Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w klubie od kwietnia robie sline'a zderzak do rezania lezy i czeka, cala wiosne i wakacje i nadal nic nie zrobione :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Witam w klubie od kwietnia robie sline'a zderzak do rezania lezy i czeka, cala wiosne i wakacje i nadal nic nie zrobione :/

Takim tempem to się do Divisionu nie dostaniesz za szybko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie od kwietnia robie sline'a zderzak do rezania lezy i czeka, cala wiosne i wakacje i nadal nic nie zrobione :/

oj to nie dobrze Danielu:thumbdown: len jakis ogarnia wszystkich:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu Gajos nareperował stronkę można sprawdzać ceny :decayed:

Nie wiem jak długo będzie gajos działał, ale docelowy adres sklepu będzie taki:

sklep.benepol.pl/sklep/ :hi:

kiedyś kupowałem tylko u gajosa, ale gdy kolega z forum podesłał mi link do getem to jestem w szoku jakie są różnice w cenach :facepalm:

przykładowo tunel środkowy u gajosa kosztuje 596,71zł, a w getem 532.79zł :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu Gajos nareperował stronkę można sprawdzać ceny :decayed:

Nie wiem jak długo będzie gajos działał, ale docelowy adres sklepu będzie taki:

sklep.benepol.pl/sklep/ :hi:

A ja wchodzę cały czas na ten adres i też działa :tonguemad:sklep.gajos.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu Gajos nareperował stronkę można sprawdzać ceny :decayed:

Nie wiem jak długo będzie gajos działał, ale docelowy adres sklepu będzie taki:

sklep.benepol.pl/sklep/ :hi:

A ja wchodzę cały czas na ten adres i też działa :tonguemad:sklep.gajos.com.pl

Działa ale chyba z miesiąc nie działał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, jak nazbieralem gratów w zeszłym roku to w kwietniu i maju tego roku duzo nagrzebalem sie ;) z zew sline'a został mi tylko przedni zderzak do złożenia. do lipca czekałem na szyny do przykrecenia spryskow wiec i zderzak zostawilem nie ruszony dajac jedynie do pomalowania elementy dla lakiernika. wakacje to czas urlopu i okazyjnej pracy za granicą wiec majsterkowanie zostało odłożone na jesien :) pogonilem 17" Avusy i nabylem 18" sline'y (f*ck ciezko jezdzi sie na tych drogach) oraz musialem kupic drugie radio bo z poprzedniego nacieszylem sie moze 1,5 miesiaca. tak wiec kolejne prawie 5 stówek w plecy :( a miały być tarcze i klocki 320/288 :/ takze nie lenie sie tylko funduszy i czasu brakuje. nie kazdy ma tyle wolnego czasu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Daniel, wiem że nie jest lekko dlatego żartowałem :wink: skoro masz już graty, to połowa sukcesu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, jak nazbieralem gratów w zeszłym roku to w kwietniu i maju tego roku duzo nagrzebalem sie ;) z zew sline'a został mi tylko przedni zderzak do złożenia. do lipca czekałem na szyny do przykrecenia spryskow wiec i zderzak zostawilem nie ruszony dajac jedynie do pomalowania elementy dla lakiernika. wakacje to czas urlopu i okazyjnej pracy za granicą wiec majsterkowanie zostało odłożone na jesien :) pogonilem 17" Avusy i nabylem 18" sline'y (f*ck ciezko jezdzi sie na tych drogach) oraz musialem kupic drugie radio bo z poprzedniego nacieszylem sie moze 1,5 miesiaca. tak wiec kolejne prawie 5 stówek w plecy :( a miały być tarcze i klocki 320/288 :/ takze nie lenie sie tylko funduszy i czasu brakuje. nie kazdy ma tyle wolnego czasu :P

spoko spoko to byl tylko zart:decayed:ja sam tez za wiele czasu na modzenie nie mam i robie ile moge,wiadomo zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa ale chyba z miesiąc nie działał...

Albo i więcej bo czesto wchodziłem sprawdzałem i nic aż wczoraj lukłem i działało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kuriera zamówić tu : https://sendit.pl/logowanie ???? Czy macie jakieś lepsze źródło ?

Ja ostatnio jak felgi wysyłałem to na www.kurjerzy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kuriera zamówić tu : https://sendit.pl/logowanie ???? Czy macie jakieś lepsze źródło ?

A co wysyłasz?? ja mam w Fedexie za pakę do 30kg 12zł:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładkę s-line :wink:

To zaiwaniaj na pocztę za 25zł będziesz miał już pobraniówkę bo to lekkie jest i nie ma więcej jak 1,5m:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ma ze 2 metry tak mam zapakowane :decayed:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

kurier DPD 17zł :decayed:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

wejdzie pod 320 to :7Jx16 ET35 5x112 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek, ale zabierze Ci to kurier? Musisz to zapakować w pudełko i w ogóle, przerabiałem ten problem jakiś czas temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest obłożone kartonem, zastreczowane i myślę że powinien to zabrać, w najgorszym przypadku pojadę na pocztę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...