Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
[

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Przecież widać na fotkach, że S-line wewn

jest s-line wewnetrzny takiego szukam

poprosilem o zdjecie wlepny

Poka:naughty:

czekam na odp

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

mmmmm takie wyposazenie by mi pasowalo

klubowy???

Audi A4 26500.00 PLN. Łódź - otoMoto.pl

ale wyposażenie nie jest jakieś powalające, połowa wymienionego to lanie wody. Poza tym na auta bez xenonu nawet bym już nie patrzał

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

co nie zmienia faktu że auto wygląda zdrowo

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bierz vin-a i sprawdzaj jak będzie ok to trzeba łykać bo Cię zima zastanie:decayed:

Opublikowano
[

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Przecież widać na fotkach, że S-line wewn

jest s-line wewnetrzny takiego szukam

poprosilem o zdjecie wlepny

Poka:naughty:

czekam na odp

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

mmmmm takie wyposazenie by mi pasowalo

klubowy???

Audi A4 26500.00 PLN. Łódź - otoMoto.pl

ale wyposażenie nie jest jakieś powalające, połowa wymienionego to lanie wody. Poza tym na auta bez xenonu nawet bym już nie patrzał

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

co nie zmienia faktu że auto wygląda zdrowo

bez przesady w B5 cieszylem sie ze mam climatronic a teraz mam wybrzydzac ze nie mam xenony...

ciekaw jestem czy seryjne to wyposazenie

Opublikowano
[

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Przecież widać na fotkach, że S-line wewn

jest s-line wewnetrzny takiego szukam

poprosilem o zdjecie wlepny

Poka:naughty:

czekam na odp

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

mmmmm takie wyposazenie by mi pasowalo

klubowy???

Audi A4 26500.00 PLN. Łódź - otoMoto.pl

ale wyposażenie nie jest jakieś powalające, połowa wymienionego to lanie wody. Poza tym na auta bez xenonu nawet bym już nie patrzał

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

co nie zmienia faktu że auto wygląda zdrowo

bez przesady w B5 cieszylem sie ze mam climatronic a teraz mam wybrzydzac ze nie mam xenony...

ciekaw jestem czy seryjne to wyposazenie

Xenon se założysz:decayed:
Opublikowano
[

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Przecież widać na fotkach, że S-line wewn

jest s-line wewnetrzny takiego szukam

poprosilem o zdjecie wlepny

Poka:naughty:

czekam na odp

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

mmmmm takie wyposazenie by mi pasowalo

klubowy???

Audi A4 26500.00 PLN. Łódź - otoMoto.pl

ale wyposażenie nie jest jakieś powalające, połowa wymienionego to lanie wody. Poza tym na auta bez xenonu nawet bym już nie patrzał

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

co nie zmienia faktu że auto wygląda zdrowo

bez przesady w B5 cieszylem sie ze mam climatronic a teraz mam wybrzydzac ze nie mam xenony...

ciekaw jestem czy seryjne to wyposazenie

niby tak ale w dzisiejszych czasach xenon to muss, nawet jak będziesz chciał dorezać xenon to dojdzie ci w chooy roboty dodatkowo jak samopoziom, układ spryskiwania lamp - zapytaj tych co rezali czy drugi raz by się podjęli :decayed:

Wyposażenie jest seryjne + chrom pakiet, rns-e, bluetooth, color FIS, pełny s-line wewn, grzanie d*py, szyby elektr tył. Podgrzewanej szyby przedniej nie ma na 99%

Opublikowano

Turzol każdy szuka tego co mu pasuje:wink:Ja jakbym teraz szukał chciałbym mieć Xenon grzane skóry sport pakiet światło i rnse:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Turzol każdy szuka tego co mu pasuje:wink:Ja jakbym teraz szukał chciałbym mieć Xenon grzane skóry sport pakiet światło i rnse:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

A ja recaro :kox: jakoś najciężej wyrezać

Opublikowano
[

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Przecież widać na fotkach, że S-line wewn

jest s-line wewnetrzny takiego szukam

poprosilem o zdjecie wlepny

Poka:naughty:

czekam na odp

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

mmmmm takie wyposazenie by mi pasowalo

klubowy???

Audi A4 26500.00 PLN. Łódź - otoMoto.pl

ale wyposażenie nie jest jakieś powalające, połowa wymienionego to lanie wody. Poza tym na auta bez xenonu nawet bym już nie patrzał

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

co nie zmienia faktu że auto wygląda zdrowo

bez przesady w B5 cieszylem sie ze mam climatronic a teraz mam wybrzydzac ze nie mam xenony...

ciekaw jestem czy seryjne to wyposazenie

niby tak ale w dzisiejszych czasach xenon to muss, nawet jak będziesz chciał dorezać xenon to dojdzie ci w chooy roboty dodatkowo jak samopoziom, układ spryskiwania lamp - zapytaj tych co rezali czy drugi raz by się podjęli :decayed:

Wyposażenie jest seryjne + chrom pakiet, rns-e, bluetooth, color FIS, pełny s-line wewn, grzanie d*py, szyby elektr tył. Podgrzewanej szyby przedniej nie ma na 99%

Oo to moze lepiej szukac A8 jesli to za malo...

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

chyba w weekend skocze go obejrzec czyba ze wejdzie cos jeszcze...

Opublikowano

A dajcie spokój, ja 3 miesiące z samopoziomem walczę :grin:

Opublikowano

W b6 xenon must byyy.

Reszte latwo mozna dolozyc:decayed:

Opublikowano
A dajcie spokój, ja 3 miesiące z samopoziomem walczę :grin:

Domin podpina to w kilka godzin:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
A dajcie spokój, ja 3 miesiące z samopoziomem walczę :grin:

Domin podpina to w kilka godzin:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

z zamkniętymi oczami :kox:

Opublikowano

Ale podstawą jest krzynka Specjala inaczej nie zaczyna rezania :thumbup::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

no i po roku przerwy dzis pierwsza jazda zaliczona :banan::banan::banan:

przy okazji pojechalem po oponki zimowe dunlopa, stan normlanie jak noweczki za grosze :decayed:

Opublikowano

Andrzeju - dojszło :wink:

tylko leje i zimno, więc tylko maskownica wymieniona :banan:

Opublikowano

hehe to super, zadowolony ze stanu ?

Opublikowano

może być :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed::wink::wink::wink:
Opublikowano
Ale podstawą jest krzynka Specjala inaczej nie zaczyna rezania :thumbup::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Specjal? Probowales ciechana zielonego?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.