Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie drapać się koty:grin::grin:

A Ty się nie wtrącaj :kox:

zaraz sie o zabawki pobijecie :polew:

wychodzi na to, że jednak rozmiar ma znaczenie :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie drapać się koty:grin::grin:

A Ty się nie wtrącaj :kox:

zaraz sie o zabawki pobijecie :polew:

wychodzi na to, że jednak rozmiar ma znaczenie :grin:

i wychodzi na to ze im wiekszy tym lepszy:decayed::grin:

Opublikowano

toc tu o dziury chodzi:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
toc tu o dziury chodzi:polew::polew::polew::polew:

to ja wole troszku mniejsze :polew:

Opublikowano
toc tu o dziury chodzi:polew::polew::polew::polew:
:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

a ja myslalem ze o rury:decayed:

Opublikowano

11b09ca4ff058c8efc4daf3b0f101514_original.jpg?1377812384

7fbb909362750d2b252ff7da483cf1e2_original.jpg?1377812383

Opublikowano

Dobra weżcie mi powiedźcie dlaczego mi nie działa otwieranie z kluczyka już mnie uj strzela i wywalam kluczyk i go z powrotem koduje i zadziała raz i kupa :facepalm:

Opublikowano

Andrzej wie co dobre :kox::naughty:

Opublikowano
Dobra weżcie mi powiedźcie dlaczego mi nie działa otwieranie z kluczyka już mnie uj strzela i wywalam kluczyk i go z powrotem koduje i zadziała raz i kupa :facepalm:

Bateria słaba?

Opublikowano
Dobra weżcie mi powiedźcie dlaczego mi nie działa otwieranie z kluczyka już mnie uj strzela i wywalam kluczyk i go z powrotem koduje i zadziała raz i kupa :facepalm:

Bateria słaba?

Raczej juz kluczyk do wymiany ja mam to samo i narazie jadę na drugim ale trzeba będzie to ogarnąć:whistling:
Opublikowano
Dobra weżcie mi powiedźcie dlaczego mi nie działa otwieranie z kluczyka już mnie uj strzela i wywalam kluczyk i go z powrotem koduje i zadziała raz i kupa :facepalm:

Bateria słaba?

nówka jest :kwasny: jak wciskam to wchodzi w czuwanie bo zaświeca się awaryjne i lusterko i coś tam jeszcze

w blokach pomiarowych kluczyk działa każdy przycisk, ale go nie otwiera :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

zakodowałem kolejny raz zobaczę jaki będzie efekt :facepalm:

Opublikowano

co do tych końcóek...Panowie nie przesadzajmy 100mm to już trochę dużo, a w klekocie nie ma co przesadzać z tym wydechem :decayed:

Domin młodzież niech założy nawet 120mm ja już muszą :polew: przeca u Ciebie jest malina!! :kox::kox:

Opublikowano

wg mnie też 90mm to max

Opublikowano

W końcu Gajos nareperował stronkę można sprawdzać ceny :decayed:

Opublikowano
W końcu Gajos nareperował stronkę można sprawdzać ceny :decayed:

o i to jest cenna informacja :banan:

Opublikowano

Czekałem też na nią hehe prawie codziennie sprawdzałem czy działa aż tu dzisiaj wchodzę i jest :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.