Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koła to mam normalne nie tak jak Ty kwadratowe:polew: może Ty mylisz koła z oponami:whistling::grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Koła to mam normalne nie tak jak Ty kwadratowe:polew: może Ty mylisz koła z oponami:whistling::grin:

O oponach już nie wspominam bo wstyd:bag:

Opublikowano

Siemka :decayed:

Opublikowano

Panowie czy kierownice wielofunkcyjne z a6 c5 oraz a4 b5 lifty z roku 2000-2001 beda pasowaly plug&play do a4 b6 z 2001r? Chce wstawic multifunkcje ale z kiera ktorej airbag jest w pelni zgodny z a4b6. Czy 4 ramienne z a6c5 oraz z s4 i s6 z roku 2000 podejda? Mam obecnie trojkatna bez multi i czy taka weszla by bez problemow? I czy moglbym wstawic do niej swojego airbaga? allegro.pl/audi-a4-s4-a6-s6-air-bag-kierownica-multifunkcyjna-i3495902094.html

Opublikowano
Panowie czy kierownice wielofunkcyjne z a6 c5 oraz a4 b5 lifty z roku 2000-2001 beda pasowaly plug&play do a4 b6 z 2001r? Chce wstawic multifunkcje ale z kiera ktorej airbag jest w pelni zgodny z a4b6. Czy 4 ramienne z a6c5 oraz z s4 i s6 z roku 2000 podejda? Mam obecnie trojkatna bez multi i czy taka weszla by bez problemow? I czy moglbym wstawic do niej swojego airbaga? allegro.pl/audi-a4-s4-a6-s6-air-bag-kierownica-multifunkcyjna-i3495902094.html

nie beda pasowały inne okablowanie inny trapez w kierze:wink:

Opublikowano

Jakie przejsciowke trzeba miec przy podlaczeniu RNS, BNS RNS-D pod zwykle naglosnienie bez suba?

I czy do tych jednostek jest mozliwosc podlaczenia wlasnie suba pod zabudowe bagaznika...?

Opublikowano
W końcu Gajos nareperował stronkę można sprawdzać ceny :decayed:

Nie wiem jak długo będzie gajos działał, ale docelowy adres sklepu będzie taki:

sklep.benepol.pl/sklep/ :hi:

Opublikowano

3488449419

co to Pany??:whistling:

Opublikowano

grill:decayed:ale do b6 nie podejdzie

Opublikowano

A od czego toto? Wygląda bardziej jak góra B6:wink:

Opublikowano

no tak wyglada ale w b6 mamy ten uchwyt do otwierania klapy i w grilu musi byc otwor do tego uchwytu

Opublikowano

No tak, ale w jednej kratce (4 od lewej, 2 od dołu ) jest jakby delikatne wcięcie od góry, myślę, że właśnie pod to otwieranie :decayed:

Opublikowano
grill:decayed:ale do b6 nie podejdzie
Wandej zawsze jakieś badziewie wynajdzie:decayed:
Opublikowano

no za fajny to on nie jest:decayed:

Opublikowano
grill:decayed:ale do b6 nie podejdzie
Wandej zawsze jakieś badziewie wynajdzie:decayed:

:ssij: Ja wynalazłem zderzak od S4 sedan więc się nie rzucaj:decayed::decayed:

Opublikowano

Taa pewnie, weź jeszcze 10 rurek sobie z tyłu zamontuj:polew::polew:

Opublikowano
Taa pewnie, weź jeszcze 10 rurek sobie z tyłu zamontuj:polew::polew:

Jeszcze raz :ssij: Chce ktoś dokładkę S-line za 760zł tył nową??:decayed:

Opublikowano

Na ssanie trzeba zasłużyć jak chcesz to wytnij dwa żebra i polecisz sobie sam po całości:polew::polew:

Opublikowano

Taka pogoda a mi się rezać nie chcę, dafuq :facepalm:

Opublikowano

Witam w klubie od kwietnia robie sline'a zderzak do rezania lezy i czeka, cala wiosne i wakacje i nadal nic nie zrobione :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.