Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bylo o tym tysiace ppostwo i tematow.

Szukaj od 2.5 tdi lub 1.8T.

Obydwa bez quattro.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

od 1.8 t pasuje p&p a od 2.5 trza kawalek rurki dospawac:wink:

Opublikowano

Chłopaki uj***ł mi się wąż od egra. W ETCE ten wąż ma nr 8E0 133 394 A, pod spodem pisze wąż w zwoju o dł. 5m 'jedn. zam. 5' 5x3 skrócić do 950 mm. Czyli co długość węża ma być 95 cm, a wymiary węża? 5x3 co to?

Opublikowano

Panowie czasami jak pogonie swoją koze to czuć w środku zapach spalin mial ktoś coś podobnego?

Opublikowano
Ja akurat pracuje w weekendy we Wrocławiu, wczoraj wróciłem wcześniej i dlatego chciałem odwiedzić Was. W tym tyg mam wolne to wpadnę o 18 :)

spoko :wink:

Opublikowano
dajcie linka zamiast gajosa :doh:

sklep.gajos.com.pl

Opublikowano
dajcie linka zamiast gajosa :doh:

sklep.gajos.com.pl

skrzynkę opróżnij :whistling:

Opublikowano
Dobre kolo hamerku ale pewnie bez dystansu ci nie siadzie

Już wszystko pomierzone i dystansy się robią :wink:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Dobre kolo hamerku ale pewnie bez dystansu ci nie siadzie

nie wiem jak u niego, ale u mnie siedzą bez problemu:wink:

no ale hamer ma heble z s4 :wink: może wejdą, mi rotory z takim et bez dystansów nie weszły

Tak na prawdę to tylko na tył przymierzyłem, ale nie powinno być problemu jak to do S4 B8 wkładają :whistling:

Opublikowano

może wejdzie :wink: ale i tak jak ma wyglądać to musi być dystans :decayed:

Opublikowano

Ale babola strzeliłem ze 20 minut temu...

Wyjeżdżam z garażu do tyły, coś pogrzebałem przy radiu no i myk wysiadam z auta ale coś mi nie pasuje, bo samochód jedzie do tyłu (nie wrzuciłem P tylko na R był) :decayed: To w panice wsiadam do samochodu i jeszcze nie trafiłem za pierwszym razem nogą w pedał hamulca, dopiero za drugim podejściem wcisnąłem hamulec :polew:

Zatrzymałem się 1,5m od garażu sąsiada :kox::grin:

Opublikowano
może wejdzie :wink: ale i tak jak ma wyglądać to musi być dystans :decayed:

Przerobimy to na ET 37 i 27 :decayed:

Opublikowano
7te1.jpg
Opublikowano

Nie chce nikt bidnej A4? : )

Opublikowano
Ale babola strzeliłem ze 20 minut temu...

Wyjeżdżam z garażu do tyły, coś pogrzebałem przy radiu no i myk wysiadam z auta ale coś mi nie pasuje, bo samochód jedzie do tyłu (nie wrzuciłem P tylko na R był) :decayed: To w panice wsiadam do samochodu i jeszcze nie trafiłem za pierwszym razem nogą w pedał hamulca, dopiero za drugim podejściem wcisnąłem hamulec :polew:

Zatrzymałem się 1,5m od garażu sąsiada :kox::grin:

:grin::polew: dobry z Ciebie kierowca , Ja kiedys prowadzilem pierwszy raz stare Volvo 980 w kombi , wielka krowa i tez w automacie , to byl pierwszy raz jazdy automatem i kiedys podjechalem na stacje zatankowac i stanolem przed dystrybutorem , wyiadlem z auta zeby szybko sprawdzic z , ktorej strony jest wlew paliwa i zostawilem auto na D i tez samo ruszylo sciagajac przednim zderzakiem wszystkie pistolety z dystrybutora dobrze , ze nie walnol w sam dystrybutor :facepalm::polew::polew:

Nastepnym razem z bratem probowalismy uruchomic to Volvo chyba z 40 minut bo rozrusznik nie chcial krecic , wszystko chyba sprawdzilismy i diagnoza , ze padl rozrusznik to wezwalismy holownik a Pan z holownika po przyjezdzie przezucil wajche biegow na P i autko odpalilo bez problemu :facepalm: takie bylo zabezpieczenie zeby nie odpalic silnika jak jest na biegu , masakra :polew::polew:

Opublikowano
Nie chce nikt bidnej A4? : )
za 20k biera :decayed:
Opublikowano
Chłopaki uj***ł mi się wąż od egra. W ETCE ten wąż ma nr 8E0 133 394 A, pod spodem pisze wąż w zwoju o dł. 5m 'jedn. zam. 5' 5x3 skrócić do 950 mm. Czyli co długość węża ma być 95 cm, a wymiary węża? 5x3 co to?

.

Opublikowano

Chyba 5 zewnetrzna srednica a 3 wewnetrzna ale moge sie mylic...

Opublikowano
może wejdzie :wink: ale i tak jak ma wyglądać to musi być dystans :decayed:

Przerobimy to na ET 37 i 27 :decayed:

ja mam na lato 8" i et 29

a na zimę będzie najprawdopododniej 8" i et 33

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.