Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Rezystorke by trzeba było czepnąć i by hulało.
No można ale jakoś mi się nie chce:decayed: dostałeś zaślepkę:whistling:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Rezystorke by trzeba było czepnąć i by hulało.
No można ale jakoś mi się nie chce:decayed: dostałeś zaślepkę:whistling:

Tak doszła władziu :wink:

Opublikowano
Jutro będę wiedział, a powiedz ile warte jest to samo tylko na przód ? tzn 320

Z przodu pod 320 osłon nie zmieniasz, kpl z tarczami i klockami można za 400-500zł wyrwać.

dlaczego niby nie zmieniasz...napsz Ha4mm3r, że nie trzeba ale ogólnie w wersji prawidłowej się zmienia :decayed:

Opublikowano
Jutro będę wiedział, a powiedz ile warte jest to samo tylko na przód ? tzn 320

Z przodu pod 320 osłon nie zmieniasz, kpl z tarczami i klockami można za 400-500zł wyrwać.

dlaczego niby nie zmieniasz...napsz Ha4mm3r, że nie trzeba ale ogólnie w wersji prawidłowej się zmienia :decayed:

Osłony pod 320mm są te same co pod 288mm (mówimy o przodzie), dopiero przy 345mm są większe :wink:

Opublikowano
Jutro będę wiedział, a powiedz ile warte jest to samo tylko na przód ? tzn 320

Z przodu pod 320 osłon nie zmieniasz, kpl z tarczami i klockami można za 400-500zł wyrwać.

dlaczego niby nie zmieniasz...napsz Ha4mm3r, że nie trzeba ale ogólnie w wersji prawidłowej się zmienia :decayed:

Osłony pod 320mm są te same co pod 288mm (mówimy o przodzie), dopiero przy 345mm są większe :wink:

Dokładnie ja u siebie nie zmieniałem:wink:
Opublikowano
Jutro będę wiedział, a powiedz ile warte jest to samo tylko na przód ? tzn 320

Z przodu pod 320 osłon nie zmieniasz, kpl z tarczami i klockami można za 400-500zł wyrwać.

dlaczego niby nie zmieniasz...napsz Ha4mm3r, że nie trzeba ale ogólnie w wersji prawidłowej się zmienia :decayed:

Osłony pod 320mm są te same co pod 288mm (mówimy o przodzie), dopiero przy 345mm są większe :wink:

Dokładnie ja u siebie nie zmieniałem:wink:

no i ja też, w sumie to nawet z tyłu nie zmieniałem rozklepałem dogiołem i śmiga, ale oczywiście do czasu jak znajdę ori, a moze być to już niebawem :D

co nadejdzie niebawem :D

Opublikowano

A ja zdjąłem z tyłu całkowicie to źle?:kwasny: Lepiej szukać innych i założyć?

Opublikowano
Jutro będę wiedział, a powiedz ile warte jest to samo tylko na przód ? tzn 320

Z przodu pod 320 osłon nie zmieniasz, kpl z tarczami i klockami można za 400-500zł wyrwać.

dlaczego niby nie zmieniasz...napsz Ha4mm3r, że nie trzeba ale ogólnie w wersji prawidłowej się zmienia :decayed:

Osłony pod 320mm są te same co pod 288mm (mówimy o przodzie), dopiero przy 345mm są większe :wink:

Ja nawet pod 345 mm ori oslon nie zmienialem i jest git :kox:

Opublikowano

lepiej tak:wink:

Opublikowano
A ja zdjąłem z tyłu całkowicie to źle?:kwasny: Lepiej szukać innych i założyć?

Te osłony pełnią dwie funkcje, osłabiają tarczę przed brudem i wodą. Zapewniają lepsze odprowadzanie ciepła/lepsze chłodzenie dzięki profilom na osłonie.

Opublikowano
Jutro będę wiedział, a powiedz ile warte jest to samo tylko na przód ? tzn 320

Z przodu pod 320 osłon nie zmieniasz, kpl z tarczami i klockami można za 400-500zł wyrwać.

dlaczego niby nie zmieniasz...napsz Ha4mm3r, że nie trzeba ale ogólnie w wersji prawidłowej się zmienia :decayed:

Osłony pod 320mm są te same co pod 288mm (mówimy o przodzie), dopiero przy 345mm są większe :wink:

zwracam honor...popier...liło mi się tył zminiałem...

W BT H4mm3r stawiam browar :wink:

Opublikowano
Opublikowano

prawie bo wylukałem je juz kilka dni temu... i wiem ze sa od Q a to nie pasuje bo śrubki nie halo :P

a tak pierwsze sa tył drugie przód :P

Opublikowano

jutro będę wiedział co z moimi hamulcami, chyba że ktoś ma coś w dobrej cenie :wink:

wrócę jeszcze do tematu żarówek, znalazłem coś takiego też, całkiem fajnie by mogło to wyglądać :

ŻARÓWKI żarówka OSRAM DIADEM PY21W 12V BAU15s 2szt (3681083733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Lipa, lepsze chrom.

Kufa, kickdown przestał mi działać :grin::facepalm:

Opublikowano
jutro będę wiedział co z moimi hamulcami, chyba że ktoś ma coś w dobrej cenie :wink:

wrócę jeszcze do tematu żarówek, znalazłem coś takiego też, całkiem fajnie by mogło to wyglądać :

ŻARÓWKI żarówka OSRAM DIADEM PY21W 12V BAU15s 2szt (3681083733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Józek Ty już nie kombinuj bo ufo niedługo zrobisz z tego parcha:grin::grin:
Opublikowano
jutro będę wiedział co z moimi hamulcami, chyba że ktoś ma coś w dobrej cenie :wink:

wrócę jeszcze do tematu żarówek, znalazłem coś takiego też, całkiem fajnie by mogło to wyglądać :

ŻARÓWKI żarówka OSRAM DIADEM PY21W 12V BAU15s 2szt (3681083733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Józek Ty już nie kombinuj bo ufo niedługo zrobisz z tego parcha:grin::grin:

nie widziałeś najlepszego :decayed::wink:

Opublikowano
Jutro będę wiedział, a powiedz ile warte jest to samo tylko na przód ? tzn 320

Z przodu pod 320 osłon nie zmieniasz, kpl z tarczami i klockami można za 400-500zł wyrwać.

dlaczego niby nie zmieniasz...napsz Ha4mm3r, że nie trzeba ale ogólnie w wersji prawidłowej się zmienia :decayed:

Osłony pod 320mm są te same co pod 288mm (mówimy o przodzie), dopiero przy 345mm są większe :wink:

zwracam honor...popier...liło mi się tył zminiałem...

W BT H4mm3r stawiam browar :wink:

Spoko :wink:

Opublikowano
jutro będę wiedział co z moimi hamulcami, chyba że ktoś ma coś w dobrej cenie :wink:

wrócę jeszcze do tematu żarówek, znalazłem coś takiego też, całkiem fajnie by mogło to wyglądać :

ŻARÓWKI żarówka OSRAM DIADEM PY21W 12V BAU15s 2szt (3681083733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Józek Ty już nie kombinuj bo ufo niedługo zrobisz z tego parcha:grin::grin:

nie widziałeś najlepszego :decayed::wink:

To lepiej już nie pokazuj bo jebnę na zawał:decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.