Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Poczytałem trochę i gwintach i mam paździerz w głowie :facepalm:

Gwint za tysiąc nie, bo to, bo tamto, bierz za 3k. Nie bierz za 3k, bo twardy jak beton, weź tańszy. Weź droższy, bo tańszy jest miękki.

No w d*pę ilu ludzi tyle opinii...

H4mm3r miał ostatnio KW na sell, zapytaj czy jeszcze ma :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeśli chcesz dobry gwint ale komfortowy to polecam weitec, vogtland, ma być dobry i twardy to na pewno kw, o tych za 1000-1200 się nie wypowiadam bo nie znam tematu, te 3 co podałem są sprawdzone :wink:

Opublikowano
Nawet nie czujecie ze rymujecie ;)

Siemka ;)

Sent from my телефон

Młody nie czuje że mu się rymuje:decayed:

Co Ty jadasz, że tak gadasz? Rymy składasz jak Mickiewicz Adam :-P

Jadam rybkę czasem wyliżę cipkę czasem coś przyrezam żeby się otworzył sezam potem opierd...ćwiare no i dalej evrybady józek:polew::polew::polew:
Opublikowano
Nawet nie czujecie ze rymujecie ;)

Siemka ;)

Sent from my телефон

Młody nie czuje że mu się rymuje:decayed:

Co Ty jadasz, że tak gadasz? Rymy składasz jak Mickiewicz Adam :-P

Jadam rybkę czasem wyliżę cipkę czasem coś przyrezam żeby się otworzył sezam potem opierd...ćwiare no i dalej evrybady józek:polew::polew::polew:

nie no Wladi to potym filecie z wieloryba:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

No co Ty nawet jeszcze go nie próbowałem...więc może lepiej niech tak zostanie:grin::grin::decayed:

Opublikowano
Nawet nie czujecie ze rymujecie ;)

Siemka ;)

Sent from my телефон

Młody nie czuje że mu się rymuje:decayed:

Co Ty jadasz, że tak gadasz? Rymy składasz jak Mickiewicz Adam :-P

Jadam rybkę czasem wyliżę cipkę czasem coś przyrezam żeby się otworzył sezam potem opierd...ćwiare no i dalej evrybady józek:polew::polew::polew:

nie no Wladi to potym filecie z wieloryba:polew::polew::polew::polew:

Masz cos do cwiary? :polew: wlasnie sie obudzilem. Wigilia ciezka byla. A dzis poprawiny. A pilismy tu:

Dawny szpital :grin:

ujavy8ub.jpg

Opublikowano

Grzes znalazłes jakies wolne wątroby:polew::polew::polew:

Opublikowano

Wszystkie po krozji :grin:

Opublikowano
:siema: wariaty co tu dziś za rymy odchodzą... Wladi Ty od rana pijesz??
Opublikowano
:siema: wariaty co tu dziś za rymy odchodzą... Wladi Ty od rana pijesz??
Broń boże ja trzeźwiutki jak....świnia:grin::grin::drunk:
Opublikowano

:bry:

o ku... ale glowa boli i suszy :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
:bry:

o ku... ale glowa boli i suszy :facepalm::facepalm::facepalm:

no to jest nas dwoch :banan:

Opublikowano
jeśli chcesz dobry gwint ale komfortowy to polecam wietec, vogtland, ma być dobry i twardy to na pewno kw, o tych za 1000-1200 się nie wypowiadam bo nie znam tematu, te 3 co podałem są sprawdzone :wink:

dlatego po sobie polecam

fk ak street - łącznie przetrwał u mnie 50kkm, komfort porównywalny z 1BE jak dla mnie, a na zakrętach wychyłów mocnych nie odczuwałem - do B6 raczej też zawita.

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

btw - mam na sprzedaż lewy xenon do b6, wszytkie uchwyty całe, tylko trzeba soczewke włożyć. chce ktoś?

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano
:hi: Pany ma ktoś na sprzedaż przetwornice 4 pin do xenonu do b6 żarnik d1s po przeróbce od gwertego mam same problemy:facepalm:
Opublikowano

1whz.jpg

Panowie kiedy na narty ? :naughty::jerk:

jutro jadę do zdjęcia gipsu :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
http://img585.imageshack.us/img585/9348/1whz.jpg

Panowie kiedy na narty ? :naughty::jerk:

jutro jadę do zdjęcia gipsu :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

teraz to uważaj na nogi zwłaszcza jak będziesz jeździł na nartach :D:grin:

Opublikowano
http://img585.imageshack.us/img585/9348/1whz.jpg

Panowie kiedy na narty ? :naughty::jerk:

jutro jadę do zdjęcia gipsu :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Ja 20-go jadę do Zieleńca więc jak coś ktoś:wink:
Opublikowano
http://img585.imageshack.us/img585/9348/1whz.jpg

Panowie kiedy na narty ? :naughty::jerk:

jutro jadę do zdjęcia gipsu :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Ja 20-go jadę do Zieleńca więc jak coś ktoś:wink:

myślę że Cię złapię tam :wink::decayed:

Opublikowano

nawet jak bym chciał to nie wiem w jakiej formie będzie moja noga a po drugie miałem się w tym roku uczyć jeździć na desce a tu nie ma u nas ani śniegu ani zdrowia :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

a jakie plany na sylwestra panowie ?

Opublikowano
http://img585.imageshack.us/img585/9348/1whz.jpg

Panowie kiedy na narty ? :naughty::jerk:

jutro jadę do zdjęcia gipsu :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Ja 20-go jadę do Zieleńca więc jak coś ktoś:wink:

Pewnie przez Wroclaw :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.