Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ale podstawą jest krzynka Specjala inaczej nie zaczyna rezania :thumbup::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Specjal? Probowales ciechana zielonego?:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole moje regionalne ale ciechan daje rade:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Specjala kiedyś saczylem na Kaszubach w basenie:decayed: dobrze podchodził:decayed: Kaju że śląska po ciechana do nas starem przyjeżdżał kiedys:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi czy cena w sklepie gajosa dywaników gumowych dotyczy kompletu czy jednego pojedynczego nr. 8E0 061 511 041. Po sprawdzeniu ewidentnie pisze ze "dywaniki gumowe" więc nie wiem jak to interpretować...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego oddzielnie masz cenę za przednie i oddzielnie za tył. CYli cena jest za pare. Jeśli chcesz komplet to kupujesz. 8k1 061 501 041 przednie z logo i 8k0 061 511 041 tył. Cena Za przednie była 103 netto i za tył 124 netto

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to chyba zostanę jednak przy petexach...na zimę wystarczą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda juz nie mam b6 tylko c6 i dywaniki także kupowałem a tu ceny jeszcze lepsze były. Ale jakosc wykonania jest nieporównywalna z petexami.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema elyta :decayed:

Zderzak doszedł, wszystkie zaczepy całe, dolna dokładka chyba po lakierowaniu, bo w perfekcyjnym stanie jest :slina: Górę tylko trzeba prysnąć :kwasny:

I... kierownica airbag poduszka kierowcy AUDI A8 D3 (3724298061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale czad :decayed: Szkoda, że kolor nie soul, bo bym łyknął :shock3:

AUDI KIEROWNICA A8 d3 idealny stan (3714247731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek przypuszczam tylko że na upartego to by ogarnął dwa kompletu petex a jeden ori...przypuszczam ze ory przeżyje te dwa ale wątpie zebym jeszcze B6 tak długo jezdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petexy są w pytke 3 zimy jeżdżę i teraz jeszcze przez lato tyralem i jeszcze są w całkiem fajnym stanie. Do A2 teraz wsadzilem nowe i może jeden dzień było czuć gumę ale b. delikatnie a spasowanie jak ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema elyta :decayed:

Zderzak doszedł, wszystkie zaczepy całe, dolna dokładka chyba po lakierowaniu, bo w perfekcyjnym stanie jest :slina: Górę tylko trzeba prysnąć :kwasny:

I... kierownica airbag poduszka kierowcy AUDI A8 D3 (3724298061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale czad :decayed: Szkoda, że kolor nie soul, bo bym łyknął :shock3:

AUDI KIEROWNICA A8 d3 idealny stan (3714247731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Bez łopatek :wink:

edit: hmmm a jednak ma łopatki... chyba się skuszę i swoją pogodnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ssij: nie potrzebuje tego:wink: Przeważnie jeżdzę sam czasem z kobietą a komplet mam raz na 2 miechy. Albo ktoś wytrzepie buty ze śniegu albo nie jedzie:decayed:

No chyba że jestem pijany to odpuszczam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...