Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany mam swoje stolki s liny na zbyciu

el ledzwie pakiet swiatlo

stan moge orzec na bardzo dobry niestety boczki tyl korby a przod wam nie podejdzie

moze ktos szuka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema::siema::siema::siema:
Opublikowano

Siema siema, 10dzien pracy zrzedu, na szczescie weekend wolny juz tuz tuz ;)

Opublikowano

Witam:hi:

Kompletuje pakiet światło i jakie dokładnie są lampeczki pod nogami kierowcy i pasażera???Takie same jak w drzwiach te białe??

Opublikowano
Witam:hi:

Kompletuje pakiet światło i jakie dokładnie są lampeczki pod nogami kierowcy i pasażera???Takie same jak w drzwiach te białe??

takie same:wink:

Opublikowano

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::no4::no4::no4:

---------- Post dopisany at 08:13 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ----------

jak wam sie widzi ta fela na zimowy setup? 17" z b8

hcae.jpg

w6rl.jpg

Opublikowano

jak na zimę to może być :wink:

a tak poważnie to jest bardzo ładnie

Opublikowano

myslalem o 18 ale

1. cena opon spora

2. w 17 troche wiekszy profil bedzie wiec i komfort lepszy poprzez dziurawe drogi w polsce :decayed:

a poza tym mam w 12sztuk alusow do auta i coraz mniej miejsca w garazu :grin::grin::grin:

Opublikowano
co myślicie

Audi A4 27300.00 PLN. LEGNICA - otoMoto.pl

jutro sprawdzę historie w systemie :wink:

sprzedam Ci moją tak jak stoi :wink:

Opublikowano
jezeli jestem pokrzywdzonym to musze zwracac sie do ubezpieczyciela sprawcy o jakies info czy liste warsztatow gdzie moge to naprawic, oczywiscie wpierw wysla swojego rzeczoznawce aby ocenil to i bedzie chcial mi wcisnac drobna gotowke abym sie odczepil ale ja moge po takiej wizycie nie zgodzic sie i bez ich pytania o zgode poprowadzic auto do kazdego warsztatu tak? Czy akurat salon Audi to taki pewniak, ze zrobi to najlepiej?

ps. hm.. pamietam ze mialem jedna krzywa felge przy wywarzaniu opon latem i to byla wlasnie alufelga z prawego tyłu, moze i to podciagnac dałoby sie aby mi w kosztach wyprostowali? czy tu nie ma sensu w to bawic sie? chyba duzo nie kosztuje prostowanie 18" /

Tego akurat nie wiesz, ostatnio znajomy za dwie małe ryski na zderzaku i klapie w VW Bora dostał 1550zł z OC sprawcy :whistling: Jak dostaniesz dobrą kasę, to pisałeś że masz gościa co Ci to zrobi bez malowania i mu bym to oddał, skoro powiedział że tak to zrobi. Do ASO bym tego nie oddawał, chyba że chcesz nowy błotnik :decayed:

Opublikowano

AUDI A4 B6 2004 R KLAPA TYŁ LY7Q (3635268736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kurfa spóxniłem się wczoraj zderzak pchnął i przód i tył:doh: Klapa w dobrej cenie z lotką

Opublikowano
:hi: siemka wam
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
AUDI A4 B6 2004 R KLAPA TYŁ LY7Q (3635268736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kurfa spóxniłem się wczoraj zderzak pchnął i przód i tył:doh: Klapa w dobrej cenie z lotką

Tył za,400 poszedł :doh:

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

:siema: z rańca. Dzisiaj ostatni dzień urlopu.

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

Wisi taki na allegro jako s4 b6 :thumbdown:

Opublikowano
AUDI A4 B6 2004 R KLAPA TYŁ LY7Q (3635268736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kurfa spóxniłem się wczoraj zderzak pchnął i przód i tył:doh: Klapa w dobrej cenie z lotką

Tył za,400 poszedł :doh:

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

:siema: z rańca. Dzisiaj ostatni dzień urlopu.

Dzwoniłeś też do niego?? Ja o 23 wczoraj zerknąłem że cały S-line na rozbiórke. Jakbym zerknął w robocie to moze coś by urwał:decayed: Listw S-line samych nie sprzedaje:decayed:

Opublikowano
AUDI A4 B6 2004 R KLAPA TYŁ LY7Q (3635268736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kurfa spóxniłem się wczoraj zderzak pchnął i przód i tył:doh: Klapa w dobrej cenie z lotką

Tył za,400 poszedł :doh:

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

:siema: z rańca. Dzisiaj ostatni dzień urlopu.

Dzwoniłeś też do niego?? Ja o 23 wczoraj zerknąłem że cały S-line na rozbiórke. Jakbym zerknął w robocie to moze coś by urwał:decayed: Listw S-line samych nie sprzedaje:decayed:

Nie dzwoniłem. Chlopaszek na forum pytał czy 400 to dobra cena?:-)

Opublikowano

1376344_536864249721952_676033707_n.jpg

ładna:wink:

Opublikowano

Obry :hi:

Pany, zapaliła mi się dzisiaj na fisie czerwona kontrolka ręcznego z napisem "BREMSE" i zamigał 3 razy ręczny na zegarach, po czym ustało i nic się nie dzieje. Płynu hamulcowego jest normalnie. Co to może być? W dziale komunikaty fis na forum napisali tylko, że niesprawność układu hamulcowego.

Opublikowano

Może klocki do wymiany.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.