Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

привет

Opublikowano
No ja też mam bez włącznika. Jeśli pasuje bez problemu to mi w niczym by nie przeszkadzał ten przycisk, biorąc pod uwagę cenę :wink:

:thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Daniel pamietasz o mnie ? :wink:

Opublikowano

Espeszyl for ju maj frent!!!

http://youtu.be/01vl4CLUZVE

:dancing::banan::banan2:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

Jest sens dawać auto do takiej firmy? RISE AND SHINE

Mam dość zaniedbany lakier i szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jak to by szło zrobić samemu :kwasny:

Aaa no i czy nie znacie kogoś bliżej Warszawy? :wink:

Opublikowano
Daniel pamietasz o mnie ? :wink:
pamiętam,dzisiaj dam ci znać

---------------

o już dałem jak obiecałem

Opublikowano
249375_378995155554372_1592244321_n.jpg
Opublikowano

Panowie hamować bajerę z tymi d*pami !!

Opublikowano
Panowie hamować bajerę z tymi d*pami !!

Wczoraj Ci się podobało:whistling::decayed:

Opublikowano

Dzis ma zly dzien ;)

Opublikowano
Panowie hamować bajerę z tymi d*pami !!

Wczoraj Ci się podobało:whistling::decayed:

co za dużo to nie zdrowo :wink:

Opublikowano
Panowie hamować bajerę z tymi d*pami !!

Wczoraj Ci się podobało:whistling::decayed:

co za dużo to nie zdrowo :wink:

Takich kształtów??:slina: No przestań:decayed:

Opublikowano

co do kształtów to nic nie mam byle by to wieszak nie był ale zdj nie kazdemu moga sie podobac a malo to takich ludzi co szukaja dziury w calym :wink: a pozniej prezes musi sie tlumaczyc ze na forum upowszechniana jest pornografia bo o to w tym wszystkim niestety chodzi :kwasny: a wiesz jacy ludzie potrafią być 100 nie przeszkadza a znajdzie sie taka osoba ...:kwasny::whistling:

Opublikowano
co do kształtów to nic nie mam byle by to wieszak nie był ale zdj nie kazdemu moga sie podobac a malo to takich ludzi co szukaja dziury w calym :wink: a pozniej prezes musi sie tlumaczyc ze na forum upowszechniana jest pornografia bo o to w tym wszystkim niestety chodzi :kwasny: a wiesz jacy ludzie potrafią być 100 nie przeszkadza a znajdzie sie taka osoba ...:kwasny::whistling:

To niech ten ktoś chwyci się roboty, a nie siedzi w pracy i forum przegląda...

Opublikowano
co do kształtów to nic nie mam byle by to wieszak nie był ale zdj nie kazdemu moga sie podobac a malo to takich ludzi co szukaja dziury w calym :wink: a pozniej prezes musi sie tlumaczyc ze na forum upowszechniana jest pornografia bo o to w tym wszystkim niestety chodzi :kwasny: a wiesz jacy ludzie potrafią być 100 nie przeszkadza a znajdzie sie taka osoba ...:kwasny::whistling:

To niech ten ktoś chwyci się roboty, a nie siedzi w pracy i forum przegląda...

tez prawda :grin:

Opublikowano
co do kształtów to nic nie mam byle by to wieszak nie był ale zdj nie kazdemu moga sie podobac a malo to takich ludzi co szukaja dziury w calym :wink: a pozniej prezes musi sie tlumaczyc ze na forum upowszechniana jest pornografia bo o to w tym wszystkim niestety chodzi :kwasny: a wiesz jacy ludzie potrafią być 100 nie przeszkadza a znajdzie sie taka osoba ...:kwasny::whistling:

To niech ten ktoś chwyci się roboty, a nie siedzi w pracy i forum przegląda...

+1 W pracy się pracuje a jak się opier.ala to tak żeby nikomu to nie przeszkadzało:whistling:

Opublikowano

Tylko tu pornografi nie ma :-P

Opublikowano

Chce ktoś na tył gwint KW?? Chyba do Quattro bo moja słabo siadła:kwasny: Najlepiej bym wymienił na fwd ale wątpie żeby ktoś miał:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.