Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jeb... pogoda a mialem isc siedzenia przekladac :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

:grin: to jest wlasnie to co pisalem , masz plany a pogoda wszystko spie....

U mnie narazie sloneczko ladnie daje ale pewnie za 2 godziny zacznie lac to jest wlasnie Wielka Brytania :facepalm: na Sobote planuje sprzatanie wozidelka ale pewnie bede z parasoka latal

ty pewnie w anglii wiec to tez spora roznica

tu w szkocji pada 300 dni w roku :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

tylny prawy bolster zakupiony z rs4 :decayed:

10 funta noweczka

cena w ASO 1400 :shock3::shock3::shock3::shock3:

ma ktos moze lewy gdzies upatrzony albo podlokietnik?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Et45

no właśnie optymalnie przy 8" to et około 30

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

Chcecie ori roto 9x20 et 26? :naughty: To pisać

Bez szału ta felga :decayed:

no jak bez szału to poproszę takie bez szałowe :decayed:

Opublikowano
1379682_633502430023573_1866472451_n.jpg
Opublikowano

Znowu zalało mi ECU..

edit: pudło! ECU suche, akumulator ładuje właśnie w domu...

Opublikowano

y7k8.jpg

siedzonka zamontowane :banan:

Opublikowano

No gratki kolego za wykonana robote :thumbup1: foteliki prezentuja sie pierwsza klasa :slina:

Kuzwa juz dosc mam czekania az odloze na taki komplecik RECARO-sow , jutro daje ogloszenie do gazety o sprzedazy Mojej nerki na jedenj tez jakos pociagne :kox:

Opublikowano

:hi: dzieki

Marcin znajdz jakas fajna MILF ktora dobrze zaplaci, popukaj ja troche i lepiej na tym wyjdziesz :decayed:

Opublikowano
:hi: dzieki

Marcin znajdz jakas fajna MILF ktora dobrze zaplaci, popukaj ja troche i lepiej na tym wyjdziesz :decayed:

:polew::polew: kuzwa juz o tym mysle od dawna zwlaszcza , ze w naszym rejonie takich Milf z naprawde dobrymi furkami i kasa na koncie nie brakuje ale kurcze sam rozumiesz , 5-cio letni synek , narzeczona i moze jak bym byl sam to by dalo rade sobie "wypukac" kaske na takie foteliki i nie tylko a tak to jestm juz uwiazany.

Tylko sprzedaz nerki lub polowy watroby pozostaje :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

Zwlaszcza , ze Ja abstynent jestem to watrobka w dobrym stanie :naughty:

Opublikowano

Dobre foteliki:wink:

Opublikowano
Opony Sava Eskimo S3+, 195/65/15

dobre te opony? to chinol jest...

Zaden chinol nie jest dobry :whistling:

ale ja się pytam co to za producent.... :P

Opublikowano

Prawde mowiac jezeli chodzi o nie ktorych chinskich producentow opon to naprawde jakosc wykonania i technologia jest na wysokim poziomie np. te opony Sailun Atrezzo Z4+AS 225/40 ZR18 92W RF - mytyres.co.uk

Opublikowano

Do czasu aż spadnie deszcz :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

ja sie zastanawiam nad takimi na zime

TOYO SNOWPROX - S953 205/50/R17

Opublikowano

Panowie jak zmienia się termostat to też trzeba wymienić też czujnik cieczy ?

Opublikowano
ja sie zastanawiam nad takimi na zime

TOYO SNOWPROX - S953 205/50/R17

Ja na takich jezdzilem ostatnie 3 zimy a od ubieglego roku bo udalo mi sie tanio odkupic nowe oponki jezdze na takich HANKOOK ICE BAER

Co do TOYO dobre opony z Japonii czesto uzywane w driftingu , letnie kolka tez zawsze kupuje TOYO jezeli trafia sie w dobrej cenie a jak nie to kupuje FALKEN tez japonskie.

Opublikowano
Panowie jak zmienia się termostat to też trzeba wymienić też czujnik cieczy ?

nie koniecznie :wink: ale sprawdzałeś czujnik ??

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

no no :slina::kox:

Opublikowano
Panowie jak zmienia się termostat to też trzeba wymienić też czujnik cieczy ?

Nie nie czujnik masz z tyłu silnika koło vacum , ja wymieniałem ten czujnik porażka :facepalm: tym bardziej , że to aluminium i ten cały czujnik trzyma się na plastikowej zapince

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.