Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukam w vagcat i znaleźć nie mogę :facepalm:

przy okazji znalazłem inną wersję etki online

AUDI A4/S4 CABRIO./QU. [AA4C] (EUROPE) 2004

faktycznie nie ma :kwasny:

dzięki za przeszukanie Etki, co do śrubek, to jedynie mam dostęp do wkrętów do drewna...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chlopaki jak ktos potrzebuje lusterka pod B6 pod czujnik swiatla kolor bez znaczenia jak kogos lubie zrobie dobra cene ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

No to lipnie. U mnie w domu to śrubek śrubeczek wkrętów podkładek w ciul ale jak coś trzeba to nie idzie znaleźć he :facepalm:

Opublikowano

stewiazkakabelki.jpg

5 - Przewód antenowy od modułu anteny do odbiornika radiowego ogrzewania postojowego ( avant )

Panowie numer proszę pilneee :D

Opublikowano

Dzięki wielkie :drinks:

Opublikowano

No popatrz Tomasz bardziej oblatany hehe :decayed:

Opublikowano
Chlopaki jak ktos potrzebuje lusterka pod B6 pod czujnik swiatla kolor bez znaczenia jak kogos lubie zrobie dobra cene ;)

Sent from my телефон

rarytasy:decayed::wink:

Opublikowano
Chlopaki jak ktos potrzebuje lusterka pod B6 pod czujnik swiatla kolor bez znaczenia jak kogos lubie zrobie dobra cene ;)

Sent from my телефон

Marcin uruchomił lawinę.....ja mam do sprzedania czarne lustro fotochrom do B6:decayed: ktoś chętny to na pw:naughty:
Opublikowano

A jak ja potrzebowalem to zaden nie mial. :wink:

Opublikowano
Chlopaki jak ktos potrzebuje lusterka pod B6 pod czujnik swiatla kolor bez znaczenia jak kogos lubie zrobie dobra cene ;)

Sent from my телефон

Marcin uruchomił lawinę.....ja mam do sprzedania czarne lustro fotochrom do B6:decayed: ktoś chętny to na pw:naughty:

Cwaniaczki :przebiegly::przebiegly::przebiegly:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

A jak ja potrzebowalem to zaden nie mial. :wink:

bo to ciężki temat ogólnie jest, teraz będzie wysyp i potem znowu nic.:whistling:

Opublikowano
Chlopaki jak ktos potrzebuje lusterka pod B6 pod czujnik swiatla kolor bez znaczenia jak kogos lubie zrobie dobra cene ;)

Sent from my телефон

Marcin uruchomił lawinę.....ja mam do sprzedania czarne lustro fotochrom do B6:decayed: ktoś chętny to na pw:naughty:

Cwaniaczki :przebiegly::przebiegly::przebiegly:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

A jak ja potrzebowalem to zaden nie mial. :wink:

bo to ciężki temat ogólnie jest, teraz będzie wysyp i potem znowu nic.:whistling:

No strzelam że będzie do sprzedania......7kpl:whistling::decayed:
Opublikowano

Ty nie strzelaj bo jeszcze ktoś ranny będzie :decayed:

Opublikowano

Lusterka, srerka... Chcę zderzak S4, kufa! :grin:

Opublikowano
Lusterka, srerka... Chcę zderzak S4, kufa! :grin:

To se qp :wink: najlepiej kup dwa ja jeden odkupie od Ciebie :wink:

Opublikowano
Chlopaki jak ktos potrzebuje lusterka pod B6 pod czujnik swiatla kolor bez znaczenia jak kogos lubie zrobie dobra cene ;)

Sent from my телефон

Marcin uruchomił lawinę.....ja mam do sprzedania czarne lustro fotochrom do B6:decayed: ktoś chętny to na pw:naughty:

Cwaniaczki :przebiegly::przebiegly::przebiegly:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

A jak ja potrzebowalem to zaden nie mial. :wink:

bo to ciężki temat ogólnie jest, teraz będzie wysyp i potem znowu nic.:whistling:

No strzelam że będzie do sprzedania......7kpl:whistling::decayed:

Bedzie kwestia czasu ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

pobicie przez draba z BMW - YouTube

następny burak, tez powinni mu doj**ać

Opublikowano
pobicie przez draba z BMW - YouTube

następny burak, tez powinni mu doj**ać

Widziałem gnoja... Zabić, dla zasady.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.