Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajne ale niestety - cenzura

Opublikowano

Takie "motocykle" wbrew pozorom sa najlepsze :D

Opublikowano
Witam wszystkich :hi:

Pany kto z was uzywal cos takiego:Loctite 3475 - Kompletna lista produktów Loctite - Henkel

Potrzebowal bym sie dowiedziec jak to sie uzywa gdyz musze zregenerowac gwinty w glowicy pod sruby od pokrywy zaworow :facepalm:

Pomoze ktos z Was :wink:

jak chcesz to mogę ci załatwić zestaw naprawczy do gwintów Helicoila, napisz tylko jaki gwint

Opublikowano
Kto oprócz Domina jeździ zimą na 225/40 r18??

mam zamiar kupić i nie wiem czy warto na zimę :decayed:

Siemian i Fly latają zimą na 18tkach.

siemian lata na 19tkach :wink:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

W Bielsku byłem kolego...

nie spać! Wstawać i pracować !:decayed:

U siemiana :decayed:

Opublikowano
Witam wszystkich :hi:

Pany kto z was uzywal cos takiego:Loctite 3475 - Kompletna lista produktów Loctite - Henkel

Potrzebowal bym sie dowiedziec jak to sie uzywa gdyz musze zregenerowac gwinty w glowicy pod sruby od pokrywy zaworow :facepalm:

Pomoze ktos z Was :wink:

jak chcesz to mogę ci załatwić zestaw naprawczy do gwintów Helicoila, napisz tylko jaki gwint

Kolego dzieki serdeczne ale jezeli chodzi Tobie o tak zwane "sprezynki" , ktore sie wkreca w stary gwint po uprzednim nawierceniu i nagwintowaniu pod odpowiedni rozmiar to wlasnie cos takiego mam obecnie wkrecone i na dowch czy tez 3 otworach lipa , nie trzyma , sruba kreci sie w kolo i juz dwa razy chyba te gwinty robilem. Dlatego tez chce sprobowac tego srodka Loctite ale nie mam pojecia jak go sie uzywa czy wypelnia sie stary uszkodozny otwor tym srodkiem a potem wierci i gwintuje pod rozmiar czy tez wypelnia sie stary otwor , wkreca srube i czeka az wyschnie i potem wykreca sie srube i jest juz gotowy gwint :eusathink:

Ktos mi juz dawno temu pisal o tym srodku i ze robi sie to wedle drugiego sposobu ale za Chiny Ludowe nie moge znalesc tego watku :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

Kto oprócz Domina jeździ zimą na 225/40 r18??

mam zamiar kupić i nie wiem czy warto na zimę :decayed:

Siemian i Fly latają zimą na 18tkach.

siemian lata na 19tkach :wink:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

W Bielsku byłem kolego...

nie spać! Wstawać i pracować !:decayed:

U siemiana :decayed:

Ja zima tez latam na 18 - tkach czyli 225/40 18"

Opublikowano

Siwy, ja bym tą fotkę usunął, bez przeginki, bo znowu będą skargi...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

czepiasz sie za smerfy:decayed:

Opublikowano
Siwy, ja bym tą fotkę usunął, bez przeginki, bo znowu będą skargi...

Tapnięte z SGS III

Miki ma rację czasem dupkę mozna wkleić ale bez takich:wink:

Opublikowano

Okey smerfy skopiowane, mozesz siwy delejtnąć ten image :D

Opublikowano
Okey smerfy skopiowane, mozesz siwy delejtnąć ten image :D

:grin:

Opublikowano
Kto oprócz Domina jeździ zimą na 225/40 r18??

mam zamiar kupić i nie wiem czy warto na zimę :decayed:

Siemian i Fly latają zimą na 18tkach.

siemian lata na 19tkach :wink:

a Ty na jakich latasz zimą ??

Opublikowano

Siwy zanim zrobiłeś tą fotkę smerfowi z lewej można było nos podmalować

Opublikowano
Kto oprócz Domina jeździ zimą na 225/40 r18??

mam zamiar kupić i nie wiem czy warto na zimę :decayed:

Siemian i Fly latają zimą na 18tkach.

siemian lata na 19tkach :wink:

a Ty na jakich latasz zimą ??

Były 16, 17 a teraz będą 18stki :wink:

Opublikowano

wladi siusiaku

bentley wheels on Tumblr

:naughty:

Opublikowano
Kto oprócz Domina jeździ zimą na 225/40 r18??

mam zamiar kupić i nie wiem czy warto na zimę :decayed:

Siemian i Fly latają zimą na 18tkach.

siemian lata na 19tkach :wink:

a Ty na jakich latasz zimą ??

Były 16, 17 a teraz będą 18stki :wink:

no to jak u mnie były 15, potem 16 ale 17 już nie będzie...idę prosto na 18" :wink:

Opublikowano

18" w b6 to takie minium...:whistling:

Opublikowano
Kto oprócz Domina jeździ zimą na 225/40 r18??

mam zamiar kupić i nie wiem czy warto na zimę :decayed:

Siemian i Fly latają zimą na 18tkach.

siemian lata na 19tkach :wink:

a Ty na jakich latasz zimą ??

Były 16, 17 a teraz będą 18stki :wink:

no to jak u mnie były 15, potem 16 ale 17 już nie będzie...idę prosto na 18" :wink:

Felgi już masz? bo ja jeszcze szukam

Opublikowano

t4h3.jpg

y6pk.jpg

unkt.jpg

d46y.jpg

ditf.jpg

vvee.jpg

Opublikowano

Ryją banie te bentley-e, szkoda że w B6 musi być 19" żeby robiły robotę:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.