Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur82 a mi zrobiłbyś wymyśloną naklejkę przez ze mnie :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany powiedzcie czym rozni sie kostaka od wzmaka bose czarnego od srebrnego?bo slyszalem ze sie rozni

Opublikowano

Coś słyszałem źe wzmak BOSE czarny ma 25pinów a srebrny na trochę więcej tych pinów , a czym róźni się hymm chyba lepszym dźwiękiem :decayed:

Opublikowano

Były bose czarne i srebrne.

Opublikowano

bose czarny 25pin ,srebrny 32pin

Opublikowano
bose czarny 25pin ,srebrny 32pin

:hi:podziekowac

Opublikowano

:hi: Kto ma u siebie zawieche 1BV i koła 225/40/18?

Mógłby mi zmierzyć odległość od ziemi do krawędzi błotnika z przodu i z tyłu?

Opublikowano

Ponoć 1BV to to samo co 1BE jeśli chodzi o wysokość...

U mnie na 1BE i kole 225/40/18 z tyłu jest 65 cm, a przód prawie 0,5 cm wyżej :whistling:

Tak, wiem, koza :decayed:

Opublikowano
Ponoć 1BV to to samo co 1BE jeśli chodzi o wysokość...

U mnie na 1BE i kole 225/40/18 z tyłu jest 65 cm, a przód prawie 0,5 cm wyżej :whistling:

Tak, wiem, koza :decayed:

Dzięki, sprawdzam tylko, bo jakoś nie mogę się ogarnąć z tym swoim gwintem. Mi tył pasował na 1BV, tylko przó był za wysoki i dlatego chcę to jakoś wyrównać.

Może ktoś jeszcze potwierdzi te liczby:wink:

Opublikowano

Naklejki robię wszelkie :decayed:

Opublikowano
:hi: Kto ma u siebie zawieche 1BV i koła 225/40/18?

Mógłby mi zmierzyć odległość od ziemi do krawędzi błotnika z przodu i z tyłu?

Grzesiek parowały u Ciebie te lampy??:whistling: Bo prawa zaparowała i nie wiem czy znowu przetwornicy uj nie strzelił:facepalm:

Opublikowano

Nie. U mnie nic nie parowalo. Pierwszy dzien po zalozeniu tylko. No ale klej musial doschnac. Pozniej bylo ok. Na myjce nawet bylem i zero problemów.

Opublikowano

U mnie przy kierunku zaparowała:kwasny: Klapki całe. Nie wiem co z tą przetwornicą bo brałem ją w maju od Gwertego i dziwnym trafem znowu pada w tej samej lampie:kwasny: Wywlekę to w sobotę bo czuje że może to być kostka(oby tak było:decayed:)

Opublikowano

Albo palnik.

Opublikowano

Myślisz ze od zaparowania przetwornica by padla...chyba nie. Moze faktycznie cos z kostka. Ale to parowanie jest zastanawiajace. Tak nagle...

Opublikowano
Myślisz ze od zaparowania przetwornica by padla...chyba nie. Moze faktycznie cos z kostka. Ale to parowanie jest zastanawiajace. Tak nagle...

No własnie. Tym bardziej że auto jeszcze po deszczu na tych lapach nie jeździło:wink: Może to też wina obżartego nadkola którym może coś lecieć wody ale nie jeździłem nic:mysli:

Zapaliłem xenon i odpalił i zaczął mrugać no i w końcu zgasł:kwasny:

To na palnik wskazuje czy tego ocenić nie idzie?

Opublikowano

Pozdrowienia z chorwacji leszczaki :D

Opublikowano

zazdroszcze leszczu :decayed:

gdzie dokładnie jesteś ? :decayed:

Opublikowano

W sumie wychodzi na to, że mam już uzbieraną kasę na "renowacje" multitronica :naughty:

Opublikowano
Pozdrowienia z chorwacji leszczaki :D

ja juz byłem i wróciłem "płotko" :D byłem na wyspie Hvar i Pag:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.