Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widziałem tą osłonę za 40zł :decayed: zastanawiałem się kto łyknął, teraz wiem :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Panowie, jaki byście polecili program do obsługi naszych B6tek?

Mam starego Vag obd II, ale jest straszmie uproszczony, tylko podstawy:facepalm: Chciałbym kupić coś bardziej obszernego niżeli tylko kasowanie błedów poduszek etc....

oczywiście vcds można nim zrobić większość(praktycznie wszystko)

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

panowie wie ktoś co jest nie tak wywalilo mi ten blad niedawno odcieło tak jakby turbo bo nie było mocy po zgaszenia silnika na postoju i ponownym odpaleniu wszystko wrocilo do normy

1 Fault Found

16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition)

P0234 - 000 - -

Freeze Frame:

RPM: 2520 /min

Torque: 310.0 Nm

Speed: 123.0 km/h

Load: 97.3 %

Voltage: 14.29 V

Bin. Bits: 00001000

Absolute Pres.: 2131.8 mbar

Absolute Pres.: 2499.0 mbar

Readiness: 0 0 0 0 0

Opublikowano

Dokładnie Łukasz. :decayed: JA :grin:

Opublikowano

jest okazja, trzeba ja łapać :kox:

Opublikowano

Chciałem już kiedyś kupić ale 100 wołali to dałem sobie spokój a tu teraz pyk i jest hehe. Czekam na kolejne okazje :decayed:

Opublikowano
Ostatnio udało się wytargać przełącznik z Q5 do rezania a dzisiaj osłonę zbiorniczków pod maskę za grosze. Do września nim zjadę na urlop będą się zbierać graty. :naughty:

to już wiem kto Hamerowi przełącznik śmignoł :decayed:

Opublikowano

Za 50 PLNów go wytargałem hehe. Brat pisał że w stanie idealnym zero rys :decayed:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

ma mial ktos oponki Pirelli P Zero Nero GT ? jak scieralnosc? i awaryjnosc?

Opublikowano
:hi: Panowie, jaki byście polecili program do obsługi naszych B6tek?

Mam starego Vag obd II, ale jest straszmie uproszczony, tylko podstawy:facepalm: Chciałbym kupić coś bardziej obszernego niżeli tylko kasowanie błedów poduszek etc....

oczywiście vcds można nim zrobić większość(praktycznie wszystko)

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

panowie wie ktoś co jest nie tak wywalilo mi ten blad niedawno odcieło tak jakby turbo bo nie było mocy po zgaszenia silnika na postoju i ponownym odpaleniu wszystko wrocilo do normy

1 Fault Found

16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition)

P0234 - 000 - -

Freeze Frame:

RPM: 2520 /min

Torque: 310.0 Nm

Speed: 123.0 km/h

Load: 97.3 %

Voltage: 14.29 V

Bin. Bits: 00001000

Absolute Pres.: 2131.8 mbar

Absolute Pres.: 2499.0 mbar

Readiness: 0 0 0 0 0

Albo N75 się już przycina, albo któryś z wężyków podciśnienia ma wyciek albo turbo zawalone na kierownicach.

Opublikowano
:hi: Panowie, jaki byście polecili program do obsługi naszych B6tek?

Mam starego Vag obd II, ale jest straszmie uproszczony, tylko podstawy:facepalm: Chciałbym kupić coś bardziej obszernego niżeli tylko kasowanie błedów poduszek etc....

oczywiście vcds można nim zrobić większość(praktycznie wszystko)

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

panowie wie ktoś co jest nie tak wywalilo mi ten blad niedawno odcieło tak jakby turbo bo nie było mocy po zgaszenia silnika na postoju i ponownym odpaleniu wszystko wrocilo do normy

1 Fault Found

16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition)

P0234 - 000 - -

Freeze Frame:

RPM: 2520 /min

Torque: 310.0 Nm

Speed: 123.0 km/h

Load: 97.3 %

Voltage: 14.29 V

Bin. Bits: 00001000

Absolute Pres.: 2131.8 mbar

Absolute Pres.: 2499.0 mbar

Readiness: 0 0 0 0 0

Albo N75 się już przycina, albo któryś z wężyków podciśnienia ma wyciek albo turbo zawalone na kierownicach.

to sprawdzać to w takiej kolejności jak napisałeś? ja jeszcze postaram się jutro jak znajdę czas sprawdzić czy ponownie wywali ten sam błąd czy też tak może być że narazie tylko sporadycznie wywaliło?

Opublikowano
:hi: Panowie, jaki byście polecili program do obsługi naszych B6tek?

Mam starego Vag obd II, ale jest straszmie uproszczony, tylko podstawy:facepalm: Chciałbym kupić coś bardziej obszernego niżeli tylko kasowanie błedów poduszek etc....

oczywiście vcds można nim zrobić większość(praktycznie wszystko)

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

panowie wie ktoś co jest nie tak wywalilo mi ten blad niedawno odcieło tak jakby turbo bo nie było mocy po zgaszenia silnika na postoju i ponownym odpaleniu wszystko wrocilo do normy

1 Fault Found

16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition)

P0234 - 000 - -

Freeze Frame:

RPM: 2520 /min

Torque: 310.0 Nm

Speed: 123.0 km/h

Load: 97.3 %

Voltage: 14.29 V

Bin. Bits: 00001000

Absolute Pres.: 2131.8 mbar

Absolute Pres.: 2499.0 mbar

Readiness: 0 0 0 0 0

Albo N75 się już przycina, albo któryś z wężyków podciśnienia ma wyciek albo turbo zawalone na kierownicach.

to sprawdzać to w takiej kolejności jak napisałeś? ja jeszcze postaram się jutro jak znajdę czas sprawdzić czy ponownie wywali ten sam błąd czy też tak może być że narazie tylko sporadycznie wywaliło?

Możesz zacząć od zaprzestania jeżdżenia jak pipka :decayed: Auto 2-3x w tygodniu trzeba wkręcać na nieco wyższe obroty aby wyczyścić syf który osadza się na turbo. Jeśli zaczniesz się do tego stosować a problem nadal będzie występować to na pierwszy ogień kontrola wężyków... Potem podmianka N75. Na koniec wyciągasz turbo i czyścisz kierownice i obszar ich pracy.

Opublikowano

Ja na ebayu z okazji non stop cos kupuje

np jak ta kanapa z rs4 czy kolka 17 z oponami w super stanie za 700 zl

a jutro mysle ze wyrusza do mnie heble 345/300 :kox:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siemka ;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

Panowie którzy zamawiali naklejki...już są wysłane... A Ty Krzysztof?? mozę podaj adres to Ci wyślę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.