Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jacy spragnieni przed weekendem:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja spragniony caly czas:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
ja spragniony caly czas:naughty::naughty::naughty:

to nie dobrze :thumbdown::decayed:albo w sumie i dobrze...:decayed::decayed:

Opublikowano

Tygrys ty tu chyba nie zaglądasz często co :grin:

amaradaar no nie wiem kto by miał:kwasny:

Opublikowano
Tygrys ty tu chyba nie zaglądasz często co :grin:

why?:wink:

Opublikowano

dawaj wiecej tych cycek niewierny Tomaszu:decayed::naughty::naughty:

Opublikowano
dawaj wiecej tych cycek niewierny Tomaszu:decayed::naughty::naughty:
A Ty co podjudzasz Judaszu:polew:
Opublikowano

bo jam judasz:naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

no tak w innym dziale juz jest bardziej ciekawie:decayed::naughty:

Opublikowano
ING konto darmowe - mam i polecam :wink:

Tapnięte z SGS III

To nie masz konta w swoim banku ;)?

Sent from my телефон

Też mam :wink:, muszę gdzieś prać pieniądze :grin:

@Wandej - jeszcze się nie widziałem z Kamilem, ale myślę że w weekend będzie okazja :wink:

Tapnięte z SGS III

Tyy właśnie, bo Wandej coś wspominał, że dla ciebie jest w tej paczce, muszę zobaczyć jutro czy to jest tam w ogóle, cokolwiek to jest :grin:

Taki sztynks do plastikow:naughty:Bardzo fajny jest. Jak będziecie zafowoleni to zacznę handlować ma forum:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Tygrys tutaj no prosze

---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Aaaa propos niech ktoś da jakies ocenzurowane foto dla,podniesienia Morale Załogi :polew: Wanej Everywer Józek.

jakie foto jakie foto co:grin:

http://gifowisko.pl/uimages/gifs/201211/1352302800_by_Gall%20Anonim.gif

Było:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

Nie jestem przed kompem bo te, bym coś zapodal:naughty:Hammer jak zwykle wysoki poziom:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
bo jam judasz:naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

no tak w innym dziale juz jest bardziej ciekawie:decayed::naughty:

zboczuchi małe :grin::grin::grin:

Opublikowano
no muszę do gwertego posłać swoje a to trochu potrwa a do pracy cza czym jeździć :kox:

u mnie podobna sytuacja a nie lepiej kompletnych ori szukać?

Opublikowano
bo jam judasz:naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

no tak w innym dziale juz jest bardziej ciekawie:decayed::naughty:

zboczuchi małe :grin::grin::grin:

Zboczuchy?Przecież Hammer wkleil kilka dzieł sztuki:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
bo jam judasz:naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

no tak w innym dziale juz jest bardziej ciekawie:decayed::naughty:

zboczuchi małe :grin::grin::grin:

z ciebie tez niezly zboczuch wiolcia:decayed::wink:

Opublikowano

:naughty::naughty::naughty::naughty:to od Marcinka

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

bo jam judasz:naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

no tak w innym dziale juz jest bardziej ciekawie:decayed::naughty:

zboczuchi małe :grin::grin::grin:

z ciebie tez niezly zboczuch wiolcia:decayed::wink:

nie E :decayed::decayed::decayed:skąd wiesz?

Opublikowano

widzialem:naughty::naughty:

Opublikowano
widzialem:naughty::naughty:

gdzieeee???:facepalm::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.