Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

Lepiej mi powiedz czemu nie mam statusu pod nickiem :whistling:

Karol przecież wszyscy wiedzą że jesteś....łącznik po co Ci status:grin::grin::wink:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Karol przecież wszyscy wiedzą że jesteś....łącznik po co Ci status:grin::grin::wink:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

Lepiej mi powiedz czemu nie mam statusu pod nickiem :whistling:

:grin: pewnie ktoś Ci podpierniczył :grin:

Na to wygląda :naughty: dobra który mi zajumał status? :grin:

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

Lepiej mi powiedz czemu nie mam statusu pod nickiem :whistling:

Karol przecież wszyscy wiedzą że jesteś....łącznik po co Ci status:grin::grin::wink:

:polew: oj tam oj tam

Opublikowano
Grubo tu dzisiaj:kox::kox:

Domino grubo to może dpiero być bo ja potrafię mówić głośno co myślę i tyle!

ps. Wojtek mam nadzieje, że przeprosiny przyjęte ??

Luzzz ja nie z tych co się obrażają :wink:

Opublikowano
ale dymy tu :decayed: w końcu sie coś zaczęło dziać bo nudą zawiewało :grin:

a tam dym...po prostu z Wojtkiem wyjaśniamy sobie moje słowa a "Małolat" się wtrąca z kukurydzą :decayed:

Pamiętaj, że to ja mam zderzak S4 :grin::decayed:

Opublikowano
chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

Lepiej mi powiedz czemu nie mam statusu pod nickiem :whistling:

:grin: pewnie ktoś Ci podpierniczył :grin:

Na to wygląda :naughty: dobra który mi zajumał status? :grin:

Tak po cichu to powiem że Prezesowi się komp wysrał i pewnie część rzeczy teraz wysra się:kwasny::grin:
Opublikowano
FAI :eusathink:

:wtf:

No wlasnie mam ten sam problem , niby to angielska firma z jakims tam rajdowym rodowodem a raczej zalozyciela firmy i ponoc robia bardzo dobre i wytrzymale pompy wody ale co do zawiasu to nie mam zielonego pojecia co i jak :eusathink: a jestem zmuszony wymienic dolne , przednie wachacze (FEBI) bo sie wysypaly po roku czasu okolo 40 tys. km. zrobione :kwasny: a za pare dni przeglad techniczny mnie czeka i nie mam czasu sciagac czegos lepszego z polski.

Opublikowano
chłopaki spokój mi tu bo zaraz zamknę temat :whistling:

HUGO mi dał taką władzę :naughty:

Lepiej mi powiedz czemu nie mam statusu pod nickiem :whistling:

:grin: pewnie ktoś Ci podpierniczył :grin:

Na to wygląda :naughty: dobra który mi zajumał status? :grin:

Tak po cichu to powiem że Prezesowi się komp wysrał i pewnie część rzeczy teraz wysra się:kwasny::grin:

wladi dobrze że on chce status, gorzej ja by chciał posty :polew::polew:

Opublikowano
ale dymy tu :decayed: w końcu sie coś zaczęło dziać bo nudą zawiewało :grin:

a tam dym...po prostu z Wojtkiem wyjaśniamy sobie moje słowa a "Małolat" się wtrąca z kukurydzą :decayed:

Pamiętaj, że to ja mam zderzak S4 :grin::decayed:

to lepiej go pilnuj bo poślę konwój po niego do stargardu i przywiozą zderzak z autem gratis :polew:

Brat często śmiga do szczecina to mi przywiezie Twój zderzak i jeszcz zrobisz mu kukurydę :polew:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

Fr0styyy - albo nie przyjedź do BT to sam go sobie wezmę :grin:

Opublikowano
:guma: posty też a jakże :grin:
Opublikowano

Artur bądź ambitniejszy, poszukaj zderzaka S4 z PDC :decayed:

Opublikowano
Artur bądź ambitniejszy, poszukaj zderzaka S4 z PDC :decayed:

Jozek spoko jakby co to w ASO półka jebła jak do wiosny nie znajde to sobie zamówię i koniec :wink:

Opublikowano

a jak, na bogato :kox:

Opublikowano

Na bogato :grin:

Opublikowano

Ales Artur Mrozonego zgasil:kox: władca kukurydzy i wszystkich z niej produktów jest Wladi:naughty: Wojtek nawet jakbyś Ty kupił ten zderzak to jak już pisałem wcześniej dla mnie to że ktoś wyhacza okazję i opycha drożej jest całkowicie ok:good: Siedzenie przed kompem i wertowanie allegro jest ujowe a po za tym trzeba wiedzieć co się kupuje:wink: Za wiedzę też się płaci i to słono:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Kolego Wandej jak mozna spytac to po ile masz wachcze dolne , przednie do B6 pod zawias 1BE ? i jak z jakoscia tych wachaczy "MASTER SPORT" ?

Opublikowano

Dobra wybiła magiczna godz trzeba iść spać. Narka pany :wink:

Opublikowano

LiveLeak.com - A Most Ridiculous Way to Crash your Car :polew:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Dobra wybiła magiczna godz trzeba iść spać. Narka pany :wink:

Phi, noc jeszcze młoda :wink:

Opublikowano
Kolego Wandej jak mozna spytac to po ile masz wachcze dolne , przednie do B6 pod zawias 1BE ? i jak z jakoscia tych wachaczy "MASTER SPORT" ?

Jasne Marcinie:wink: Dolny prosty 95zeta. Ja mam 2.5 roku 40k nalatane i pękła guma mi na dolnym no go szlag trafia powoli:kwasny: reszta oki:good: dodam że cały zestaw kosztuje 530zl:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ales Artur Mrozonego zgasil:kox: władca kukurydzy i wszystkich z niej produktów jest Wladi:naughty: Wojtek nawet jakbyś Ty kupił ten zderzak to jak już pisałem wcześniej dla mnie to że ktoś wyhacza okazję i opycha drożej jest całkowicie ok:good: Siedzenie przed kompem i wertowanie allegro jest ujowe a po za tym trzeba wiedzieć co się kupuje:wink: Za wiedzę też się płaci i to słono:whistling:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

po części masz rację ale podkreślam tylko po części

ale dobra koniec rozwodzenia się nad rozlanym mlekiem .(KROPKA) :decayed:

resztę postów na ten temat usunę :decayed:

jak ktoś chce to może pociskać Fr0styyy :polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.