Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chlopaki pokrzywily mi sie tarcze :kwasny: w sumie nie wiem od czego,auto nie jezdzilo przez miesiac w zime i pozniej wsiadlem i odrazu mialem bicie,powiedzcie czy warto przetaczac tarcze? dodam ze tarcze sa prawie nowe bo maja moze z 3 tys km przebiegu

Pojeździj, pohamuj i się ułożą.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
chłopaki pomóżcie...wie ktos jak zmyć/wyczyścić slady długopisu z alcantary???:kwasny: bo ja dzisiaj swoja babe to juz chyba zatłuke:wallbash::angry:

Widziałem kiedyś w Realu na dziale z proszkami preparat do usuwania śladów po długopisie, producent to dr Beckmann czy jakoś tak...

Tapnięte z SGS III

udało mi sie w necie znalezc że ktos na kosmetykaaut.pl takie plamy z alcantary zmył alkoholem etylowym(spirytusem)...lepiej żeby to pomogło bo jak nie to flache łykne a żonie ręka noga mózg na ścianie:wink:

Opublikowano
chłopaki pomóżcie...wie ktos jak zmyć/wyczyścić slady długopisu z alcantary???:kwasny: bo ja dzisiaj swoja babe to juz chyba zatłuke:wallbash::angry:

Widziałem kiedyś w Realu na dziale z proszkami preparat do usuwania śladów po długopisie, producent to dr Beckmann czy jakoś tak...

Tapnięte z SGS III

udało mi sie w necie znalezc że ktos na kosmetykaaut.pl takie plamy z alcantary zmył alkoholem etylowym(spirytusem)...lepiej żeby to pomogło bo jak nie to flache łykne a żonie ręka noga mózg na ścianie:wink:

Tu taki kozak, a w domu Aga Cię za jaja trzyma że nawet nie piskniesz :grin:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

PS. oby zeszło :wink:

Opublikowano

operacja czyszczenie i uszczelnianie dolotu done. O ile syfu z EGR pozbyłem się w 30min to z kolektorem walczyłem cały dzień. Tutaj dobra rada - don't try this at home :decayed: Balkon czarny, ja czarny, żona nie chce mnie już znać :decayed: Cała mocna chemia jaką miałem w arsenale wymiękła z tym syfem, dopiero jak wypaliłem dziada to się poddał. Poza tym wszystkie o-ringi, uszczelnienia węży i opaski zapodałem nowe. Poskładałem do qpy i nawet jest różnica na plus.

Opublikowano
Lepiej żeby się nie przyznawał :decayed:

Tapnięte z SGS III

Ja :wink: mój będzie na handel :decayed:

mogę się zamienić ;p dam tył sedan s4 bez pdc a wezmę ten z dziurami na pdc

Opublikowano
chłopaki pomóżcie...wie ktos jak zmyć/wyczyścić slady długopisu z alcantary???:kwasny: bo ja dzisiaj swoja babe to juz chyba zatłuke:wallbash::angry:

Widziałem kiedyś w Realu na dziale z proszkami preparat do usuwania śladów po długopisie, producent to dr Beckmann czy jakoś tak...

Tapnięte z SGS III

udało mi sie w necie znalezc że ktos na kosmetykaaut.pl takie plamy z alcantary zmył alkoholem etylowym(spirytusem)...lepiej żeby to pomogło bo jak nie to flache łykne a żonie ręka noga mózg na ścianie:wink:

Tu taki kozak, a w domu Aga Cię za jaja trzyma że nawet nie piskniesz :grin:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

PS. oby zeszło :wink:

no może i trzyma za jaja ale dzis taki opierdol dostała jak nigdy..kurde jeszcze zeby to gdzieś na boku popisane było a to na środku tego wysówanego podkolannika:kwasny:

Opublikowano

Coś mnie naszło i zasłoniłem kocem prawą lampę... ku mojemu zdziwieniu lewa miała jakieś dziwne odcięcie, no więc długo nie myśląc wyjąłem ją i zajrzałem do środka. Patrze a tutaj przesłona ustawiona na ruch lewostronny :facepalm:

Teraz jest gut tylko lampy za nisko świecą... We wtorek/środę prawdopodobnie przyjdzie paczka z... Samopoziomowaniem reflektorów :]

A poza tym spakowałem koła, kurde jakie to ciężkie, ledwo do samochodu na tył weszły :grin:

Opublikowano
Lepiej żeby się nie przyznawał :decayed:

Tapnięte z SGS III

Ja :wink: mój będzie na handel :decayed:

mogę się zamienić ;p dam tył sedan s4 bez pdc a wezmę ten z dziurami na pdc

który

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

klapa bagaznika wsedanie sie nie otwiera.

Zamek nie reaguje.

Jak mam go awaryjnie otworzyc zeby go wymienic?:facepalm:

Opublikowano
klapa bagaznika wsedanie sie nie otwiera.

Zamek nie reaguje.

Jak mam go awaryjnie otworzyc zeby go wymienic?:facepalm:

jesli masz składaną tylną kanape to właż do bagaja i pod trójkątem powinieneś mieć ciegienko awaryjne:wink:

Opublikowano

Łoj :slina::slina::slina:

Opublikowano

dobre wejście Hamerku :decayed::decayed::decayed::decayed:

:siema: Zboczki

Opublikowano

Wojtek a kluczem?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Wojtek a kluczem?

Kluczem przekrecam w ta i spowrotem i nic sie nie dzieje.

Ide sprawdzic domina pomyslem.

Opublikowano
Wojtek a kluczem?

Kluczem przekrecam w ta i spowrotem i nic sie nie dzieje.

Ide sprawdzic domina pomyslem.

Wojtek spróbuj kluczem w lewą stronę ,(przeciwnie do wskazówek zegara )trochę siły trzeba użyć ,bo wrażenie jest jakby dalej nie można było klucza przekręcić

Opublikowano

zamek przekrecam od prawej do lewej strony o 180stopni.dalej to juz moge raczej tylko zlamac grot kluczyka. jakies inne pomysly? pod trojkatem nic tez nie znalazlem....:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.