Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam do wyboru albo 8,5j et45 albo 9,5jet40 w 18 calach

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kup 2 takie 2 szersze

Opublikowano

fanta załóż z przodu mniejsze a z tyłu większe - będziesz miał zawsze z górki :decayed:

Opublikowano

tyle ze 9,5 robi mega robote :kox:

Opublikowano
mam do wyboru albo 8,5j et45 albo 9,5jet40 w 18 calach

Olej to i bierz 19`:decayed:

Opublikowano

gdybym auto pod kocem trzymał to pewnie nie byłoby dylematu czy 18 czy 19 a tak patrząc realnie na teren w którym jeżdze i ile km robie to bardziej jestem za 18 :wink:

Opublikowano
gdybym auto pod kocem trzymał to pewnie nie byłoby dylematu czy 18 czy 19 a tak patrząc realnie na teren w którym jeżdze i ile km robie to bardziej jestem za 18 :wink:

Rozumiem to dżołk był:wink: Każdy jest mądry jak wyjeżdza w weekend się przejechać. Sam tak mam:kox:

Opublikowano

wiem wiem :wink:

mi auto służy na codzień do jazdy, drogi mamy jakie mamy i tu gdzie jestem to pomimo że uwazasz to i tak w koncu wjedziesz w dziure, koleine itd.. :wink: pare osob jezdzilo na 19 i odradzaja.. a nie sram tez kasa zeby co chwile gume w 19 kupowac

Opublikowano
wiem wiem :wink:

mi auto służy na codzień do jazdy, drogi mamy jakie mamy i tu gdzie jestem to pomimo że uwazasz to i tak w koncu wjedziesz w dziure, koleine itd.. :wink: pare osob jezdzilo na 19 i odradzaja.. a nie sram tez kasa zeby co chwile gume w 19 kupowac

Dawno nie widziałem takich kolein jak na obwodnicy krakowa:shock3:

Jechałem do Zakopca to z powrotem pojechałem przez miacho to chociaż kolein tyle nie było:wink:

Opublikowano
wiem wiem :wink:

mi auto służy na codzień do jazdy, drogi mamy jakie mamy i tu gdzie jestem to pomimo że uwazasz to i tak w koncu wjedziesz w dziure, koleine itd.. :wink: pare osob jezdzilo na 19 i odradzaja.. a nie sram tez kasa zeby co chwile gume w 19 kupowac

Dawno nie widziałem takich kolein jak na obwodnicy krakowa:shock3:

Jechałem do Zakopca to z powrotem pojechałem przez miacho to chociaż kolein tyle nie było:wink:

nie szydź z obwodnicy :kox: przejedź sie po mieście to zobaczysz :decayed:

Opublikowano
gdybym auto pod kocem trzymał to pewnie nie byłoby dylematu czy 18 czy 19 a tak patrząc realnie na teren w którym jeżdze i ile km robie to bardziej jestem za 18 :wink:

Rozumiem to dżołk był:wink: Każdy jest mądry jak wyjeżdza w weekend się przejechać. Sam tak mam:kox:

piczki 2 jesteście-dziennie 60-150km się robi na 19 tylko bez gwintu na 1be

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

wiem wiem :wink:

mi auto służy na codzień do jazdy, drogi mamy jakie mamy i tu gdzie jestem to pomimo że uwazasz to i tak w koncu wjedziesz w dziure, koleine itd.. :wink: pare osob jezdzilo na 19 i odradzaja.. a nie sram tez kasa zeby co chwile gume w 19 kupowac

Dawno nie widziałem takich kolein jak na obwodnicy krakowa:shock3:

Jechałem do Zakopca to z powrotem pojechałem przez miacho to chociaż kolein tyle nie było:wink:

nie szydź z obwodnicy :kox: przejedź sie po mieście to zobaczysz :decayed:

wjazd do krak od str kielc najwiekszy dramat mojego auta :thumbdown:
Opublikowano

dramat zatem rozumiesz. i jak życ? :wink:

Opublikowano

Nice, tylko mogliby pomyśleć nad ładniejszym GUI bo to wygląda trochę jak z Atari

857962_475822135814226_1536538201_o.jpg

Opublikowano
gdybym auto pod kocem trzymał to pewnie nie byłoby dylematu czy 18 czy 19 a tak patrząc realnie na teren w którym jeżdze i ile km robie to bardziej jestem za 18 :wink:

Rozumiem to dżołk był:wink: Każdy jest mądry jak wyjeżdza w weekend się przejechać. Sam tak mam:kox:

piczki 2 jesteście-dziennie 60-150km się robi na 19 tylko bez gwintu na 1be

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

wiem wiem :wink:

mi auto służy na codzień do jazdy, drogi mamy jakie mamy i tu gdzie jestem to pomimo że uwazasz to i tak w koncu wjedziesz w dziure, koleine itd.. :wink: pare osob jezdzilo na 19 i odradzaja.. a nie sram tez kasa zeby co chwile gume w 19 kupowac

Dawno nie widziałem takich kolein jak na obwodnicy krakowa:shock3:

Jechałem do Zakopca to z powrotem pojechałem przez miacho to chociaż kolein tyle nie było:wink:

nie szydź z obwodnicy :kox: przejedź sie po mieście to zobaczysz :decayed:

wjazd do krak od str kielc najwiekszy dramat mojego auta :thumbdown:

Nowa obwodnica Kielc:naughty:

Opublikowano
dramat zatem rozumiesz. i jak życ? :wink:

Panie Tusk jak mamy żyć? :polew:

Opublikowano

Nice, tylko mogliby pomyśleć nad ładniejszym GUI bo to wygląda trochę jak z Atari

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t31/857962_475822135814226_1536538201_o.jpg

Takie proste i przejrzyste :decayed:

turzol zgłębiałeś temat tego optycznego PDC? Bo sterownik z A3, przepięcie pinów w tylnym zderzaku i kodowanie to nie problem. Gorzej z tym getawayem za który w DE zaśpiewali sobie 180eu :thumbdown:

Opublikowano

szybki pytanko,chłopaki podejdzie wydech od 3.0 benz , do 1,9 tdi?

Opublikowano

turzol zgłębiałeś temat tego optycznego PDC? Bo sterownik z A3, przepięcie pinów w tylnym zderzaku i kodowanie to nie problem. Gorzej z tym getawayem za który w DE zaśpiewali sobie 180eu :thumbdown:

Odkąd nie mam RNS-E przestałem się interesować ...

Opublikowano
szybki pytanko,chłopaki podejdzie wydech od 3.0 benz , do 1,9 tdi?

nie podejdzie, no chyba że masz 1.9tdi V6:decayed:

szukaj od 1.8t

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.