Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo elo :decayed:

Jaki polecacie odtwarzacz DVD pod RNS? Jak wgl podłącza się jakikolwiek odtwarzacz pod RNS'a ? :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzien dobry :hi::hi::hi:

Pany pytanie o hamulce a mianowicie czy moze ktos podac ori numer czesci tylnych klockow pod tarcze 288mm ? oraz jakie klocki polecacie z Waszego doswiadczenia EBC Yellow Stuff lub Red Stuff czy moze Ferodo ?

Heble z przodu 345mm zas z tylu 288mm + przewody w stalowym oplocie + plyn hamulcowy MOTUL RBF 600 FACTORY

Chodzi mi o klocki , ktore nie traca swoich wslaciwosci hamowania w duzych temperaturach pracy a nadaja sie do uzytku na publiczne drogi i nie piszcza podczas hamowania jak zatrzymujacy sie Tramwaj :hi:

Opublikowano
Elo elo :decayed:

Jaki polecacie odtwarzacz DVD pod RNS? Jak wgl podłącza się jakikolwiek odtwarzacz pod RNS'a ? :wink:

musisz miec pod to cudo adapter , a dvd najlepiej phantom:decayed: mam zestawik do opylenia jak cos:naughty:

Opublikowano

Turzol chrom:wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Turzol chrom:wink:

to nie skorzystam :kwasny:

Opublikowano

ramke można zawsze przemalować :wink:

Opublikowano
Elo elo :decayed:

Jaki polecacie odtwarzacz DVD pod RNS? Jak wgl podłącza się jakikolwiek odtwarzacz pod RNS'a ? :wink:

musisz miec pod to cudo adapter , a dvd najlepiej phantom:decayed: mam zestawik do opylenia jak cos:naughty:

Będziesz miał czas w sobote??:whistling: W końcu bym podjechał:decayed:

Opublikowano
ramke można zawsze przemalować :wink:

Wszystko można, ale ja chce ori ;)

Opublikowano
Dzien dobry :hi::hi::hi:

Pany pytanie o hamulce a mianowicie czy moze ktos podac ori numer czesci tylnych klockow pod tarcze 288mm ? oraz jakie klocki polecacie z Waszego doswiadczenia EBC Yellow Stuff lub Red Stuff czy moze Ferodo ?

Heble z przodu 345mm zas z tylu 288mm + przewody w stalowym oplocie + plyn hamulcowy MOTUL RBF 600 FACTORY

Chodzi mi o klocki , ktore nie traca swoich wslaciwosci hamowania w duzych temperaturach pracy a nadaja sie do uzytku na publiczne drogi i nie piszcza podczas hamowania jak zatrzymujacy sie Tramwaj :hi:

Ferodo DS to bardzo dobry klocek, zaś do codziennej jazdy wystarcza ferodo premier.

Opublikowano

:siema: Zboczki.

Się pospało :banan:

Opublikowano
ramke można zawsze przemalować :wink:

Wszystko można, ale ja chce ori ;)

On lubi tak jak ja wszystko oryginal :decayed:

Opublikowano

Wandej dawaj:decayed:

Opublikowano
attachment.php?attachmentid=221181&d=1374514687
Opublikowano

Domin a ja mogę:decayed:

Opublikowano
:siema::siema::siema:
Opublikowano
Domin a ja mogę:decayed:

juz za duzo mam roboty na sobote:facepalm:

Opublikowano

:hi: Artur

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

Domin a ja mogę:decayed:

juz za duzo mam roboty na sobote:facepalm:

Rozumiem mogę Ci pomóc :decayed: o ile dostanę pozwolenie na zjazd :whistling:

Opublikowano
Wandej dawaj:decayed:

Oki to będę tak przed południem. Czy później??:whistling:

Opublikowano
Domin a ja mogę:decayed:

juz za duzo mam roboty na sobote:facepalm:

11.10 myślałeś coś??

:bag:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.