Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

Trzech facetów kawał życia zbierało na wyjazd do Kenii. Jedli suchy chleb, popijając wodą, w końcu uzbierali i wyjechali. Pewnego wieczoru jeden z nich mówi:

- Może napijemy się wódeczki?

Drugi:

- No raczej!

Trzeci się wkurzył:

- To ja pół życia prawie nic nie jem, nie piję, oszczędzam, żebyśmy wyjechali... Zbieram na to, żebym mógł sobie pozwolić na zwiedzanie, na wycieczki... A wy wydajecie na wódkę?? pier**lę! - i obrażony poszedł spać.

Dwóch wiec poszło, kupiło 2 flaszki, opili się zdrowo i wrócili do domu.

Rano wstają, patrzą, a obrażalskiego nie ma. Wychodzą przed kwaterę... a tam leży krokodyl - wielki, tłusty krokodyl z otwartą paszczą! A z tej paszczy wystaje głowa tego trzeciego... Stoją tacy jeszcze pozamiatani i jeden mówi:

- Na wódke k**wa sępił, a śpiworek od Lacoste.:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie hamować bajerę z tymi d*pami !!

Wczoraj Ci się podobało:whistling::decayed:

tak i podoba mi się nadal.

Ale co za dużo to nie zdrowo. Kiedyś Prezes pisał, że musiał się tłumaczyć i PROSZĘ nie przeginać.

PS. Ja mogę nawet w pracy d*py oglądać :decayed::banan: ale wiecie forum jest ogólnodostępne i nie każdemu to pasi (ale to już Truskawka pisała:wink::wink:)

Ani nasza, ani Prezesa wina, że trafił się "ktoś", komu nie przypasowało zdjęcie cycków w staniku, czy tam nawet bez - niestety rządzi tutaj i to na niego spadają konsekwencje za takich ludzi :facepalm: według mnie w regulaminie powinno być jasno oznajmione, że "jestem osobą pełnoletnią i akceptuje materiały, które mogą być uznane za materiały tylko dla osób pełnoletnich" (nie mam teraz głowy jak to powinno być ujęte jakoś tak "urzędowo" i z sensem) - nie oszukujmy się Panie i Panowie - trzynastolatki się tutaj nie rejestrują, tylko osoby, które mają już swój rozum chyba, tak? Parodia to jest dla mnie z tym dosadzaniem się do gołych cycków, czy nawet i d*p - jasno określone w pierwszym poście, że można pisać o wszystkim? Jeszcze kuźwa pogrubione :grin:

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moja opinia i sugestia, także tego... Wracając do rzeczywistości - właśnie odpalony Heineken, zaraz wjedzie na ruszt :grin: zdrówencjo!

Cp prawda to prawda :thumbup1: po 19-tej wszystkie dzieci powinny isc juz spac a rano do szkoly a nie po internecie gole baby ogladac.

Akurat te dzieci chyba mają to najbardziej w poszanowaniu.. Moim zdaniem to jakiś la'pantofel którego żona/laska przyłapała jak przeglądał forum i były wklejone zdjęcia, wtedy dostał wpi...ol mokrym laczkiem i postanowił coś z tym zrobić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju u mnie znowu ciechan w promocji po 2.50zl:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Weś mnie nie fkoorwiej, że miodowy...? To całego busa do Polski wyśle po towar :kox:

Zielony mój ulubiony:naughty: 2 tygodnie ważności mu zostało ale jest fpytkę:kox:

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

1176107_10201254316335238_370257113_n.jpg

Zamiast d*p:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko gdzie najlepiej się wpiąć żeby działało sterowanie lędźwi w fotelach jak nie mam orginalnej kostki wypuszczonej z instalacji

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

moze posiada ktoś wiązkę elektryczna grzanych stołków miedzy klimatronikiem a fotelami, wiązka z foteli jest w originale tylko brakuje połączenia kostek z klimatronikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko gdzie najlepiej się wpiąć żeby działało sterowanie lędźwi w fotelach jak nie mam orginalnej kostki wypuszczonej z instalacji

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

moze posiada ktoś wiązkę elektryczna grzanych stołków miedzy klimatronikiem a fotelami, wiązka z foteli jest w originale tylko brakuje połączenia kostek z klimatronikiem

masa ze słupka a + po bezpieczniku , masz tam zdaje sie wolny 43 lub 42 dokładasz pina i bezpiecznik i hula:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: krótkie pytanie zaślepiał ktoś EGR ? WARTO ? czy kupić nowy ? AVF

proszę o opinie

Zaślepka EGR zestaw TDI VW AUDI SKODA SEAT FORD VO (3473910126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: krótkie pytanie zaślepiał ktoś EGR ? WARTO ? czy kupić nowy ? AVF

proszę o opinie

Zaślepka EGR zestaw TDI VW AUDI SKODA SEAT FORD VO (3473910126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ja mam zaślepiony.. :wink: już dobre pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...