Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:

Nie lać tu z Wladiego bo wpier wam spuścić i będzie po zabawie.

Ps jestem za :decayed:

Ja tam spokojny chłopak jestem i do mnie tylko z flaszką :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

ta a po flaszce wywózka melexem do lasu i wpierd...:grin:

I miedzy czasie kukurydza ;)

Siemka ;)

Sent from my телефон

:polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jest ktos na forum handlujacy zarnikami xenonowymi?

Potrzebuje D1S ale jak sie naczytalem o podrobach to mi sie odechcialo zakupow...:kwasny:

Ja mam też dostęp do osrama i philipsa:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Po ile masz Osrama D1S?

2szt mi trzeba. Okazało sie ze mam podróby - nie przyciągają magnesu i swieca jak qpa

Jutro dam znać:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

siema :hi:

1384153_566229336764349_1194064106_n.png

Opublikowano

zuzyba6u.jpg

Sent from my телефон

Opublikowano

Co tak cicho przy niedzieli?

Opublikowano
Jest ktos na forum handlujacy zarnikami xenonowymi?

Potrzebuje D1S ale jak sie naczytalem o podrobach to mi sie odechcialo zakupow...:kwasny:

Ja mam też dostęp do osrama i philipsa:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Po ile masz Osrama D1S?

2szt mi trzeba. Okazało sie ze mam podróby - nie przyciągają magnesu i swieca jak qpa

Co to za patent z tymi magnesami?

Opublikowano
Co tak cicho przez niedzieli?

kaca leczą ludzie :decayed: a wladi kukurydze zbiera :grin:

Opublikowano
Jest ktos na forum handlujacy zarnikami xenonowymi?

Potrzebuje D1S ale jak sie naczytalem o podrobach to mi sie odechcialo zakupow...:kwasny:

Ja mam też dostęp do osrama i philipsa:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Po ile masz Osrama D1S?

2szt mi trzeba. Okazało sie ze mam podróby - nie przyciągają magnesu i swieca jak qpa

to lepiej ich nie używaj bo przetwornice ci polecą

uzywam chinczykow od 5 lat i nigdy mi przetwornica nie padla.W audiku chinczyki swieca juz od roku:wink:

Opublikowano
Jest ktos na forum handlujacy zarnikami xenonowymi?

Potrzebuje D1S ale jak sie naczytalem o podrobach to mi sie odechcialo zakupow...:kwasny:

Ja mam też dostęp do osrama i philipsa:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Po ile masz Osrama D1S?

2szt mi trzeba. Okazało sie ze mam podróby - nie przyciągają magnesu i swieca jak qpa

Co to za patent z tymi magnesami?

Podróbek nie łapie magnes

Opublikowano

turzol, wkładaj Osram CBI Xenarc. Nie baw się w nic innego.

Opublikowano
turzol, wkładaj Osram CBI Xenarc. Nie baw się w nic innego.

I na tym sie pewnie skończy

Opublikowano
Jest ktos na forum handlujacy zarnikami xenonowymi?

Potrzebuje D1S ale jak sie naczytalem o podrobach to mi sie odechcialo zakupow...:kwasny:

Ja mam też dostęp do osrama i philipsa:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Po ile masz Osrama D1S?

2szt mi trzeba. Okazało sie ze mam podróby - nie przyciągają magnesu i swieca jak qpa

Co to za patent z tymi magnesami?

Sprawdzasz palnik magnesem, jak przyciąga palnik do magnesu to prawdopodobnie jest ori, bo chinczyków w większości nie przyciąga. Generalnie to trzeba obejrzeć bańkę i numery seryjne wtedy będzie jasne, czy chinol, czy ori ;)

Opublikowano

Dla mnie żarniki kosa. Teraz do B8 szukam, ale niestety CBI nie ma w D3S.

Opublikowano
Co tak cicho przez niedzieli?

kaca leczą ludzie :decayed: a wladi kukurydze zbiera :grin:

No raczej po to zbieram żebyś mógł dalej z nią po działać:thumbup::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Co tak cicho przez niedzieli?

kaca leczą ludzie :decayed: a wladi kukurydze zbiera :grin:

No raczej po to zbieram żebyś mógł dalej z nią po działać:thumbup::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

wiedziałem że Ci wywołam jak tylko wspomnę o Tobie :decayed:

Opublikowano

Wielki Brat czuwa:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Jest ktos na forum handlujacy zarnikami xenonowymi?

Potrzebuje D1S ale jak sie naczytalem o podrobach to mi sie odechcialo zakupow...:kwasny:

Ja mam też dostęp do osrama i philipsa:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Po ile masz Osrama D1S?

2szt mi trzeba. Okazało sie ze mam podróby - nie przyciągają magnesu i swieca jak qpa

Co to za patent z tymi magnesami?

Sprawdzasz palnik magnesem, jak przyciąga palnik do magnesu to prawdopodobnie jest ori, bo chinczyków w większości nie przyciąga. Generalnie to trzeba obejrzeć bańkę i numery seryjne wtedy będzie jasne, czy chinol, czy ori ;)

Ano te lepsze podróby też łapią magnes i mają bite kody QR :shock3:

Ciężko kupić ori bo rynek zalany jest podróbkami.

Opublikowano

I wszyscy pobiegli z magnesami lampy wyjmać. ;-)

Dobrze że nikt nie powiedział że oryginalnej nie da się rozbić młotkiem. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.