Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mów takich rzeczy głośno bo Cię zbanują:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wandej no tak źle nie było.....bo Prezesa nie było w BT:grin::grin::grin:

:polew::polew: Dziwi mnie wprowadzanie takich zakazów skoro impreza jest mocno alkoholowa. Zawsze ktos do kogoś będzie miał jakieś ale:wink:

Wiesz trochę natrzodzilśmy przyznaję ale to można było powiedzieć "wladi geju jeszcze jedna taka akcja i lecisz" no ale wiele osób mnie nie trawi i ciągle ma do mnie jakieś si więc się tego nie przeskoczy:wink:

wladi oni cie lubią tylko może inaczej to okazują :naughty: za rok lista zakazów stadionowych na zlot będzie dłuższa ...obiecuje Ci to :decayed:

:polew::polew::banan:

Opublikowano
Nie mów takich rzeczy głośno bo Cię zbanują:decayed:

myślisz :naughty: jeszcze za Tobą zatęsknią :grin::decayed:

Opublikowano

no to i ja się z Wami napije browca :wink: wladi domin jozek Wasze zdrowie :drunk:

Opublikowano
no to i ja się z Wami napije browca :wink: wladi domin jozek Wasze zdrowie :drunk:

fanta :drinks::drinks::drinks::drunk:

Opublikowano

Wladi a może bys podał nam tu jak mamy sie bawić co by nikogo nie urazić...:polew:

Opublikowano

Fanta dawaj na pomorze to zobaczysz jak się pije, bo w Bt miałem słabszy dzień:polew::polew:

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

Wladi a może bys podał nam tu jak mamy sie bawić co by nikogo nie urazić...:polew:
Rafał na mnie mają uczulenie więc Ty się nie musisz martwić:grin::grin:
Opublikowano

Też bym coś dziabnął ale mam tylko litr finlandii to sam nie będę otwierał:decayed:

Opublikowano

Grześ widzisz chyba do odcinki nie bedzie w modzie na zlocie :polew:

Opublikowano

To i ja sie dołącze do browarka. Zdrówko ryjki :naughty::drinks:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

Grześ widzisz chyba do odcinki nie bedzie w modzie na zlocie :polew:

Oj tam nie bedzie:grin:. Jak na Ostrowie była odcina to nawet nikt nie zauważył ze nagle znikłem :grin:

Opublikowano

ja twierdze ze wladi jest niewinny :decayed:

Opublikowano
To i ja sie dołącze do browarka. Zdrówko ryjki :naughty::drinks:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

Grześ widzisz chyba do odcinki nie bedzie w modzie na zlocie :polew:

Oj tam nie bedzie:grin:. Jak na Ostrowie była odcina to nawet nikt nie zauważył ze nagle znikłem :grin:

Grześ ale ty to zrobiłeś po cichu a wladi z przytupem :decayed:

Opublikowano
To i ja sie dołącze do browarka. Zdrówko ryjki :naughty::drinks:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

Grześ widzisz chyba do odcinki nie bedzie w modzie na zlocie :polew:

Oj tam nie bedzie:grin:. Jak na Ostrowie była odcina to nawet nikt nie zauważył ze nagle znikłem :grin:

no, żodyn nie zauważył jak z Armim Cie wlekliśmy... żodyn :grin:

Opublikowano
To i ja sie dołącze do browarka. Zdrówko ryjki :naughty::drinks:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

Grześ widzisz chyba do odcinki nie bedzie w modzie na zlocie :polew:

Oj tam nie bedzie:grin:. Jak na Ostrowie była odcina to nawet nikt nie zauważył ze nagle znikłem :grin:

Grześ ale ty to zrobiłeś po cichu a wladi z przytupem :decayed:

podobno mówilem ze nigdzie nie ide bo mi tu dobrze :grin:, to mnie zaprowadzili i zamkneli w pokoju :grin:

Można?

Można :polew::polew:

Opublikowano
ja twierdze ze wladi jest niewinny :decayed:

błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli :naughty:

Opublikowano
ja twierdze ze wladi jest niewinny :decayed:

masz mój charakter:grin::decayed:

Opublikowano
ja twierdze ze wladi jest niewinny :decayed:

błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli :naughty:

ja sie bede upierał przy swoim cala wine ponosi p-u-m-a :decayed:

Opublikowano
Fanta dawaj na pomorze to zobaczysz jak się pije, bo w Bt miałem słabszy dzień:polew::polew:

szczerze to chętnie :wink: może z pracy zrobie sobie jakiegoś tripa to zostane tam na weekend

Opublikowano
ja twierdze ze wladi jest niewinny :decayed:

błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli :naughty:

ja sie bede upierał przy swoim cala wine ponosi p-u-m-a :decayed:

:polew::polew::polew: i czarnobyl :decayed:

Opublikowano
ja twierdze ze wladi jest niewinny :decayed:

błądzisz Tomciu oj błądzisz...zarząd sie nie myli :naughty:

ja sie bede upierał przy swoim cala wine ponosi p-u-m-a :decayed:

:polew::polew::polew: i czarnobyl :decayed:

i mgła :grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.