Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja jak dokladalem adapter 2din do klimatronika z b7 to tyle kur$@$# nalecialo ze 2dni zrzedu podchodzilem do wypinania tych pinow, jak jeden poszedl elegancko tak przy drugim chcialem juz kostke ciac, wiec gratuluje narzedzi. A dla wymiany elektryki z tylu drzwi musiales az fotele i tunel zdejmowac? Chyba ze Tomek cos wiecej modzi od razu

Tylko fotele wyjalem:naughty:wiecej modow dziś nie dam rady ogarnąć ale wszystko po kolei:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Takimi oto wyjmakami robota idzie aż miło :naughty:

http://s21.postimg.org/6ytw4i1z7/image.jpg

Tylko szkoda ze kosztują pare stówek :kwasny:

.

Dokładnie 400 ale o ile łatwiej niż iglami i innymi duperelami wyciągać niektóre piny

Mam takie i rzeczywiscie robia robotę :wink:

Opublikowano

Mam małe pytanko czy przedni błotnik z B6 cabrio podejdzie do zwykłej B6?

Opublikowano
Takimi oto wyjmakami robota idzie aż miło :naughty:

http://s21.postimg.org/6ytw4i1z7/image.jpg

:thumbdown: lipa, brakuje 2 sztuk, dam 20pln :decayed:

Opublikowano
Takimi oto wyjmakami robota idzie aż miło :naughty:

http://s21.postimg.org/6ytw4i1z7/image.jpg

:thumbdown: lipa, brakuje 2 sztuk, dam 20pln :decayed:

Te dwa brakujące akurat były w użyciu :decayed:

Opublikowano
Mam małe pytanko czy przedni błotnik z B6 cabrio podejdzie do zwykłej B6?

Nie podejdzie, poprawcie mnie jeśli się mylę

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Takimi oto wyjmakami robota idzie aż miło :naughty:

http://s21.postimg.org/6ytw4i1z7/image.jpg

:thumbdown: lipa, brakuje 2 sztuk, dam 20pln :decayed:

Te dwa brakujące akurat były w użyciu :decayed:

dobra to 45 :wink::decayed:

Opublikowano
Takimi oto wyjmakami robota idzie aż miło :naughty:

http://s21.postimg.org/6ytw4i1z7/image.jpg

:thumbdown: lipa, brakuje 2 sztuk, dam 20pln :decayed:

Te dwa brakujące akurat były w użyciu :decayed:

dobra to 45 :wink::decayed:

Ok ale musisz przyjechać do Norwegii po nie:decayed:

Opublikowano
Panowie, ciężko jest przełożyć osprzęt z ksenonu do biksenonu? W dzień się wyrobię? :)

Co masz na myśli osprzęt? Palniki i przetwornice?

btw. i po pracy :decayed: może jechać do szopy montować samopoziom :polew:

problem z tym, że jedna łapa od czujnika jest ułamana i trzeba coś wymyślić żeby to zamontować

vHUR5CBl.jpg

7d6tKrml.jpg

a nowej na miejscu przecież nie dostanę.

Opublikowano
Panowie, ciężko jest przełożyć osprzęt z ksenonu do biksenonu? W dzień się wyrobię? :)

Co masz na myśli osprzęt? Palniki i przetwornice?

Palnik przetwornice i silniczki od samopoziomowania :)

Opublikowano

W ori bixenonie masz palniki D1S, poza tym po co przekładać silniczki z xenonów do bixów? Samopoziomowanie będzie działało tak samo jak w xenonach.

Opublikowano

Kupiłem Bixenon bez osprzętu z forum :) Teraz chciałbym go uzbroić w osprzęt z mojego ksenonu

Opublikowano

Palniki chyba nie będą pasować, bo w bixie jest D1S a w xenonie D2S o ile się nie mylę :eusathink:

Chociaż ja do swojego starego D1S wsadziłem D4S także dla chcącego nic trudnego :grin:

Opublikowano
Panowie chce ktoś 2 gumowe dywany za 50 zł na przód ? stan bym musiał cyknąć fote ale pasażera jest trochę wytarty :whistling:

Poka foty

09wz.jpg

ms75.jpg

Opublikowano

:hi: Panowie - mam moduł 8E0 959 433 AR ale korbki z tyłu.

Przestało mi działać domykanie szyb z kluczyka i dodatkowo chciałem zakodować informowanie kierunkami o zamknięciu auta.

W związku z tym w 07 RECODE wpisałem 06720 (bo jak podaję 06722 to nie chce tego zapisać :whistling:)

W 10 ADAPTATION dla kanału 61 podaję 1, a dla kanału 62 podaję 15...

Wydaje mi się, że powinno być ok, ale niestety nie działa domykania (a działało wcześniej) i nie mruga jak zamykam auto...

Coś źle zakodowałem ??

Opublikowano

W xenonie i w bixenonie żarnik jest d1s

Opublikowano

no dobra panowie modzik zrobiony,szybki juz mam elektryczne:banan:troche walki bylo ale sie oplacilo.a teraz pssyt:drinks:

Opublikowano
W xenonie i w bixenonie żarnik jest d1s

W b6? Xenon ma d2s

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.