Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tam wole moje regionalne ale ciechan daje rade:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Ja tam wole moje regionalne ale ciechan daje rade:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Specjala kiedyś saczylem na Kaszubach w basenie:decayed: dobrze podchodził:decayed: Kaju że śląska po ciechana do nas starem przyjeżdżał kiedys:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie powiedzcie mi czy cena w sklepie gajosa dywaników gumowych dotyczy kompletu czy jednego pojedynczego nr. 8E0 061 511 041. Po sprawdzeniu ewidentnie pisze ze "dywaniki gumowe" więc nie wiem jak to interpretować...:kwasny:

Opublikowano

Kolego oddzielnie masz cenę za przednie i oddzielnie za tył. CYli cena jest za pare. Jeśli chcesz komplet to kupujesz. 8k1 061 501 041 przednie z logo i 8k0 061 511 041 tył. Cena Za przednie była 103 netto i za tył 124 netto

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Hmm no to chyba zostanę jednak przy petexach...na zimę wystarczą:)

Opublikowano

Ja co prawda juz nie mam b6 tylko c6 i dywaniki także kupowałem a tu ceny jeszcze lepsze były. Ale jakosc wykonania jest nieporównywalna z petexami.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano
Siema elyta :decayed:

Zderzak doszedł, wszystkie zaczepy całe, dolna dokładka chyba po lakierowaniu, bo w perfekcyjnym stanie jest :slina: Górę tylko trzeba prysnąć :kwasny:

I... kierownica airbag poduszka kierowcy AUDI A8 D3 (3724298061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale czad :decayed: Szkoda, że kolor nie soul, bo bym łyknął :shock3:

AUDI KIEROWNICA A8 d3 idealny stan (3714247731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Przemek przypuszczam tylko że na upartego to by ogarnął dwa kompletu petex a jeden ori...przypuszczam ze ory przeżyje te dwa ale wątpie zebym jeszcze B6 tak długo jezdził

Opublikowano

A no chyba że tak.....

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Petexy są w pytke 3 zimy jeżdżę i teraz jeszcze przez lato tyralem i jeszcze są w całkiem fajnym stanie. Do A2 teraz wsadzilem nowe i może jeden dzień było czuć gumę ale b. delikatnie a spasowanie jak ori.

Opublikowano
Siema elyta :decayed:

Zderzak doszedł, wszystkie zaczepy całe, dolna dokładka chyba po lakierowaniu, bo w perfekcyjnym stanie jest :slina: Górę tylko trzeba prysnąć :kwasny:

I... kierownica airbag poduszka kierowcy AUDI A8 D3 (3724298061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale czad :decayed: Szkoda, że kolor nie soul, bo bym łyknął :shock3:

AUDI KIEROWNICA A8 d3 idealny stan (3714247731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Bez łopatek :wink:

edit: hmmm a jednak ma łopatki... chyba się skuszę i swoją pogodnie :decayed:

Opublikowano

W zyciu w audi nie miałem gumowych dywanów:whistling:

Opublikowano
W zyciu w audi nie miałem gumowych dywanów:whistling:

Chrom czy karton?? :polew:

Opublikowano

:ssij: nie potrzebuje tego:wink: Przeważnie jeżdzę sam czasem z kobietą a komplet mam raz na 2 miechy. Albo ktoś wytrzepie buty ze śniegu albo nie jedzie:decayed:

No chyba że jestem pijany to odpuszczam:decayed:

Opublikowano

Kuźwa wszyscy oglądają Rambo :thumbup::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Kuźwa wszyscy oglądają Rambo :thumbup::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

A jak ;)

Sent from my телефон

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.