Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

narazie zdiagnozowane ogarniętę będzie dopiero na początku następnego tygodnia bo mechanik robotą za***any

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ING konto darmowe - mam i polecam :wink:

Tapnięte z SGS III

Gitfa dostałeś?? Czy nie widziałeś się z Frosty`m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ING konto darmowe - mam i polecam :wink:

Tapnięte z SGS III

To nie masz konta w swoim banku ;)?

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY BANKOWIEC gwint założyłeś??

Ja woll ale zjebany jest:facepalm: gościu nie skręcał go niżej( mówił że nie potrzebował) a on dalej skręcić się nie da:kwasny: Ale pilnikiem sobie ogarnę bo nie jest źle a połowę kasy wyłudziłem od niego z powrotem:kox:

Tylko jak to ja jak biorę się za mechanikę pozrywałem gwinty w jednym górnym mocowaniu amora:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slij mi tu foty sesemesikiem na pędzie. Amory z b5 przód pasują do b6? Jak to tam upchales? Sprężyny też z b5? Tył z b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slij mi tu foty sesemesikiem na pędzie. Amory z b5 przód pasują do b6? Jak to tam upchales? Sprężyny też z b5? Tył z b6?

Ta tył mam z B6 komplecik KW a przód od B5 weitec:kox: Nosb instruktażu udzielał:wink: Przód całe kopyto masuje tylko zmieniasz górne mocowanie na to z B6 i na dole po podładce we widełki amora i po robocie:wink:

Koza nadal jeszcze bo nie mam czasu na ogranięcie tego:kwasny: Jak zrobie to cyknę foto:wink: BTW u mnie na wsi będzie w następnym tygodniu B6 na rozbiórke może coś ciekawego trafię:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko w zestawie z osłoną z tego co widze:

8E0863351E6PS - bez grzania

8E0863351G5PR - z grzaniem kanapy

Dzięki. Szukam z grzanymi d*pami jak nie,kupię ssm w aso. :doh:

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Patrzyłem pare stron tu w temacie- myślałem że nie da się tu spamu najebać ale daliscie radę. Marcino87 i Tygrysica miszczostwo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko w zestawie z osłoną z tego co widze:

8E0863351E6PS - bez grzania

8E0863351G5PR - z grzaniem kanapy

Dzięki. Szukam z grzanymi d*pami jak nie,kupię ssm w aso. :doh:

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

Patrzyłem pare stron tu w temacie- myślałem że nie da się tu spamu najebać ale daliscie radę. Marcino87 i Tygrysica miszczostwo :polew:

Przegoniłem cie z postami w temacie:naughty: Ociągasz się:decayed: Jozek numer 1 jest nadal:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo :kox:

Slij foto nie pier.ol :polew:

Ps. Józek to stary Spamer zaraz mu bana,na,forum zalatwię i spokojnie go scigniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zapytać...jak jest dpf usunięty to coś może wyskakiwać na fisie np jakaś informacja...chodzi o passata. Kumpel kupił i niby dpf miał być usunięty a ostatnio wyświetliło mu coś na fisie związene z dpf-em. W sumie nic innego nie wyświetla, żadne inne kontrolki o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zapytać...jak jest dpf usunięty to coś może wyskakiwać na fisie np jakaś informacja...chodzi o passata. Kumpel kupił i niby dpf miał być usunięty a ostatnio wyświetliło mu coś na fisie związene z dpf-em. W sumie nic innego nie wyświetla, żadne inne kontrolki o co kaman?

Ten lepek co Ci robil zegary w sterowniku silnika na stole wywala keszcze dpf ze po nim znaku nie ma ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zapytać...jak jest dpf usunięty to coś może wyskakiwać na fisie np jakaś informacja...chodzi o passata. Kumpel kupił i niby dpf miał być usunięty a ostatnio wyświetliło mu coś na fisie związene z dpf-em. W sumie nic innego nie wyświetla, żadne inne kontrolki o co kaman?

Ten lepek co Ci robil zegary w sterowniku silnika na stole wywala keszcze dpf ze po nim znaku nie ma ;)

Sent from my телефон

No ok tylko jak sprawdzić ewentualnie czy go rzeczywiście nie ma... i co z tym komunikatem o dpf-ie coś tam jest napisane że trzeba w instrukcji przeczytać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nikt nie ma ściągacza do sprężyn ze znajomych a jak pojechałem do znajomego mechanika to 300 zł zawołał, ale jutro o 10 bym samochód podstawił i po robocie o 14 odebrał :facepalm:

Teraz nie wiem, czy czekać aż ogarnę ściągacz (kumpel by mi pomógł), czy oddać auto :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nikt nie ma ściągacza do sprężyn ze znajomych a jak pojechałem do znajomego mechanika to 300 zł zawołał, ale jutro o 10 bym samochód podstawił i po robocie o 14 odebrał :facepalm:

Teraz nie wiem, czy czekać aż ogarnę ściągacz (kumpel by mi pomógł), czy oddać auto :doh:

Mówiłem że roboty jest:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nikt nie ma ściągacza do sprężyn ze znajomych a jak pojechałem do znajomego mechanika to 300 zł zawołał, ale jutro o 10 bym samochód podstawił i po robocie o 14 odebrał :facepalm:

Teraz nie wiem, czy czekać aż ogarnę ściągacz (kumpel by mi pomógł), czy oddać auto :doh:

Mówiłem że roboty jest:naughty:

E tam, we dwójke chwila moment :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nikt nie ma ściągacza do sprężyn ze znajomych a jak pojechałem do znajomego mechanika to 300 zł zawołał, ale jutro o 10 bym samochód podstawił i po robocie o 14 odebrał :facepalm:

Teraz nie wiem, czy czekać aż ogarnę ściągacz (kumpel by mi pomógł), czy oddać auto :doh:

Mówiłem że roboty jest:naughty:

przy tyle nie ma wiele roboty to co przy przodzie tyle sie najebalem z wyjęciem i jeszcze śruby przy wahaczach nie wytrzymywały i trzeba było wytaczać i pierwszy i ostatni raz wymieniałem przednie sprężyny z amorami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...