Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie najgorsze te nakladki ale nie ma to jak ori

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1380818_504081249686995_1490865127_n.jpg
Opublikowano

Ale ta felga jest mierna :wink:

Opublikowano
Ale ta felga jest mierna :wink:

Weź mnie nie drażnij:przebiegly:

Opublikowano

felga jak felga ale do jakiego auta jest zalozona:facepalm:

Opublikowano
felga jak felga ale do jakiego auta jest zalozona:facepalm:

nie gadaj Transit-y mam w robocie bardzo pozadne auta :decayed:

przy przebiegu 25 tys jebutła turbina juz :grin:

Opublikowano
Jozek lodowka dotarla juz do mnie :thumbup1:

dzieki raz jeszcze :decayed::kox:

spoko, spoko :wink:

Opublikowano
felga jak felga ale do jakiego auta jest zalozona:facepalm:

nie gadaj Transit-y mam w robocie bardzo pozadne auta :decayed:

przy przebiegu 25 tys jebutła turbina juz :grin:

ale napewno nie macie z felami bentleya:decayed:

Opublikowano
felga jak felga ale do jakiego auta jest zalozona:facepalm:

Nie każdego stać na audi :decayed:

Opublikowano
felga jak felga ale do jakiego auta jest zalozona:facepalm:

nie gadaj Transit-y mam w robocie bardzo pozadne auta :decayed:

przy przebiegu 25 tys jebutła turbina juz :grin:

ale napewno nie macie z felami bentleya:decayed:

nie ale mamy alukolpaki :polew:

Opublikowano
felga jak felga ale do jakiego auta jest zalozona:facepalm:

Nie każdego stać na audi :decayed:

święte słowa :grin:

Opublikowano
Ale ta felga jest mierna :wink:

Weź mnie nie drażnij:przebiegly:

Dla mnie nie ma w niej nic ładnego a już na pewno nie na B6 :grin:

Opublikowano
Ale ta felga jest mierna :wink:

Weź mnie nie drażnij:przebiegly:

Dla mnie nie ma w niej nic ładnego a już na pewno nie na B6 :grin:

W B6 tylko 19' dobrze leżą także milcz:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ale ta felga jest mierna :wink:

Weź mnie nie drażnij:przebiegly:

Dla mnie nie ma w niej nic ładnego a już na pewno nie na B6 :grin:

W B6 tylko 19' dobrze leżą także milcz:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

I na pewno nie fele z Bentleya :decayed::grin:

Opublikowano

Panowie kolega poszukuje silnika do swojego krawata. Konkretnie AVJ lub AWT. Ktoś handluje takim czymś w krawatowni? :decayed:

Opublikowano
Ale ta felga jest mierna :wink:

Weź mnie nie drażnij:przebiegly:

Dla mnie nie ma w niej nic ładnego a już na pewno nie na B6 :grin:

W B6 tylko 19' dobrze leżą także milcz:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

I na pewno nie fele z Bentleya :decayed::grin:

trza Ci bana za herezję załatwić :decayed::decayed: benki są idealne :decayed:do b6

Opublikowano
Panowie kolega poszukuje silnika do swojego krawata. Konkretnie AVJ lub AWT. Ktoś handluje takim czymś w krawatowni? :decayed:

ja mam idelany silnik :decayed:

590cf65ad9d9ac1012109b0932d61f3b.jpg

Opublikowano

Co to? 2.5 TDI? :decayed:

Opublikowano
Panowie kolega poszukuje silnika do swojego krawata. Konkretnie AVJ lub AWT. Ktoś handluje takim czymś w krawatowni? :decayed:

Awt ma inny termostat niż avj i pochodzi z B5:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

Ale ta felga jest mierna :wink:

Weź mnie nie drażnij:przebiegly:

Dla mnie nie ma w niej nic ładnego a już na pewno nie na B6 :grin:

W B6 tylko 19' dobrze leżą także milcz:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

I na pewno nie fele z Bentleya :decayed::grin:

Mi ban? Siedze już 7 lat na tym forum i kropka nawet nie miałem:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Panowie kolega poszukuje silnika do swojego krawata. Konkretnie AVJ lub AWT. Ktoś handluje takim czymś w krawatowni? :decayed:

Awt ma inny termostat niż avj i pochodzi z B5:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak mi napisał więc tylko przekazuje :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.