Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:wink:

Macie jakąś alternatywę,dla,ori halogenów?

ich brak :decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nowy oryginalny spoiler do B6 sedana sprzedam 400zł ?

Opublikowano

Nie chce ktoś jakiś gratow do 1.9tdi bo jade na szrot oglądać:naughty:Może jakiś s-line a te chlopki nadal sie nie znają i tylko tyle za malysz wiedzą:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ta zderzak chcem:-) zresztą dzwoń jak coś będzie:-)

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

Ponoc musi byc metalowy tyl, mi udalo sie dorwac dzieki turzolowi oryginal halo w cenie zamiennikow:banan:

Józek ori są valeo?

Opublikowano
Nie chce ktoś jakiś gratow do 1.9tdi bo jade na szrot oglądać:naughty:Może jakiś s-line a te chlopki nadal sie nie znają i tylko tyle za malysz wiedzą:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

listwy boczne s-line za dobry pieniądz:decayed:

Opublikowano
:wink:

Macie jakąś alternatywę,dla,ori halogenów?

drl :D

Opublikowano
:wink:

Macie jakąś alternatywę,dla,ori halogenów?

drl :D

link plizzz
Opublikowano
Ta zderzak chcem:-) zresztą dzwoń jak coś będzie:-)

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

Ponoc musi byc metalowy tyl, mi udalo sie dorwac dzieki turzolowi oryginal halo w cenie zamiennikow:banan:

Józek ori są valeo?

chyba tak :decayed:

Opublikowano

panowie czy takie wtryski bede pasowaly do awx-a?

038130073AG

dziekuje :D

Opublikowano

Wandej jakby bylo co ciekawego to daj znac:)

Opublikowano
Ta zderzak chcem:-) zresztą dzwoń jak coś będzie:-)

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

Ponoc musi byc metalowy tyl, mi udalo sie dorwac dzieki turzolowi oryginal halo w cenie zamiennikow:banan:

Józek ori są valeo?

Będę:naughty:

Opublikowano
panowie czy takie wtryski bede pasowaly do awx-a?

038130073ag

dziekuje :D

038 130 073 ba

038 130 073 ar

Opublikowano

nie chce ktos CB w dobrej cenie z antena?

yosan turbo plus antena lemm

zestaw ma 2mies..

jest na gwarancji

Opublikowano
Pany kto z was posiada Etke ? chcial bym sprawdzic jedna rzecz bardzo prosze :wink:

dajesz

Witam!

Kolego "turzol" sorki ale dopiero teraz udalo mi sie dorwac do kompa a chodzi mi o sprawdzenie numeru czesci. Obecnie w Moim aucie posiadam skrzynie 5-cio biegowa i bede zmienial na 6-cio biegowa HCF , ktora nie posiada impulsatora. potrzebuje sie dowiedziec , ktora pokrywa mechanizmu roznicowego z wejsciem na impulsator bedzie na 100% pasowac do skrzyni HCF ?

Jezeli by wyszlo , ze z Mojej starej 5-cio biegowej skrzyni pasuje to ja podmienie do HCF a jak nie to , ktora dokladnie ?

Jak cos to moge podac VIN jak to ulatwi w poszukiwaniach.

Dzieki serdeczne

Opublikowano

1277795_10153403221650347_465894356_o.jpg

Żeby to był taki szrot:slina: B6 z listwami S-line do zmielenia:doh:

Opublikowano

Panowie mozecie mi pomoc ? Chcialem kupic klocki hamulcowe do mojej a4 b6 sedan 2002r. Bylem w FOTA i dano mi 2 rodzaje klockow .. Mozecie mi powiedziec ktore mam zalozyc ? Bo oni nie wiedza

Foto

se3avupa.jpg

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Klocki ida na przod

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Panowie mozecie mi pomoc ? Chcialem kupic klocki hamulcowe do mojej a4 b6 sedan 2002r. Bylem w inter cars i dano mi 2 rodzaje klockow .. Mozecie mi powiedziec ktore mam zalozyc ? Bo oni nie wiedza

Foto

http://img.tapatalk.com/d/13/10/15/se3avupa.jpg

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Klocki ida na przod

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

No tych z lewej to w Carsie nie sprzedają na pewno:wink: Po za tym te z prawej też nie będą pasować bo są pod tarcze 280mm. Idzi i powiedz że chcesz GDB1307

.Chyba że masz AVB silnik i 100KM:whistling:

Opublikowano

w którym Carsie? :) W jakiej miejscowości?

Opublikowano

Klocki kupione w fota sorki za pomylke ... Mam silnik avf 6cio biegowy... Czyli zadne nie beda pasowac ?

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

W sklepie FOTA czesci sorki za pomylke poprawilem posty... Miejscowosc kepno. To zadnee nie podejda ?

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Klocki kupione w fota sprki za pomylke ... Mam silnik avf 6cio biegowy... Czyli zadne nie beda pasowac ?

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Te z lewej powinny ale szit chyba to jakiś:kwasny: Niby włoszczyzna ale kto wie.

Jak chesz to za 120zł mam Ferodo a za 130zł Zimmermanny:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.