Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema siema :hi:

Pany proszę was , doradźcie mi jaką kamerkę kupić na choinkę ??? tzn rejestrator trasy , musi być dobra i wiele lat służyć , nie może to być chińczyzna :decayed: , jakieś propozycje macie

Ja pod choinkę dostanę Mio 358 :wink:

dobry wybór :wink: fajny prezent sobie robisz tylko po co to wrzucać pod choinkę? :decayed: lepiej sie wtedy poczujesz?? :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty wiesz co dobre :naughty::kox::kox::kox:

Siema siema :hi:

Pany proszę was , doradźcie mi jaką kamerkę kupić na choinkę ??? tzn rejestrator trasy , musi być dobra i wiele lat służyć , nie może to być chińczyzna :decayed: , jakieś propozycje macie

Ja pod choinkę dostanę Mio 358 :wink:

dobry wybór :wink: fajny prezent sobie robisz tylko po co to wrzucać pod choinkę? :decayed: lepiej sie wtedy poczujesz?? :kox::decayed:

dostane w prezencie nie od siebie :decayed:

Opublikowano

no to ostatni dzień w pracy odwalony i teraz tydzień czasu leżenia , picia , jedzenia i leżenia :kox::kox:

jutro punkt 20:00 po wigilii początek filtrowania płynów ustrojowych :naughty:, chociaż dzisiaj jeden albo dwa

browarki nie zaszkodzą , więc zdrówko:drinks::drunk::decayed:

Wesołych i Spokojnych Świąt !!!!

Smacznych potraw , napitek i udanego wypoczynku!!!

zapraszam :wink:

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/zyczenia-bozonarodzeniowe-noworoczne-2013-14-a-309602/

Opublikowano

Mikaszi jestes na święta w pl??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Mikaszi jestes na święta w pl??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Były takie plany ale niestety kolejne święta po za granicami PL :thumbdown:

Opublikowano

Ja niestety też święta w NL ale za rok nie ma bata jade do PL. :wink:

Opublikowano

Ja co roku sobie to mówię i już piąte z kolei święta spędzam za granicą.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Ja dopiero pierwsze święta za granicą ale i tak ich nie czuje. Jutro do 16 w pracy, nic specjalnego się nie będzie działo przez te 2 dni. Dobrze że są przyjaciele 100 km od nas to pojedziemy poświętujemy. :wink:

Opublikowano

panowie na szybko potrzebuje jak zdemontować tapicerke bagaja w sedanie proszę o jakieś zdjęcia

ja wiem jak zdjąć ale nie wiem jak komuś wytłumaczyć :kwasny:

Opublikowano
Bardzo fajny zestaw narzedzi,chciałbym kiedys taki dostac ;)

Zobacz: Snap on tools - large collection - Wykop.pl

Taki list do Sw Mikolaja to pod inny adres podeslij :decayed:

Opublikowano

dla mnie to az za duzo nie wykorzystał bym połowy a nawet i więcej :whistling:

Opublikowano

Opublikowano
Ja co roku sobie to mówię i już piąte z kolei święta spędzam za granicą.

Sent from my iPhone using Tapatalk

To moje czwarte zas

ale tez tak sobie powtarzam

tym razem jak i poprzednim brak prawka uziemil mnie w uk:kwasny:

Opublikowano

Bry ...

No to Zdrowych i Wesołych Wszystkim z dużym workiem części do kolejnych modów od Mikołaja, cza się pakować i w drogę :)

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano

Siemanko:hi:Zdrowych i Wesołych Świat oraz bezawaryjności i kupy części na mody wam życzę :decayed: Ps.nie pic za dużo :decayed:

Opublikowano

Również wszystkiego najlepszego wszystkim razem i każdemu z osobna. Ja już prezent dostałem. Baba mi wjechala w BMKe:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.