Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ma ktoś zdjęcie b6 na tym kole ?

http://imageshack.us/a/img834/2421/pizv.jpg

zastanawiam się żeby sobie kupić na zimę :decayed:

to są kołpaki? :pali:

:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Chlopaki pokrzywily mi sie tarcze :kwasny: w sumie nie wiem od czego,auto nie jezdzilo przez miesiac w zime i pozniej wsiadlem i odrazu mialem bicie,powiedzcie czy warto przetaczac tarcze? dodam ze tarcze sa prawie nowe bo maja moze z 3 tys km przebiegu

pytanie jakiej firmy masz tarcze?

Zimmerman gładkie

Opublikowano
Chlopaki pokrzywily mi sie tarcze :kwasny: w sumie nie wiem od czego,auto nie jezdzilo przez miesiac w zime i pozniej wsiadlem i odrazu mialem bicie,powiedzcie czy warto przetaczac tarcze? dodam ze tarcze sa prawie nowe bo maja moze z 3 tys km przebiegu

pytanie jakiej firmy masz tarcze?

Zimmerman gładkie

ogolnie dobra firma,ale czy jest sens przetaczac

Opublikowano

David, ja też to miałem auto stało jakiś czas i po ruszeniu bicie, którego wcześniej nie było, :shock3: Musiałem wrócić na nich do Polski (ok 450km) i po powrocie problem ustał :shock3::shock3:

Nie wiem o co chodzi, jakby się wyprostowały. Wcześniej widziałem jeden charakterystyczny plac na tarczy, taki jakby nie był zbierany przez klocek... Nie wiem, czy ma to coś wspólnego z tym, że auto stało i miejsce styku klocka z tarczą bardziej skorodowało i musiało się wytrzeć, żeby się wyrównać:eusathink: Nie mam pojęcia, ale problem sam się rozwiązał.

Opublikowano
David, ja też to miałem auto stało jakiś czas i po ruszeniu bicie, którego wcześniej nie było, :shock3: Musiałem wrócić na nich do Polski (ok 450km) i po powrocie problem ustał :shock3::shock3:

Nie wiem o co chodzi, jakby się wyprostowały. Wcześniej widziałem jeden charakterystyczny plac na tarczy, taki jakby nie był zbierany przez klocek... Nie wiem, czy ma to coś wspólnego z tym, że auto stało i miejsce styku klocka z tarczą bardziej skorodowało i musiało się wytrzeć, żeby się wyrównać:eusathink: Nie mam pojęcia, ale problem sam się rozwiązał.

+1

David pojezdzij chwilke

Opublikowano

Pany jak zmienić w b6 z tylu sprezyne?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

puszczasz amor, wieszasz sie na belce i heja:decayed:

Opublikowano
puszczasz amor, wieszasz sie na belce i heja:decayed:

Taki uj:decayed: Siedzie scisnieta po zdjęciu amora. Stabilizatora tak samo:kwasny:A górnego wahacza nie rusze bo jest tam śruba od zbieżności:kwasny:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

sprobuj amor odkrecic pieniek pod oske podstawic i lewarkiem podnieść do góry ja kiedyś chyba tak robiłem i delikatnie poźniej trzeba bylo sprezyne ugiąć i wyszła

Opublikowano

Siemanko,

potrzebuje przedni zderzak s4, jak by ktoś coś widział, wiedział słyszał to prosze o priv :hi:

prawa obudowa halogena i czarna ramka grilla tez by sie przydała:wink:

Opublikowano
sprobuj amor odkrecic pieniek pod oske podstawic i lewarkiem podnieść do góry ja kiedyś chyba tak robiłem i delikatnie poźniej trzeba bylo sprezyne ugiąć i wyszła

MAm podnośnik w garażu:decayed: Myślicie że dałoby to radę lewarkiem czy czymś takim rozeprzeć i nic nie uszkodzić?:whistling:

Opublikowano

Może lepiej podjedź do jakiegoś znajomego na warsztat/garage i Ci to ogarnie :)

Opublikowano
Siemanko,

potrzebuje przedni zderzak s4, jak by ktoś coś widział, wiedział słyszał to prosze o priv :hi:

prawa obudowa halogena i czarna ramka grilla tez by sie przydała:wink:

tu masz najtanszy z tego co widze

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zderzak-przod-s4-b6-282346/

Opublikowano
David, ja też to miałem auto stało jakiś czas i po ruszeniu bicie, którego wcześniej nie było, :shock3: Musiałem wrócić na nich do Polski (ok 450km) i po powrocie problem ustał :shock3::shock3:

Nie wiem o co chodzi, jakby się wyprostowały. Wcześniej widziałem jeden charakterystyczny plac na tarczy, taki jakby nie był zbierany przez klocek... Nie wiem, czy ma to coś wspólnego z tym, że auto stało i miejsce styku klocka z tarczą bardziej skorodowało i musiało się wytrzeć, żeby się wyrównać:eusathink: Nie mam pojęcia, ale problem sam się rozwiązał.

