Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No to pifko psssst...i leci meczyk:wink:

a i oofszem i Legła do boju :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nic się nie stałooooo.....:polew:

Opublikowano
AUDI S4 4.2 334KM 2004r LICZNIKI ZEGARY (3491675907) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Licznik z S4 za 100 zł :eusathink:

Kupiłem dla picu, zobaczymy co to będzie :grin:

Przesyła czeka na odbiór... :grin:

ja swój dzisiaj odebrałem, 100% sprawny:wink:

Hah, grubo.

Jakby był w EU to bym był w niebie a tak pozostaje mi tylko się nacieszyć ładnymi wskazówkami :decayed:

E tam na lewy pas i możesz w,milach jeździć :polew:

Opublikowano
No to pifko psssst...i leci meczyk:wink:

pifko w tygodniu?

Opublikowano

A co urlopuje się jeszcze:naughty::wink:

Opublikowano

no tak taki to pozyje:decayed:a mowia ze w polsce bida

Opublikowano

Budżetówka zawsze na bogato:decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Ale kurfa grają:facepalm:

Opublikowano

Powinniśmy chyba być do tego przyzwyczajeni:decayed:

Opublikowano
Powinniśmy chyba być do tego przyzwyczajeni:decayed:

Jak nie lubie Legii to i tak chce żeby weszli do LM bo chociaż ktoś zobaczy że w PL też są dobre kluby bez ruskiej kasy:wink:

Opublikowano
Powinniśmy chyba być do tego przyzwyczajeni:decayed:

Jak nie lubie Legii to i tak chce żeby weszli do LM bo chociaż ktoś zobaczy że w PL też są dobre kluby bez ruskiej kasy:wink:

No masz rację fajnie by było:wink:
Opublikowano

Kurde dopiero zainstalowalem taptalka jaka wygoda ze ja wczesniej tego nie mialem ;/

Sent from my 3310

Opublikowano

Witam. Ktory olej polecacie do AVF-a o przebiegu 230 tys km?

MOTUL SPECIFIC VW 505.01 czy MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 czy moze jeszcze cos innego??

Opublikowano
Witam. Ktory olej polecacie do AVF-a o przebiegu 230 tys km?

MOTUL SPECIFIC VW 505.01 czy MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 czy moze jeszcze cos innego??

Albo Specyfic albo X-cess 5w40

Pany nie wiem jak ale zdugbiłem drugą osłone silnika + osłone skrzyni i nie wiem kiedy i gdzie.:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

28cac8d2651791a6318278be1198089a.jpg

:polew:

Opublikowano
Witam. Ktory olej polecacie do AVF-a o przebiegu 230 tys km?

MOTUL SPECIFIC VW 505.01 czy MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 czy moze jeszcze cos innego??

Albo Specyfic albo X-cess 5w40

Pany nie wiem jak ale zdugbiłem drugą osłone silnika + osłone skrzyni i nie wiem kiedy i gdzie.:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

http://img.wiocha.pl/images/2/8/28cac8d2651791a6318278be1198089a.jpg

:polew:

buahahhaha

W Pionkach kierowca audi kręcił "bączki" i spadł... z peronu na tory! - 27 sierpnia 2013 a tu szczyt debilizmu:facepalm:

Opublikowano

Jak nazywa się projektor bixenon z A4 B8?

Opublikowano

Pany ile mogę wołać za swoje pasci??

Opublikowano
Jak nazywa się projektor bixenon z A4 B8?

projektor bixenon A4 B8

:decayed::decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Jak nazywa się projektor bixenon z A4 B8?

projektor bixenon A4 B8

:decayed::decayed:

Tapnięte z SGS III

Nienawidzę cię!

To chyba Bosch, czy Valeo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.