Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma jak wytatoowana kobitka:decayed::bicz2:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie rób tego :facepalm:

Opublikowano

Panowie możecie powiedzieć kto u nas na forum robił ledowe moduły oświetleniowe do lampki wnętrza. Wiem że pare chłopaków montowało do B6.

Z góry dzięki:wink:

Opublikowano
Panowie możecie powiedzieć kto u nas na forum robił ledowe moduły oświetleniowe do lampki wnętrza. Wiem że pare chłopaków montowało do B6.

Z góry dzięki:wink:

Tomnik:wink:
Opublikowano

i to by bylo z foteli

koles z cena przesadzil 2500F :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

juz nie potrzebuje tego linka:polew:

Opublikowano
Panowie możecie powiedzieć kto u nas na forum robił ledowe moduły oświetleniowe do lampki wnętrza. Wiem że pare chłopaków montowało do B6.

Z góry dzięki:wink:

Tomnik:wink:

Polecam Tomnika z czystym sumieniem :wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:Siema z rana.

Kto może dorabiać tuleje redukcyjne pod sprężynę tylną do gwintu? Mam taki problem, że tył auta nie idzie do góry na żądaną wysokość, ponieważ tuleja jest za krótka o jakieś 2-3cm. Nie wiem teraz, czy dorobić dłuższa tuleje, czy zmienić cały gwint?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema:hi:ale napierdziela deszcz tu a ja na dachu w mordę:facepalm:

Opublikowano

:hi:

Siema mordy:wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

ma ktoś zdjęcie b6 na tym kole ?

pizv.jpg

zastanawiam się żeby sobie kupić na zimę :decayed:

Opublikowano

82fca763f481a9f3e8e7d9ef78762083_original.gif?1376599280

:naughty:

Opublikowano

Chlopaki pokrzywily mi sie tarcze :kwasny: w sumie nie wiem od czego,auto nie jezdzilo przez miesiac w zime i pozniej wsiadlem i odrazu mialem bicie,powiedzcie czy warto przetaczac tarcze? dodam ze tarcze sa prawie nowe bo maja moze z 3 tys km przebiegu

Opublikowano
ma ktoś zdjęcie b6 na tym kole ?

http://imageshack.us/a/img834/2421/pizv.jpg

kup sobie s-line styrane jakieś i daj do piaskowania a ja ci je pomeluje proszkowo a nie takie cuś chcesz kupować :wink:

zastanawiam się żeby sobie kupić na zimę :decayed:

kup sobie s-line styrane jakieś i daj do piaskowania a ja ci je pomeluje proszkowo a nie takie cuś chcesz kupować :wink:

Opublikowano
ma ktoś zdjęcie b6 na tym kole ?

http://imageshack.us/a/img834/2421/pizv.jpg

kup sobie s-line styrane jakieś i daj do piaskowania a ja ci je pomeluje proszkowo a nie takie cuś chcesz kupować :wink:

zastanawiam się żeby sobie kupić na zimę :decayed:

kup sobie s-line styrane jakieś i daj do piaskowania a ja ci je pomeluje proszkowo a nie takie cuś chcesz kupować :wink:

szukam cały czas czegoś, s-liny miło widziane ale nie ma nic tak nie ma :kwasny:

Opublikowano
ma ktoś zdjęcie b6 na tym kole ?

http://imageshack.us/a/img834/2421/pizv.jpg

zastanawiam się żeby sobie kupić na zimę :decayed:

to są kołpaki? :pali:
Opublikowano
Chlopaki pokrzywily mi sie tarcze :kwasny: w sumie nie wiem od czego,auto nie jezdzilo przez miesiac w zime i pozniej wsiadlem i odrazu mialem bicie,powiedzcie czy warto przetaczac tarcze? dodam ze tarcze sa prawie nowe bo maja moze z 3 tys km przebiegu

pytanie jakiej firmy masz tarcze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.