Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stary ale jary kawałek :wink: ale jedna z tego teledysku to mi ryje beret :kox: aż coraz konkretniej myśle o wakacjach na Majorce :decayed: tam są takie klimaty

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie 2 pytanie:

Czy po zmianie hamulców z tyłu + płyn zawsze jest miętki pedał hamulca, potem twardnieje czy jakoś tak ?

a drugie to takie o co chodzi z tym że przekłamuje mi licznik ? temperatura silnika na kompie 90 a na liczniku nie ? :whistling::whistling::whistling:

Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie to dziwnie jest.

Na liczniku jest 50*C i na VAGu też. Od 50*C do 70*C wskazania się pokrywają z VAGiem i licznikiem, ale jak na VAGu jest już 80*C to wskazówka ma 90*C. Poza tym od 80*C do 105*C pokazuje mi jako 90*C na liczniku :whistling:

Niestety wynik temp. na liczniku ma tolerancje paru stopni na plus jak i minus przy 90 stopniach żeby lepiej wygladalo na liczniku . Tak jest w wielu markach samochodow. Ale sa lepsze przypadki. Ja w BMW e91 nie mam takiego wskazania wogole:shock3::grin:

Opublikowano

nikt nie wie ?

Opublikowano

dużo opli też nie ma wskażnika

Opublikowano

ale ja jeździłem ostatnio nowym renault captur i też nie było tego wskaźnika :decayed:

Opublikowano

Jak by ktos potrzebowal to mam schemacik podlaczenia klameczki USA:

Po lewej piny wtyki klamki, po prawej wtyki do modulu drzwi.

1 - 10

2 - 27

3 - 6

4 - 21

5 - 11

Opublikowano
Stary kawałek ale fajny:thumbup:

chyba jeszcze dobrze go pamietasz z wakacji:decayed::grin:

Opublikowano

Jooooo:thumbup:;)

Opublikowano

Najlepsze jest to, ze silnik dogrzewal mi się tylko do 50 stopni i nie wiem czy tak już poprzedni wlasciciel nie jezdzil kilka lat z niewiedzy:kwasny: Oczywiście musialem wymienić termostat glowny jak i EGRu. No ale żeby w BMW nie było tego wskazania,,,:grin:

Opublikowano

Panowie z innej beczki, sa coś warte tylne zaciski z osłonami z b6 ? jak tak to ile :decayed:

Opublikowano
Panowie z innej beczki, sa coś warte tylne zaciski z osłonami z b6 ? jak tak to ile :decayed:

już Ci kiedyś mówiłem ile jak dla mnie :decayed:

Opublikowano

kuźwa nie pamiętam, weź przypomni :decayed:

Opublikowano

nie wierze, że nikt nie wie :decayed:

Opublikowano

Ma ktoś na zbyciu lewy przycisk Auto klimatrona interesuje mnie tylko stan igła:naughty:

Opublikowano

:banan::banan::banan:

Opublikowano

:banan::banan::banan:

Oooo w końcu słuszne nagranie:decayed::dancing::dancing::dancing:
Opublikowano

a może takie?

:naughty:

Opublikowano
a może takie?

:naughty:

Ty musisz zawsze ro***bać system:decayed::slina::slina::slina::slina::slina::slina:
Opublikowano
:hi:

Panowie mam szybkie pytanie

kiedyś gdzieś na forum widziałem jak jeden Rusek robił sobie przyciemniane szyby z przodu za pomocą plexi

pokierujcie mnie gdzie to może siedzieć,

bo się pogubiłem

podziękował

No błagam, nie mów że chcesz coś takiego zrobić...

Przejrzyj temat o przyciemnionych szybach

:hi:

ponawiam pytanie

Opublikowano

widziałem juz toooo :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.