+1

David pojezdzij chwilke

sek w tym ze juz tak jezdze 6 miesiecy i jak hamuje powyzej 80 km/h to strasznie wala te tarcze,tez myslalem ze to przejdzie ale wyglada na to ze nie w moim przypadku :kwasny:

Opublikowano
David, ja też to miałem auto stało jakiś czas i po ruszeniu bicie, którego wcześniej nie było, :shock3: Musiałem wrócić na nich do Polski (ok 450km) i po powrocie problem ustał :shock3::shock3:

Nie wiem o co chodzi, jakby się wyprostowały. Wcześniej widziałem jeden charakterystyczny plac na tarczy, taki jakby nie był zbierany przez klocek... Nie wiem, czy ma to coś wspólnego z tym, że auto stało i miejsce styku klocka z tarczą bardziej skorodowało i musiało się wytrzeć, żeby się wyrównać:eusathink: Nie mam pojęcia, ale problem sam się rozwiązał.

+1

David pojezdzij chwilke

sek w tym ze juz tak jezdze 6 miesiecy i jak hamuje powyzej 80 km/h to strasznie wala te tarcze,tez myslalem ze to przejdzie ale wyglada na to ze nie w moim przypadku :kwasny:

ja bym wymienil na nowe w cholere i bylby swiety spokoj.troche kosztuje ale bespieczenstwo przede wszystkim:wink:

Opublikowano
David, ja też to miałem auto stało jakiś czas i po ruszeniu bicie, którego wcześniej nie było, :shock3: Musiałem wrócić na nich do Polski (ok 450km) i po powrocie problem ustał :shock3::shock3:

Nie wiem o co chodzi, jakby się wyprostowały. Wcześniej widziałem jeden charakterystyczny plac na tarczy, taki jakby nie był zbierany przez klocek... Nie wiem, czy ma to coś wspólnego z tym, że auto stało i miejsce styku klocka z tarczą bardziej skorodowało i musiało się wytrzeć, żeby się wyrównać:eusathink: Nie mam pojęcia, ale problem sam się rozwiązał.

+1

David pojezdzij chwilke

sek w tym ze juz tak jezdze 6 miesiecy i jak hamuje powyzej 80 km/h to strasznie wala te tarcze,tez myslalem ze to przejdzie ale wyglada na to ze nie w moim przypadku :kwasny:

ja bym wymienil na nowe w cholere i bylby swiety spokoj.troche kosztuje ale bespieczenstwo przede wszystkim:wink:

bezpieczeństwo :wink:
Opublikowano
David, ja też to miałem auto stało jakiś czas i po ruszeniu bicie, którego wcześniej nie było, :shock3: Musiałem wrócić na nich do Polski (ok 450km) i po powrocie problem ustał :shock3::shock3:

Nie wiem o co chodzi, jakby się wyprostowały. Wcześniej widziałem jeden charakterystyczny plac na tarczy, taki jakby nie był zbierany przez klocek... Nie wiem, czy ma to coś wspólnego z tym, że auto stało i miejsce styku klocka z tarczą bardziej skorodowało i musiało się wytrzeć, żeby się wyrównać:eusathink: Nie mam pojęcia, ale problem sam się rozwiązał.

+1

David pojezdzij chwilke

sek w tym ze juz tak jezdze 6 miesiecy i jak hamuje powyzej 80 km/h to strasznie wala te tarcze,tez myslalem ze to przejdzie ale wyglada na to ze nie w moim przypadku :kwasny:

ja bym wymienil na nowe w cholere i bylby swiety spokoj.troche kosztuje ale bespieczenstwo przede wszystkim:wink:

bezpieczeństwo :wink:

345 z przodu a 300 z tylu i staje deba:decayed:

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.