Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Poszło

:thumbup1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wladi nie wiem jak ty spawałeś rurki , ale Ci powiem że zapomniałem wyciągnąć bezpieczniki i klemy no i o dziwo żaden impuls nie przeszedł wszystko gra jak ula , gdzie ty dałeś masę odnośnie spawania
to nie dobrze,w ten sposób można min.uszkodzić alternator :whistling:
Opublikowano
Opublikowano
Wczoraj taka sytuacja...

Czeska sztuka jazdy - YouTube

i tak masz stalowe nerwy bo ja bym wysiadł i mu jebnął :whistling:

Opublikowano

Nie to nie ja :grin:

soooooorry, myślałem, że to Twoje :grin:

Opublikowano
Wczoraj taka sytuacja...

Czeska sztuka jazdy - YouTube

i tak masz stalowe nerwy bo ja bym wysiadł i mu jebnął :whistling:

Na spota z lakim jechaliśmy, jeszcze by mnie w Czeskiej TV pokazywali jak gościa z Katowic :grin:

Opublikowano

Mało brakowało i byś w słupek zakurvił :kwasny:

Czechy to w ogóle są fiuty, mi kiedyś pepik zapomniał, że ma przyczepkę i zmieniał pas jak byłem na jej wysokości :facepalm:

Opublikowano

:decayed: co za frajer :whistling:

BTW ładnie Ci światła świecą :kox:

Opublikowano
Mało brakowało i byś w słupek zakurvił :kwasny:

Czechy to w ogóle są fiuty, mi kiedyś pepik zapomniał, że ma przyczepkę i zmieniał pas jak byłem na jej wysokości :facepalm:

słychać przykurwienie tak jakby w ten słupek :whistling:

Opublikowano
Mało brakowało i byś w słupek zakurvił :kwasny:

Czechy to w ogóle są fiuty, mi kiedyś pepik zapomniał, że ma przyczepkę i zmieniał pas jak byłem na jej wysokości :facepalm:

Tu trzeba zachować zimną krew jak już się robi takie głupoty :kwasny:

Jak ktoś nie widział, moje wcześniejsze nagranie...

Opublikowano
:decayed: co za frajer :whistling:

BTW ładnie Ci światła świecą :kox:

dzozef chcesz dalej ten tatuaz the rocka???:decayed:

Opublikowano

Racja, oglądałem bez dźwięku :decayed:

Opublikowano
Mało brakowało i byś w słupek zakurvił :kwasny:

Czechy to w ogóle są fiuty, mi kiedyś pepik zapomniał, że ma przyczepkę i zmieniał pas jak byłem na jej wysokości :facepalm:

słychać przykurwienie tak jakby w ten słupek :whistling:

Nic z tych rzeczy :wink:

Opublikowano
:decayed: co za frajer :whistling:

BTW ładnie Ci światła świecą :kox:

THX, soczewy i klosze umyte :decayed:

Opublikowano
:decayed: co za frajer :whistling:

BTW ładnie Ci światła świecą :kox:

THX, soczewy i klosze umyte :decayed:

napisz jeszcze czym myjesz - cillit bang, domestos, czy może coś z rodziny calgonu :grin:

Opublikowano
Mało brakowało i byś w słupek zakurvił :kwasny:

Czechy to w ogóle są fiuty, mi kiedyś pepik zapomniał, że ma przyczepkę i zmieniał pas jak byłem na jej wysokości :facepalm:

Tu trzeba zachować zimną krew jak już się robi takie głupoty :kwasny:

Jak ktoś nie widział, moje wcześniejsze nagranie...

Widziałem w jakiejś kompilacji z cyklu Polskie drogi.

Nic tylko pojechać za kierowcą i p....

porozmawiać, pokazując filmik.

Opublikowano
:decayed: co za frajer :whistling:

BTW ładnie Ci światła świecą :kox:

THX, soczewy i klosze umyte :decayed:

napisz jeszcze czym myjesz - cillit bang, domestos, czy może coś z rodziny calgonu :grin:

Ludwikiem o zapachu pomarańczy :grin:

Opublikowano

Siema rezacze :hi:

Jakoś po zimie której jeszcze nie ma będę planował zmianę klocków i tarcz, macie może coś do polecenia ?:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.