Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

pomoże ktoś w temacie jak zamieściłem wyżej..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam takie pytanie...nie odbiera mi radio;/ wcale. w związku z tym rozebrałem tylny lewy boczek zlokalizowałem prawdopodobnie wzmacniacz antenowy( taki metalowy prostokąt z biała plakietka z numerem 8E9 035225 Nr. serii 017625) wychodzą z niego dwa wyjścia jedna antena druga (?) nie wiem do czego służy. podłączyłem radio wziąłem antenę do ręki i radio zaczęło grać więc myślę że kabel jest dobry tylko ten nieszczęsny wzmacniacz jest zepsuty? Jeszcze jedna sprawa z tego wzmacniacza wychodzi kostka na dwa kabelki wtopione w szybę, jeden był urwany- odlutowany od szyby...takie znaczenie przy radio by miał ten jeden kabelek?

Jeszcze jedno przy tym wzmacniaczu jest tak jakby taki malutki głośniczek wielkości twiterka do czego to służy?

Po prawej stronie zaś mam wolną trzy pinową kostkę od czego może być? Nagłośnienie mam zwykłe czyli tylko głośniki. Może to być od syreny alarmu?

dzięki Panowie za info i wskazówki

zrob fotk ijak mzoesz tego calego wzmacniacza i tych kostek co tam masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam takie pytanie...nie odbiera mi radio;/ wcale. w związku z tym rozebrałem tylny lewy boczek zlokalizowałem prawdopodobnie wzmacniacz antenowy( taki metalowy prostokąt z biała plakietka z numerem 8E9 035225 Nr. serii 017625) wychodzą z niego dwa wyjścia jedna antena druga (?) nie wiem do czego służy. podłączyłem radio wziąłem antenę do ręki i radio zaczęło grać więc myślę że kabel jest dobry tylko ten nieszczęsny wzmacniacz jest zepsuty? Jeszcze jedna sprawa z tego wzmacniacza wychodzi kostka na dwa kabelki wtopione w szybę, jeden był urwany- odlutowany od szyby...takie znaczenie przy radio by miał ten jeden kabelek?

Jeszcze jedno przy tym wzmacniaczu jest tak jakby taki malutki głośniczek wielkości twiterka do czego to służy?

Po prawej stronie zaś mam wolną trzy pinową kostkę od czego może być? Nagłośnienie mam zwykłe czyli tylko głośniki. Może to być od syreny alarmu?

dzięki Panowie za info i wskazówki

no napewno urwany kable od szyby to strata zasięgu jednej anteny.. wiec musisz to zlutować..

co do kostek daj fotkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :siema:

Panowie - mam pytanie - szukam numerów gałki zmiany biegów do automatu w skórze ...

Czy 8E1713141AGQPY to będzie to czego szukam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mocno bedzie wyciecie od haka widac w dokladce s-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno przy tym wzmacniaczu jest tak jakby taki malutki głośniczek wielkości twiterka do czego to służy?

Po prawej stronie zaś mam wolną trzy pinową kostkę od czego może być? Nagłośnienie mam zwykłe czyli tylko głośniki. Może to być od syreny alarmu?

dzięki Panowie za info i wskazówki

ten głośniczek koło wzmacniacza antenowego pod lewym boczkiem bagażnika to od tylnego PDC...

a po lprawej stronie gdzie ta wtyczka jest? pod wzmacniaczem czy wchodzi niżej, bardziej w nadkole??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mocno bedzie wyciecie od haka widac w dokladce s-line?

mocno nie masz haka kupuj cały.. a nie kombinujesz dla 100zł a potem satysfakcji brak :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja,bo jak mam byc nie zadowolony to sie mija z celem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mamnwyciecie na hak i praktycznie nic nie widac. zajrzyj do mojego tematu. jest zdjeciu od tylu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, wyciecia na hak nie widac praktycznie w ogole, kazda dokladka ma od dolu miejsce na ciecie... czy to seria, czy s-line :wink: tak naprawde wycinsza jakis 1-2cm dokladki w miejscu gdzie jest ona rownolegle do ziemi.

Pany, w jakiej cenie chodza teraz kiery B8, 3-ramiona, logo S-line, pikowana, multi + poducha ?

Mam taka u siebie i zastanawiam sie nad podmiana na łamaną TT-kę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech mi ktoś zapoda zdjęcie tyłu s-line z wyciętym miejscem do haka :whistling: bo sam nie wiem co mam zrobić :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna własnie to poskładałem;/ wzmacniacz wygląda tak...

wzmacniacz_antenowy.jpg jedna wtyczka idzie z anteną natomiast druga idzie w wiązkę taki chudszy kabel...rozbiore to jeszcze raz to zrobię fotki, ale może ktoś coś tam już grzebał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gałka wygląda tak samo

ale taniej je znajdziesz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...