Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyklejal juz ktoś czujnik deszczu?Jak cos to poproszę o krótka instrukcje :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

CZego tamten znowu szuka na forum?:facepalm:

Opublikowano
8gyc.jpgUploaded with ImageShack.com
Opublikowano
Uparciuch:banghead::D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

już wstałeś?? :decayed:

ogarnięte?

Dopiero wstałem chyba chciałeś powiedzieć:decayed: temat ogarnięty ale musieliśmy lecieć do Siedlec no i co się nawkurwiałem to moje:facepalm:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi::siema::siema:
Opublikowano

panowie jaki czas przysluguje ubezpieczycielowi na wypłatę odszkodowania bo babka w którą wczoraj uderzyłem ma w TUW i nie mają za dobrej opinii miał ktoś z nimi już do czynienia?

Opublikowano
panowie jaki czas przysluguje ubezpieczycielowi na wypłatę odszkodowania bo babka w którą wczoraj uderzyłem ma w TUW i nie mają za dobrej opinii miał ktoś z nimi już do czynienia?

30dni ma PZU od dnia zgłoszenia szkody, TUW pewnie tak samo.

Opublikowano
panowie jaki czas przysluguje ubezpieczycielowi na wypłatę odszkodowania bo babka w którą wczoraj uderzyłem ma w TUW i nie mają za dobrej opinii miał ktoś z nimi już do czynienia?

może tu coś znajdziesz

Ubezpieczenia, odszkodowania, kolizje, wypadki

Opublikowano

dzięki panowie za pomoc hamer widzialem w necie wlasnie ze maja 30dni ale ktoś opisał że jak się ubezpieczalnia uprze to mogą kasę wypłacić dopiero po 90dniach ale w standardzie jest 30dni, mikaszi przeglądam właśnie ten dział bo z tego wszystkiego wzięłem sobie do końca tygodnia wolne na uczelni. A ile czasu ma rzeczoznawca na oględziny od momentu zgłoszenia? Bo rozmawiałem ze swoim znajomym lakiernikiem i powiedział że do 7dni to prawda?

Opublikowano

Rzeczoznawca ma czas do 7 dni. Ja dostałem kase jakoś 3 tygodnie po kolizji ale od Warty, a teraz i tak się z nimi sądze..

Opublikowano
Rzeczoznawca ma czas do 7 dni. Ja dostałem kase jakoś 3 tygodnie po kolizji ale od Warty, a teraz i tak się z nimi sądze..

a to co w twoim przypadku posżło nie tak że się sądzisz?

Opublikowano
Rzeczoznawca ma czas do 7 dni. Ja dostałem kase jakoś 3 tygodnie po kolizji ale od Warty, a teraz i tak się z nimi sądze..

a to co w twoim przypadku posżło nie tak że się sądzisz?

Pierwsza kolizje masz ? To uzbroj sie w cierpliwosc. Tak latwo nie bedzie

Sent from my телефон

Opublikowano

kiedyś miałem ale to tylko nadkole i gość przyrysował i dogadałem się bo dostałem pieniądzę na miejscu a teraz mam cały przód skasowany i była policja i zakończyło się na mandacie i winie tej babki która wyjechała po 16 będe u lakiernika to zrobie zdjęcia jak to wygląda

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

czyli można powiedzieć że pierwsza moja tak poważna kolizja

Opublikowano
dzięki panowie za pomoc hamer widzialem w necie wlasnie ze maja 30dni ale ktoś opisał że jak się ubezpieczalnia uprze to mogą kasę wypłacić dopiero po 90dniach ale w standardzie jest 30dni, mikaszi przeglądam właśnie ten dział bo z tego wszystkiego wzięłem sobie do końca tygodnia wolne na uczelni. A ile czasu ma rzeczoznawca na oględziny od momentu zgłoszenia? Bo rozmawiałem ze swoim znajomym lakiernikiem i powiedział że do 7dni to prawda?

Ja prawie 3 miechy czekałem z pzu ,ściągane z oc sprawcy ,ja byłem poszkodowany,likwidator przyjechał po 3 dniach

Opublikowano

ja jak wałczyłem z pzu to trwało tez prawie 3 miesiące a Pani która prowadziła moja sprawę z uporem maniaka mówią ze nie ma na komendzie na walicow notatki z kraksy, aż w końcu sam musiałem pojechać - załatwić i zawieść do oddziału pzu na witosa ...

Opublikowano

Pierwsza wypłata tzw. kwoty bezspornej musi być do 30 dni od czasu zdarzenia. Jeśli nie ma lub termin się zbliża często wystarczy jeden telefon, rozmowa z kierownikiem a później potwierdzanie mailowe, że za każdy dzień zwłoki (jeśli minie 30 dni) liczysz odsetki. $ pojawia się momentalnie. Ale o więcej trzeba "walczyć" dalej.

Opublikowano

czyli jak przyznają np 10000zł to mogą część pieniędzy do 30dni wypłacić a o resztę będe musiał się sądzić czy jak to wkońcu jest?

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

czy jest jakiś termin do kiedy ma wpłynąć ostatnia rata?

Opublikowano
Rzeczoznawca ma czas do 7 dni. Ja dostałem kase jakoś 3 tygodnie po kolizji ale od Warty, a teraz i tak się z nimi sądze..

a to co w twoim przypadku posżło nie tak że się sądzisz?

Dostałem sume właśnie tą bezsporną w której m.in. nie było wliczonego kosztu lawety (byłem poszkodowanym więc nalezy mi się laweta na koszt sprawcy z jego OC tak przynajmniej gdzies słyszałem) no i ta suma i tak mnie nie satysfakcjonowała bo była zdecydowanie za niska. Znajomy prawnik napisał do nich pismo do którego była dostarczona faktura za lawete i faktura za wycene 'mojego' rzeczoznawcy. Dosłali pieniądze w których był zwrot za lawete plus pare zł na odczepne, za 'mojego' rzeczoznawce nie zapłacili. Dalej suma mnie nie zadowalała więc złożyłem im pozew. Wypadek miałem w sierpniu 2012r. Pierwsza sprawa o powołanie biegłego sądowego była we wrześniu tego roku (biegły sądowy kosztował mnie 500zł i to tylko dzięki prawnikowi, na początku biegły chciał 1tys zł) Teraz czekam na to co ustali biegły..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.