Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
odpuść morze, pizga tu..... szkoda kasy, kup se gwint :grin:

btw pozdro dla wszystkich z łeby :wink:

Jak narazie prowadzę w licytacji:decayed: Używa ktoś snajpera??:naughty:

ja używam :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
odpuść morze, pizga tu..... szkoda kasy, kup se gwint :grin:

btw pozdro dla wszystkich z łeby :wink:

Jak narazie prowadzę w licytacji:decayed: Używa ktoś snajpera??:naughty:

ja używam :wink:

Za 3 dni się kończy licytacja to będę się odzywał:naughty:

Opublikowano
odpuść morze, pizga tu..... szkoda kasy, kup se gwint :grin:

btw pozdro dla wszystkich z łeby :wink:

już na miejscu mówiasz :wink: jak droga

Opublikowano

spoko, 7h jazdy, jednak brak autostrad w Polsce jest udręką:facepalm:

Opublikowano
spoko, 7h jazdy, jednak brak autostrad w Polsce jest udręką:facepalm:

no to na pewno:facepalm: i do kiedy?

Opublikowano

witam czas na zmiane b5 na b6 przegladam allegro i mobile juz dl czas i poszukuje 1,9 tdi avanta jednak nie moge dojsc do ladu z wyposażeniem polowa s-line na allego to jakies wynalazki a na ory s-line mnie nie stac wiec odpada. mam pytanko idzie dostac b6 zwykla z zaieszeniem s-line i pol skora. zalezy mi na tym...

Opublikowano
odpuść morze, pizga tu..... szkoda kasy, kup se gwint :grin:

btw pozdro dla wszystkich z łeby :wink:

Jak narazie prowadzę w licytacji:decayed: Używa ktoś snajpera??:naughty:

ja używam :wink:

Za 3 dni się kończy licytacja to będę się odzywał:naughty:

spoko spoko jakby co to pisz :wink: pomogę

Opublikowano

Marcin ale pogodę masz nawet ładną :decayed:

Opublikowano
Marcin ale pogodę masz nawet ładną :decayed:

no ładna ale wczoraj byłam na stogach i pizga nad morzem :facepalm: chodź chętnych do kąpieli nie brakowało

Opublikowano

mnie wyjazd nad morze kosztowal 20 punktow i 850zl ;/ a jakis pirat nie jestem

Opublikowano

pizga jak w kieleckim, jestem do końca tygodnia, ja tam raczej wole trochę bardziej tropikalne klimaty, no ale przy małym dziecku na razie musi starczyć morze, polskie nasze cieplutkie :kwasny::grin:

Opublikowano
witam czas na zmiane b5 na b6 przegladam allegro i mobile juz dl czas i poszukuje 1,9 tdi avanta jednak nie moge dojsc do ladu z wyposażeniem polowa s-line na allego to jakies wynalazki a na ory s-line mnie nie stac wiec odpada. mam pytanko idzie dostac b6 zwykla z zaieszeniem s-line i pol skora. zalezy mi na tym...
i to to będzie poczatkowy pakiet s line.

Wejdzź w dział stylizacjw b6 i tam masz rozpiske Bartka .

---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

pizga jak w kieleckim, jestem do końca tygodnia, ja tam raczej wole trochę bardziej tropikalne klimaty, no ale przy małym dziecku na razie musi starczyć morze, polskie nasze cieplutkie :kwasny::grin:

Mam tak samo. My z malym do zakopca pojechaliśmy. Ale za rok jamajka :decayed:

Opublikowano
pizga jak w kieleckim, jestem do końca tygodnia, ja tam raczej wole trochę bardziej tropikalne klimaty, no ale przy małym dziecku na razie musi starczyć morze, polskie nasze cieplutkie :kwasny::grin:

Trza bylo do cro pocisnac ;) ja pomykam za kilka dni z moimi kobitami.

Opublikowano

Przerabiał ktoś montaż MCE HIGH z B7 do B6? Mam teraz moduł 8e0907279E i chciałbym z B7 w celu wyrzeźbienia ori DRL jak w B7

Opublikowano
Przerabiał ktoś montaż MCE HIGH z B7 do B6? Mam teraz moduł 8e0907279E i chciałbym z B7 w celu wyrzeźbienia ori DRL jak w B7

ja się w to bawiłem...

tu masz co i jak

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-czujnika-deszczu-mce-swap-b7-180471/

Opublikowano

Właśnie kojarzyłem, że był ten temat gdzieś i nie mogłem znaleźć :) Dzięki :)

Opublikowano

49c2d44511e89e7a4e40b61d5f9f0e28.jpg?1377513446

:slina:

Opublikowano
witam czas na zmiane b5 na b6 przegladam allegro i mobile juz dl czas i poszukuje 1,9 tdi avanta jednak nie moge dojsc do ladu z wyposażeniem polowa s-line na allego to jakies wynalazki a na ory s-line mnie nie stac wiec odpada. mam pytanko idzie dostac b6 zwykla z zaieszeniem s-line i pol skora. zalezy mi na tym...
ja na twoim miejscu skupiłbym się na ładnym egzemplarzu w normalnych pieniądzach,powtarzam ładnym bo to co stoi w większości na portalach internetowych to :facepalm: później sobie fotele dokupisz,sprzedasz swoje kupisz z b7 półskóry czy recaro,podobnie z zawiasem,b6 już mają trochę wiosen powodzenia w poszukiwaniach :hi:
Opublikowano

Pany zalegają komuś w garażu może dekielki od zwykłych lamp B6?? lewa mańka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.