

130 w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, miałem dziś wymienianą szybę przednią i przypadkowo założyli mi pod czujnik :P Więc będzie rezanie. Ma ktoś do sprzedania fotochrom z czujnikiem do B6? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, miałem dziś wymienianą szybę przednią i przypadkowo założyli mi pod czujnik :P Więc będzie rezanie. Ma ktoś do sprzedania fotochrom z czujnikiem do B6? :decayed:

oj coś tu nie gra...

mocowanie w b6 jest takie samo w lusterku z czujnikiem jak i bez...

inne jest w b7, gdyż tam dochodzi czujnik deszczu, a jak czujnik deszczu to i wymiana MCE na to z b7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, miałem dziś wymienianą szybę przednią i przypadkowo założyli mi pod czujnik :P Więc będzie rezanie. Ma ktoś do sprzedania fotochrom z czujnikiem do B6? :decayed:

oj coś tu nie gra...

mocowanie w b6 jest takie samo w lusterku z czujnikiem jak i bez...

inne jest w b7, gdyż tam dochodzi czujnik deszczu, a jak czujnik deszczu to i wymiana MCE na to z b7...

Założyli mu zapewne szybę z B7 bo jest taka sama jak w B6 i szybiarze często mylą te 2 modele, nawet w katalogach szyb mają A4 2001-2008 bez rozgraniczenia czy B6 czy B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocas, ja mam czarny fotochrom z B7, ale muszę go sprawdzić, czy działa. W Polsce będę 3 sieprnia :)

Jozek, wtyczkę trzeba i piny, bo jest inna w ledach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dzisiaj jak wracałem pierwszy raz tak jakby wyłączyło turbinę i po zatrzymaniu na poboczu wyłączeniu i włączeniu auta wszystko wróciło do normy martwić się już tym czy narazie nie ruszać? bo kiedyś miałem w golfie 4 że turbina na początku wyłączała się sporadycznie a później się to przerodziło że nie chodziła wogole do momentu wymiany gruszki czyżby w audi zaczynało robić się to samo czy tylko sporadyczne odcięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem wreszcie nowe palniki D4S, kupiłem "Philipsy", ale koleś wysłał Osramy :facepalm: Wyglądają na oryginalnie, więc nie ma tragedii..

Świecą jak głupie w soczewie z B8, ale trochę miałem problem żeby to zamontować, dziwnie rozwiązany ten kołnierz jest w ogóle w tej soczewce...

I niedługo będzie samopoziom dzieki koledze uhu2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toz to cham ze wsi jak i ja :) Gdzie on ma wyuczone sie przedstawic :) hehe
GEJ :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

Fantowski piczo byłeś w Kielcach i nie dałeś znaku ???

a no byłem byłem :wink: nawet na dwa auta pojechaliśmy razem z pablo_ua4 :naughty:

a nie was..............................

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

i stado cyganów :polew::polew::polew:

A Ty jakbyś się lepiej przedstawił to bym wiedział z kim mam do czynienia, a tak to cały czas myślałem co to za typ :decayed:

ważne ja wiedziałem :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: a poza mówię Marcin607. ale tam głośno w ..uj było. :decayed::decayed::decayed:

Hamerek Furę masz mega-aż odechciało mi się moje 19 sprzedawać-trzeba oponę zmienić na 225/35 felgę pomalować i gwint jakiś za***ać jak u Cię i niech trze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski piczo byłeś w Kielcach i nie dałeś znaku ???

a no byłem byłem :wink: nawet na dwa auta pojechaliśmy razem z pablo_ua4 :naughty:

a nie was..............................

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

i stado cyganów :polew::polew::polew:

A Ty jakbyś się lepiej przedstawił to bym wiedział z kim mam do czynienia, a tak to cały czas myślałem co to za typ :decayed:

ważne ja wiedziałem :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: a poza mówię Marcin607. ale tam głośno w ..uj było. :decayed::decayed::decayed:

Hamerek Furę masz mega-aż odechciało mi się moje 19 sprzedawać-trzeba oponę zmienić na 225/35 felgę pomalować i gwint jakiś za***ać jak u Cię i niech trze.

Prawidłowe podejście :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

I'm Candy Girl - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle o zmianie u siebie mce na to z b7

zaraz jest fajne lustro z czujnikiem z b6 bedzie problem z Podlaczeniem bo w b7 czujnik swiatla jest razem z czujnikiem deszczu czego w tym lustrze z b6 nie na

beda sie gryzc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/kupie-23/lampka-oswietlenia-tablicy-led-281257/

może ktoś ma na zbyciu :wink:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

ZIMA BIEŻNIKOWANE 225/45R17 PROFIL FIGHTER KRAKÓW (3405936524) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

za 600zł komplet nówek ? Co myślicie ? Pewnie jakieś chinole to są ale może warto by było a 2 sezony by przelatał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle o zmianie u siebie mce na to z b7

zaraz jest fajne lustro z czujnikiem z b6 bedzie problem z Podlaczeniem bo w b7 czujnik swiatla jest razem z czujnikiem deszczu czego w tym lustrze z b6 nie na

beda sie gryzc?

kuźwa, Andr3i, albo Ty jesteś nawalony, albo ja ... o co comone??

co ma się gryźć? co jest zaraz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle o zmianie u siebie mce na to z b7

zaraz jest fajne lustro z czujnikiem z b6 bedzie problem z Podlaczeniem bo w b7 czujnik swiatla jest razem z czujnikiem deszczu czego w tym lustrze z b6 nie na

beda sie gryzc?

kuźwa, Andr3i, albo Ty jesteś nawalony, albo ja ... o co comone??

co ma się gryźć? co jest zaraz??

ja też nie czaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

józek, jaja sobie robisz?? wykup sobie lepiej najpierw miejscówkę na cmentarzu :wink:

w życiu bym nie założył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...